Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 57 от общо 57

Мнения за Sony RHT-G900

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    40
    #46

    Re:Мнения за Sony RHT-G900

    Ta взех си Маранц SR4003 - до сега слушах различни музики и си поиграх с него.
    Избирах межди Денон 19?? - забравих послените две цифри, Онкио май беше 506 - не си направих труда да помня много просто не ме грабнаха.
    Маранца е най-тежкия от всички - отзад на табелката пише че харчи най-много ток. Момчете от Т-лис младост ( сещате се там в стаята с ХиФи) ми пусна музика на колони като моите за да чуя все пак приблизително как ще звучи в къщи. Абе супер се кефя и мисля че всяка изхарчена стотинка си струва Утре ще пиша повече и ще пробвам да снимам с телефона и да кача снимки.
    Колоните са произход Великобритания, дърво са - въобще не ми дрънчат на кухо като чукан по корпуса като колони на Джамо например(тия по ефтините дрънчат някак си) Много добре са сглобени и най-важното сега като пуснах ресивъра се размазвам яко. Ще видя тия дни да звъня в Топ Аудио Видео да кажат какви са цените на останалите от комплекта (център, Бас, съраунд) за да ги поръчам

    Като поразуча малко Маранца ще пиша утре - за сега на Пюр Директ и направих авто настройка с микрофона в комплекта. Иначе има много настройки и всички входове и изходи за които съм си помислял. Дистанционното е много удобно и може да се обучи лесно да командвате каквото си искате и с каквито бутони искате(дори го нагласих да намалям осветлението - намаляне и усилване ) пробвах го дори на телевизори като Нео - е разпознава всичко и се обучава от тяхните дистанционни.
    Продължавам да го разучавам.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #47

    Re:Мнения за Sony RHT-G900

    Щом те радва супер Честито пак

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    40
    #48

    Re:Мнения за Sony RHT-G900

    Обадих се на "Топ аудио видео център" и цените за малките съраунди(15x11x11), център и буфер на Warfedale Vardus са 190лева, 220 лева и 5?? лева(петстотин и нещо - ама като отида в събота ще видя щото буфера го нямаше наличен). Та ще правя 5.1 в крайна сметка
    Все още нямам достатъчно време да си поиграя с ресивъра , та чакам събота и неделя - иначе в момента разсвирвам колоните като ги пускам без да усилвам много (четох някъде , че се разработвали(разсвирвали) - може ли да ми кажете нещо по въпроса? )

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #49

    Re:Мнения за Sony RHT-G900

    А предните VR200 на каква цена са?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    40
    #50

    Re:Мнения за Sony RHT-G900

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    А предните VR200 на каква цена са?
    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    А предните VR200 на каква цена са?
    470 лева за чифта (много добра цена) - общо ще ми излязат 470+190+220+550=1430 лв колони(5.1) + 1099 лв ресивър + 118 лв кабели + 51 лева качествен разклонител. Та като цяло тръгнах от 1600 , а ги докарах до 2698 лева

  7. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #51

    Re:Мнения за Sony RHT-G900

    Де да знам, наистина похарчи доста пари. Наистина тази система е доста по-добра от "масичката". Ама защо точно тези WHARFEDALE избра ? Това е най-евтината серия на марката. На тестовете на Audio.de вземат 58 точки, няма друг модел с по-нисък резултат.
    http://www.audio.de/Uebersicht/Alle-...nd_581652.html
    По-добре беше да добавиш още 60 лева и да вземеш VR 300. Тези сараунд колони направо ги забрави! Само като им погледнеш характеристиките ..... 10 на 10 см. и честотна лента като на тенекия за сирене. Вземи си 100 модела, вече си поел по пътя на тази марка. Субуфера с тия 35 херца, направо си е като нормална колона на Вега (те са от 38 херца). Огледай за друг модел(парите не са малко за 540 лева уфер) и не робувай на серията. Но със здраве да и ги ползваш. Направи моля те едни тестове как се държат с различна музика.

    ПП. Някой ме питаше на PM каква е цената на по-големия модел Марац 5003 ... ми 1650 лева е , не е евтин.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #52

    Re:Мнения за Sony RHT-G900

    Някой може ли да прeведе от германски резултатите от този тест
    http://www.audio.de/Testbericht/JBL-ES-30_846565.html
    харесах си ги за заден съраунд
    и търся ревю на JBL ES 90

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    40
    #53

    Re:Мнения за Sony RHT-G900

    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev
    Де да знам, наистина похарчи доста пари. Наистина тази система е доста по-добра от "масичката". Ама защо точно тези WHARFEDALE избра ? Това е най-евтината серия на марката. На тестовете на Audio.de вземат 58 точки, няма друг модел с по-нисък резултат.
    http://www.audio.de/Uebersicht/Alle-...nd_581652.html
    По-добре беше да добавиш още 60 лева и да вземеш VR 300. Тези сараунд колони направо ги забрави! Само като им погледнеш характеристиките ..... 10 на 10 см. и честотна лента като на тенекия за сирене. Вземи си 100 модела, вече си поел по пътя на тази марка. Субуфера с тия 35 херца, направо си е като нормална колона на Вега (те са от 38 херца). Огледай за друг модел(парите не са малко за 540 лева уфер) и не робувай на серията. Но със здраве да и ги ползваш. Направи моля те едни тестове как се държат с различна музика.

    ПП. Някой ме питаше на PM каква е цената на по-големия модел Марац 5003 ... ми 1650 лева е , не е евтин.
    Благодаря за съветите - прав си , ще се вслушам в това което ме съветваш ( а относно буфера мисля пък че въобще не е задължително да съвпада със серията - така че, просто ще търся буферче 8 или 10. А относно VR 300 - даже разликата в размера не е голяма (но пък имаше разлика в цвета в и нямах търпение да чакам)Така или иначе поне според моя слух нямаха разлика в звученето. А VR 200 ми харесват как звучат независимо от оценките (то според тия оценки и Монитор Аудио BR 2 (бронз 2) са много по добри , ама не ми направиха чак такова впечатление. Не знам, предполагам моя слух е такъв , а и не е много трениран - за момента съм много хепи от покупката си.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    40
    #54

    Re:Мнения за Sony RHT-G900

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Някой може ли да прeведе от германски резултатите от този тест
    http://www.audio.de/Testbericht/JBL-ES-30_846565.html
    харесах си ги за заден съраунд
    и търся ревю на JBL ES 90
    ЕS 30 ги слушах в стерео режим - много приятен звук (според мен- при слушане в магазина на мелодичен рок Д. Стрейтс - Мъни фор нафинг и Брадърс ин армс)

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    223
    #55

    Re:Мнения за Sony RHT-G900

    Die neue JBL ES 30 zeigt sich als druckvolle und pegelfeste Kompaktbox im massiven Gehäuse. Die kraftvolle JBL ES 30 kann vor allem bei Rockmusik auftrumpfen.

    Новите JBL ES 30 се представят като енергични и гръмки компактни колони в масивен корпус. Преизпълнени с мощност JBL ES 30 ще се справят най-вече с рокмузика.

    То кaкво друго да пише за JBL.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #56

    Re:Мнения за Sony RHT-G900

    vas, не го слушай христо, взимай си от същата серия и кеф да е То и аз бих ти казал, че си си купил кенефи, ама така е като купуваш без да питаш Ама няма никакво значение, щом теб те кефи!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    40
    #57

    Re:Мнения за Sony RHT-G900

    Aми питах и в крайна сметка възприех основния съвет - да не вземам масата, а при избор на колони да вярвам на слуха си - прослушах колони, които можех да си позволя и в крайна сметка си избрах без да се влиая от ревюта. Аз съм доволен, благодаря и за мненията - както казах те ми бяха полезни и все пак основно преобърнаха намеренията ми.
    Още веднъж БЛАГОДАРЯ ВИ!!!


    П.П> Другия месец се надявам пак да получа ценната Ви помощ и мнения при избора на нов телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения
    От BURAN във форум Sony телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 27-12-18, 14:07
  2. SONY KDL-40CX520 - Мнения
    От hp121 във форум Sony телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 21-03-12, 12:25
  3. Мнения за SONY KDL-32CX520
    От dbitzepsa във форум Sony телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 16-11-11, 19:51
  4. Sony T90 мнения
    От may във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 19-09-10, 18:48
  5. SONY RHT-G900
    От recycled_bin във форум Аудиотехника
    Отговори: 4
    Последно: 31-10-08, 15:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе