Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 75

Ресивър до 2000лв.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

  1.  
     
  2. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    172
    #17

    Re:Ресивър до 2000лв.

    Благодаря ти колега, чел съм статията.

    Нещата се изясняват вече, бих помолил за помощ освен BEST MUSIC & VIDEO на бул. България 60В от къде другаде бих могъл да видя или купя Онкио? Същото е за Пайнер, Авител и Електрон са двете възможности, а други магазини?

    След това ще се заема с центъра.

  3. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #18

    Re:Ресивър до 2000лв.

    В Електрон няма да чуеш Пайнера защото го няма и работят с поръчка. Остава само Авител.
    Онкио има в Технополис, но по споменмай само до 6 -та серия държат на склад.

    ПП. Довери се на казаното от lazarus18, защото той наистина обикаля - гледа и слуша.

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #19

    Re:Ресивър до 2000лв.

    Нещата се изясняват вече, бих помолил за помощ освен BEST MUSIC & VIDEO на бул. България 60В от къде другаде бих могъл да видя или купя Онкио? Същото е за Пайнер, Авител и Електрон са двете възможности, а други магазини?
    Онкио може да купиш от много места , но лошото е че повечето не са в БГ , но пък затова предлагат най-новите модели , на много добри цени !Иначе може да го чуеш в Технополис или Евровижън , но моделите са от 2008 !Иначе се приемат поръчки !

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #20

    Re:Ресивър до 2000лв.

    От известно време и на Солунска предлагат Onkyo. Виж какво имат при тях налично:
    http://www.homecinema-bg.com/electronics.html

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    172
    #21

    Re:Ресивър до 2000лв.


    Дам дори когато искаш нещо е трудно да го намериш в България, а поръчката от чужд сайт от къде е най-добре? За да важи гаранцията може би трябва да е от Европа, и да ми върши работа на 220 да не е от Великобритания? Бих поръчал така, стига някой преди това да го е правил вече, а и мито или други такси дължат ли се, доставката до тук колко е?

  7.  
     
  8. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #22

    Re:Ресивър до 2000лв.

    Аз съм поръчвал от Германия и то ресивър Онкио 507 , гаранцията би трябвало да се признава у нас , но не мога да съм сигурен / ако се наложи тогава ще разбера /. Мито и такси за внос от ЕУ няма ,само цената на стоката + транспорта до БГ !Цените на някои стоки са до 2 пъти по-ниски от тези у нас и моделите са актуални !Транспорта е различен и варира според вида на стоката от 20 до 120 евро !

  9. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #23

    Re:Ресивър до 2000лв.

    Никой не каза причината за препочете дадения модел пред другия, а това е интересното в случая.
    Защо предпочитате ресивъра, който сте избрали заради: качеството, марката, имиджа, гаранцията, функциите и т.н.

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #24

    Re:Ресивър до 2000лв.

    Колегата тръгва да избира с някаква предварителна информация за марки , възможности и цена !Той търси нещо конкретно / цена до 2000лв. , 7.1 , THX select 2 или нагоре / и затова получава конкретни предложения и си избира !

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    172
    #25

    Re:Ресивър до 2000лв.

    Цитат Първоначално публикувано от ru-boy
    Никой не каза причината за препочете дадения модел пред другия, а това е интересното в случая.
    Защо предпочитате ресивър, който сте избрали заради: качеството, марката, имиджа, гаранцията, функциите и т.н.
    Ами аз още не съм го купил така, че няма как да си дам мнението на 100% защо този или онзи, преди това съм искал примерно ТВ, но се оказва, че го няма или други проблеми, когато го купя, пусна и чуя, ще напиша чистосърдечно плюсовете и забележките който има, надявам се да не са повече от 1-2 , аз съм обективен, смея да кажа рационален, че за нивото и парите който искам останаха само Пайнер LX52 и Онкио 807/707, Денон 2310 също е добър, но екстрите и вида му ме накараха да излезе от класацията, имам скромен опит с 3 ресивъра, но според мен си е строго индивидуално кой какво иска и защо, при мен цената е най-важния фактор затова и темата е така озаглавена, слагам другите неща и накрая избора се сведе до тях.

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    247
    #26

    Re:Ресивър до 2000лв.

    Чисто от любопитство ... кои липси на екстри при 2310 те възмУтиха

  13.  
     
  14. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    63
    #27

    Re:Ресивър до 2000лв.

    Цитат Първоначално публикувано от raiders
    Ами аз още не съм го купил така, че няма как да си дам мнението на 100% защо този или онзи, преди това съм искал примерно ТВ, но се оказва, че го няма или други проблеми, когато го купя, пусна и чуя, ще напиша чистосърдечно плюсовете и забележките който има, надявам се да не са повече от 1-2 , аз съм обективен, смея да кажа рационален, че за нивото и парите който искам останаха само Пайнер LX52 и Онкио 807/707, Денон 2310 също е добър, но екстрите и вида му ме накараха да излезе от класацията, имам скромен опит с 3 ресивъра, но според мен си е строго индивидуално кой какво иска и защо, при мен цената е най-важния фактор затова и темата е така озаглавена, слагам другите неща и накрая избора се сведе до тях.
    Съмнявам се да напишеш отзиви - тук не съм срещнал мнение на ПРИТЕЖАТЕЛ на качествена техника! То е и напълно разбираемо: За да притежаваш високо качество техника трябва да изкарваш пари а не да четеш из форуми как с 600 лв. ще си направиш домашно кино; След като си направиш системата ще си даваш свободното време да се наслаждаваш на висококачествена музика и филми и едва ли ще си губиш времето да обясняваш че гроздето не е кисело!
    Ако не бях след операция едва ли щях да напиша нещо ама много изчетох и не се стърпях.
    Аз имам предимство - моята апаратура е скрита в шкаф и дизайна няма никакво отношение. 15 години домашно кино с Yamaha, Bose и Jamo! Що народ ми обясняваше, че си хвърлям парите на вятъра, а като дойде на гости гледа и слуша с провиснала уста! Изгоря ми стария телевизор Panasonic TX-29AD1P и си купих Samsung UE-46B8000. Сега ще сменям ресивъра и май ще е Onkyo. Сбъдна се и детската ми мечта - стерео кино у дома!!!
    Разгледай руските форуми - там има мнения на притежатели и можеш да се ориентираш по добре!
    Весели празници на всички и... Успех!

  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #28

    Re:Ресивър до 2000лв.

    Скъпи raiders ,не е заяждане,но не пиши 5 реда само в едно изречение,става доста объркано И както каза Добри,досега никой не си споделя впечатленията след взетите съвети,освен Божидар Илиев...Дано да си втори .

  16. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    247
    #29

    Re:Ресивър до 2000лв.

    "тук не съм срещнал мнение на ПРИТЕЖАТЕЛ на качествена техника! "

    Dobri мисля, че си се изнервил повечко отколкото е нужно и също така говориш по-необмислено отколкото е нужно.
    Без да ми се налага да мисля много, мога да ти посоча поне 3-4 от пишещите тук, които притежават техника на прилично ниво.
    Но с нагласата с която подхождаш, не мисля че има смисъл да ти се обяснява
    Щом си доволен от техниката си всичко е чудесно, това с увисналите ченета ще го пропусна, смешно е

    Успех, и не се тревожи за нищо!

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #30

    Re:Ресивър до 2000лв.

    Dobri, евала за най-добрата система във форума! Мисля, че си заслужава да направиш отделна тема за нея с повече описания и снимки, та да можем ние с гадните системи да се кефим!


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на телевизор - 3D, 47-50 инча, бюджет 2000лв
    От DUNDURMA във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 31-01-14, 16:51
  2. Препоръчайте 46" - 50" TV до 2000лв
    От a3 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 24-11-12, 00:21
  3. Отговори: 30
    Последно: 24-12-11, 13:11
  4. Конфигурация до 2000лв за архитектура
    От CrossBlade във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 31-07-06, 11:31
  5. Лаптоп за около 2000лв?!
    От cyberson във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 07-08-05, 23:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе