Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 75

Ресивър до 2000лв.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #31

    Re:Ресивър до 2000лв.

    Цитат Първоначално публикувано от CrossBlade
    Dobri, евала за най-добрата система във форума! Мисля, че си заслужава да направиш отделна тема за нея с повече описания и снимки, та да можем ние с гадните системи да се кефим!
    Eй,безпощаден си

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    172
    #32

    Re:Ресивър до 2000лв.

    Цитат Първоначално публикувано от Dobri
    Съмнявам се да напишеш отзиви - тук не съм срещнал мнение на ПРИТЕЖАТЕЛ на качествена техника! То е и напълно разбираемо: За да притежаваш високо качество техника трябва да изкарваш пари а не да четеш из форуми как с 600 лв. ще си направиш домашно кино; След като си направиш системата ще си даваш свободното време да се наслаждаваш на висококачествена музика и филми и едва ли ще си губиш времето да обясняваш че гроздето не е кисело!
    Първо ти пожелавам да се възтановиш и да си жив и здрав, след това не знам дали е персонално към мен изречението ти за 600лв. и качествената техника, ако е ще пиша пак, но когато имам нещо бил за 100 или 10 000лв. не ми пречи да кажа според мен каквото и да е, затова е форума, затова пиша, другите, а може би и ти, хубаво е когато някой знае и може повече да покаже, каже и помага иначе всичко си е писане и губене на време.

    Цитат Първоначално публикувано от Vanquished
    Скъпи raiders ,не е заяждане,но не пиши 5 реда само в едно изречение,става доста объркано И както каза Добри,досега никой не си споделя впечатленията след взетите съвети,освен Божидар Илиев...Дано да си втори .
    Сега това "скъпи" с какво цел, ако е на базик ок, аз съм с добро отношение към всеки писъл в темата ми, най-малкото не познавам никой лично, усещам нещо лично, дали заради това което съм харесал като марка или друго...

    Приеми, че аз ще съм втория който ще каже колкото може за това което си е купил.

    Сега би ми било от полза сайт от който може да се поръча Онкио или Пайнер, при разлика от ~600лв. за мен е доста


  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #33

    Re:Ресивър до 2000лв.

    Не е бъзик,а опит за вежлива форма,на английски писмата започват с Dear(мил,скъп,е за писма в смисъл "уважаеми"( но пък това звучи по-строго))

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #34

    Re:Ресивър до 2000лв.

    raiders, LX50 може да го вземеш от amazon.co.uk и да го поръчаш с услугата на Еконт /http://onlineshoppinguk.econt.com/index.php/. Ще ти дойде 1400-1500 лева.

    Onkyo 807 Може да ти дойде под 2000 от Германия.
    www.technikdirekt.de
    Тия типове доставят до Бг макар да са малко скъпари.

    За LX52 според мен нямаш шанс.

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    172
    #35

    Re:Ресивър до 2000лв.

    Благодаря ти отново lazarus18, значи Пайнера го намирам 899 паунда , иначе Онкиото е 788евро много добра цена, ще поровя, варианта с еконт е идеален щом и те могат да ми го купят, доставката ~60-70лв.

    Цитат Първоначално публикувано от Vanquished
    Не е бъзик,а опит за вежлива форма,на английски писмата започват с Dear(мил,скъп,е за писма в смисъл "уважаеми"( но пък това звучи по-строго))
    Аз се държа строго с хора който не познавам и най-малкото не знам на колко години са, ако си по-малък от мен няма проблеми, иначе дай по нашта си форма УВАЖАЕМИ...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    26
    #36

    Re:Ресивър до 2000лв.

    600 паунда=1350лв до английски адрес /на транспортната фирма/ ако платиш през paypal и около 50 лв за транспорт до България ,транспорта лично съм го изпробвал и е ок- http://empresa.forumi-bg.com/ :

    http://cgi.ebay.co.uk/Onkyo-TX-NR807...item3358c1290e

    аз бих помислил иза този вариант-300 паунда

    http://cgi.ebay.co.uk/Onkyo-TX-SR607...item35a5f7568a

    поздрави

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    172
    #37

    Re:Ресивър до 2000лв.

    За мое съжаление няма да мога преди Нова година да се радвам на нещо добро, и покупката остава за идните седмици, имам приятел който пътува до Англия, но варианта с доставка и 60-70лв. също е добър, остава да реша кой от двата модела искам повече, макар,че 99% съм решил.

    Интересно ми е защо Pioneer LX52 e 890 паунда, което е близо 1950лв., и цената му е идентична с тази в България, разлика под 200лв.

    Разликата при Онкио от 600лв. е убиствена и няма какво да му мисля, само не знам дали и техните уреди са на 220в и дали бих имал проблем, а менюто си го изтеглих вече от официялния сайт та Онкио.

    http://cgi.ebay.co.uk/PIONEER-VSX-LX...item23042f994e

    Весело изкарване на Новата година на всички.

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    277
    #38

    Re:Ресивър до 2000лв.

    Техните уреди са на 220-230 волта, единствено щепселите им са различни и е необходим преходник за нашият стандарт тип шуко, който преходник се предлага в България - между впрочем възхищавам се на тяхната монофазна трипроводна система - щепселите им напомнят на нашите трифазни....и спокойно стават за както за малки, така и за големи мощности.

  11. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #39

    Re:Ресивър до 2000лв.

    Колега, няма да направиш никакво преставяне на техниката си. Повярвай ми, няма да купиш още 1 година. Защо ли ? Защото след януари ще остане да почакаш някакви намаления, после ще изчакаш новите модели пред април. Накрая ще отвориш нова тема как се държи Пайнер LX 55 или Денон 2311 или пък 2312.
    Помня за един дето още го чакаме с ремонта във Варна и тестването на РЕСИВЪРА (с гглавни букви защото като бебе го коткохме 6 месеца).
    Аз лично преди 1 месец реших да дам 1000 лева за нов CD Player, но Evlampio ме разубеди да дублирам сумата и тогава да мисля. От тогава не дълбая темата (в друг форум).

    Весели празници и не го мисли това с тестовете

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    172
    #40

    Re:Ресивър до 2000лв.

    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev
    Колега, няма да направиш никакво преставяне на техниката си. Повярвай ми, няма да купиш още 1 година. Защо ли ? Защото след януари ще остане да почакаш някакви намаления, после ще изчакаш новите модели пред април. Накрая ще отвориш нова тема как се държи Пайнер LX 55 или Денон 2311 или пък 2312.
    Колега защо така ме обиждаш, с тази тема няма много да ми се промени мнението, но повече инфо винаги е полезно, януари аз ще напиша специално и за теб и за другите дето явно само говорят. Определено вече ще се замисля дали да пускам пак тема, ще си чета чуждите форуми, мислех, че може поне да намеря хора с pioneer LX52 или Onkyo 807.

    A това, че ти се влияеш от мнението на другите толкова много, че да не си купиш нещо е лошо...

    Цитат Първоначално публикувано от Danri
    Техните уреди са на 220-230 волта, единствено щепселите им са различни и е необходим преходник за нашият стандарт тип шуко, който преходник се предлага в България - между впрочем възхищавам се на тяхната монофазна трипроводна система - щепселите им напомнят на нашите трифазни....и спокойно стават за както за малки, така и за големи мощности.
    Благодаря ти за инфото, значи няма да имам проблеми.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #41

    Re:Ресивър до 2000лв.

    Райдере, много си чувствителен бе! Разсърди се точно на 2ма от (5-6?) малкото хора, които могат да ти помогнат в този форум, а те съвсем приятелски те съветват. Айде успех с покупките и се похвали като купиш нещо ... ние само ще си говорим тук.

    п.п. като обиждаш целия форум, добре е да имаш какво да покажеш. Ясно е, че не си човека с теорията (ТИ питаш) - а каква система имаш .... а, аз само си говоря.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    172
    #42

    Re:Ресивър до 2000лв.

    С какво обидих АЗ лично някой тук??? Отново се пише извън темата и отново не верни неща, не става дума дали аз съм чувствителен или не, за техниката може да се пише всичко, но не и лично и конкретно към мен.

    Аз никой с нищо не обиждам, особено и целия форум, изказвам мнение по дадено нещо, но не и конкретно към някой, ок, прочети ми мненията отново.

    Няма никакво значени, радвам се, че имаше и хора който написаха това което исках и научих нещо ново.

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    172
    #43

    Re:Ресивър до 2000лв.

    ЧНГ на всички, с пожелания за сбъднати мечти.

    Аз съм на финалната права и ми е нужна още малко помощ, освен Авител и Електрон къде другаде може да се купи Пайнер? Защото разликите в интернет сайтовете не е голяма ~150-200лв. и не си заслужава, ще се купува от тук.

    За Онкио 807- 600паунда излиза ~1300лв. и дори с доставката ~70лв., разликата до 2000лв. е доста и там колебания нямам.

  17. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #44

    Re:Ресивър до 2000лв.

    Виж на сайта на Деком !

  18. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    247
    #45

    Re:Ресивър до 2000лв.

    Абе не искам да спамя темата ... ама един приятел току що ме изненада, че май ще си ъпгрейдва рисивъра и ще продава стария - Denon Avr 3808 сребърен, ползван някъде около 2 години нов беше 3400, той му търси 2500.
    Та офертата е чудесна, и е доста над обсъжданите неща

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на телевизор - 3D, 47-50 инча, бюджет 2000лв
    От DUNDURMA във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 31-01-14, 16:51
  2. Препоръчайте 46" - 50" TV до 2000лв
    От a3 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 24-11-12, 00:21
  3. Отговори: 30
    Последно: 24-12-11, 13:11
  4. Конфигурация до 2000лв за архитектура
    От CrossBlade във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 31-07-06, 11:31
  5. Лаптоп за около 2000лв?!
    От cyberson във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 07-08-05, 23:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе