Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678
Резултати от 106 до 116 от общо 116

Избор на рисийвър за стерео и кино

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #106

    Re:Избор на рисийвър за стерео и кино

    Bien85, civica е прав! Фронталните тонколони ги подбирай внимателно според музикалния вкус, който имаш. Това става със слушане на място на твои дискове (разбира се и това е относително). Щом бюджета ти е ограничен си купи качествени фронтални и когато посъбереш финанси си вземи останалите ОТ (ат така направих). За ресийвъра нищо не мога да ти кажа. Аз също бях харесал Onkyo, но TX-SR807 и не го взех заради цената. Абсолютно разминаваща се с цените в Европейски ел. магазини. Взех такъв, който ми хареса на външен вид, настройки, екстри и цена. За тези пари, които си готов да дадеш всички са еднакви в техн. отношение, вземай този, който ти харесва.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    37
    #107

    Re:Избор на рисийвър за стерео и кино

    Разбирам ви за какво ми говорите но просто на този етап не мога да си позволя по хубави да си взема жената ще ме убие За това ви питам дали ще станат на този етап, пък като събера парички ще почвам да си изграждам по хубави.Та някой да ми каже дали стават или да си връзвам само сонитата и ако стават кантонките на кое да ги връзвам.Няма да бързам докато някой не ми каже за да не изхабя ресийвъра

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #108

    Re:Избор на рисийвър за стерео и кино

    Как се изхабява ресивър ? Виж колко ома са колоните - за този модел на Онкио препоръчват 4-8 или 4-16 ома , но и виж в ръководството ! Като нямаш други си принуден да ползваш каквото имаш , но се убеди че са подходящи ! Ще свирят предполагам , но ще се наложи да ги сменяш скоро ! По принцип в Германия има доста добри оферти с голямо намаление , но ти сигурно го знаеш , но това другия път като отидеш !
    Видях Сонито какво е , става за домашно кино , вържи си него , Кантонките си ги прибери да не събират прах !

  5. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #109

    Re:Избор на рисийвър за стерео и кино

    Прощавай, но не разбрах, Canton-ите от серия Vento ли са?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    37
    #110

    Re:Избор на рисийвър за стерео и кино

    Да ти кажа честно не знам каква серия са отзад пише Canton 885,иначе всичките са 8 ома

  7. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #111

    Re:Избор на рисийвър за стерео и кино

    Приличат ли на тези?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    37
    #112

    Re:Избор на рисийвър за стерео и кино

    За съжаление нямат нищо общо с тези , видях че съм пропуснал една буква отпред canton C 885

  10. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #113

    Re:Избор на рисийвър за стерео и кино

    Bien85, търсих в Гугъл за тези колони, но не можах да ги открия. Само в няколко немски форума ги споменават, от което заключих, че са стар модел. Според мен трябва да пробваш с Canton-ите за фронт, a Sony да използваш за съраунд и център. Ако намериш и един бас можеш да го докараш и до 7.1, рисийвъра ти го по зволява. Иначе всички ще те посъветват да си купиш нови колони, но това е ясно. Мисля, че можеш да стартираш така, а после, както се казва апетита идва с яденето. Успех, и да пишеш какво се чува!

    P.S. Тук, във форума има хора, които разбират. Моето е само фенски напън за хелп.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    37
    #114

    Re:Избор на рисийвър за стерео и кино

    Здравейте вчера си вързах тонколоните и да ви кажа не е толкова лошо, на този етап ще карат пък за есента имам планове да ходя до Германия и от там ще си купя. Сега имам друг проблем, кажете от каде да си купя coaxial кабел но да не е много скъп, мисля че няма смисъл на този етап да давам много пари за кабели

  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #115

    Re:Избор на рисийвър за стерео и кино

    Този кабел за какво ще го ползваш ? Не е ли по-добре цифров оптичен !

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    37
    #116

    Re:Избор на рисийвър за стерео и кино

    Искам да свържа PC-то със Onkyo-то, но се съмнявам дали ще мога да използвам аналоговия заедно с coaxial-ят. Заради skype ми трябват слушалки пък не мога да използвам от ресийвъра, защото е от другата страна на стаята и ми трябва около 7-8 метра кабел.Ако оптичния е по добре ще сложа такъв стига да има с тъкава дължина

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 06-01-14, 19:56
  2. Отговори: 19
    Последно: 26-09-13, 10:28
  3. Помощ при избор на рисийвър за домашно кино ? - Sony или Onkyo
    От diskos във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 10
    Последно: 02-09-13, 23:29
  4. Как да извадя стерео звук от 6.1 канален рисийвър
    От coojoe_213 във форум Аудиотехника
    Отговори: 1
    Последно: 17-12-11, 15:18
  5. ДОМАШНО КИНО И СТЕРЕО
    От ceco7 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 7
    Последно: 19-09-07, 00:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе