Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

Избор на подходящ ресивър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    54
    #16

    Re:Избор на подходящ ресивър

    Само ще допълня, че за ресивър всичко зависи от бюджета ти. Относно марки с които съм се сблъсквал мога да кажа, че sony и маранц не ги препоръчвам.Лично имах STR-DA2400 на сони и мога да кажа, че съм силно разочарован а изчетох не малко ревюта и избрах него главно заради DCDi чипа на фаруджа, който следи за назъбване при контурите на дадено изображение и ги заглажда.Относно менюто на ресивъра и функциите му - пълен смях откъм управление. За да завърша мога да кажа, че единствено звука в стерео режим горе долу ставаше. Pioner много повече ми допадът откъм функции и екстри, примерно VSX-1020 за който не знам какъв видео чип ползва, но откъм аудио ми хареса че от дистанционното можеш да нагласяш фазата на звука, с ФМ-тунера се работи много приятно, в менюто има възможност да нагласяш подтискане на стоящи вълни и много други екстри, които за цена от 1300лв. ми се струват отлични. Ако вече искаш нещо по серизно мога да кажа, че NAD, DENON, ONKYO са наистина сериозни ресивъри и имат почти всичко което ти е нужно.Единствено onkyo малко ме дразнят на външен вид, но това си е лично мое мнение звука им обаче е доста добър, както и цените им.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    28
    #17

    Re:Избор на подходящ ресивър

    Изглежда ли ви нормална тази цена-http://www.ec-maxx.de/shop/Musik-HiFi/Marantz-SR-5004.html

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #18

    Re:Избор на подходящ ресивър

    200-300 лв е под тукашната цена. Прецени колко ще ти струва доставката и риска да го ползваш без гаранция.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    28
    #19

    Re:Избор на подходящ ресивър

    Под 1400-1500 лв. немога да намеря.

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #20

    Re:Избор на подходящ ресивър

    Те ако му искат подобна цена у нас то по-добре Denon 1911 или Onkyo 607/8.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    28
    #21

    Re:Избор на подходящ ресивър

    Мисълта ми е че цената е много по-добра от тези в БГ.Нещо като на далавера.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #22

    Re:Избор на подходящ ресивър

    Защо не видиш това дали не се продава още https://forum.setcombg.com/index.php/topic,46575.0.html ,a дори от Англия refurbished https://forum.setcombg.com/index.php/topic,46575.0.html .

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    28
    #23

    Re:Избор на подходящ ресивър

    Здрасти!
    Чакам ONKYO SR-TX608 .Имам основни и център и съм поръчал bookshelf колони на Cerwin Vega.Mоля за съвет за начина на свързване.Благодаря!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 11
    Последно: 10-12-13, 09:38
  2. Избор на ресивър и ОТ???
    От vanko21 във форум Аудиотехника
    Отговори: 10
    Последно: 27-04-12, 08:22
  3. Питанки за подходящ стар ресивър 5.1
    От smarkoff във форум Аудиотехника
    Отговори: 22
    Последно: 06-11-11, 16:33
  4. Избор на подходящ събуфър
    От foroforo във форум Тонколони
    Отговори: 7
    Последно: 14-01-11, 22:29
  5. Избор на подходящ конвектор
    От maddog9 във форум Електрическо отопление
    Отговори: 42
    Последно: 24-09-10, 21:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе