Резултати от 1 до 5 от общо 5

ТВ Тунери :-)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    25
    #1

    ТВ Тунери :-)

    Здравейте! Разгледах вече няколкото теми за тунерите, но те не ми дадоха точните отговори, които търся. Имам цел да пусна стрийм на няколко канала в мрежата, да се порадват съседчетата, но уви, досега не съм се занимавал въобще с тунери. Въпросите са ми следните:

    1. От разгледаните теми до тук установих Pinnacle като лидер сред тунерите, но не намерих представителство за България

    2. Като имам пуснат един тунер, на него мога ли да гледам повече от един канал (ако въобще е възможно с някакъв тунер/софтуер/т.н.)?

    3. Не съм запознат въобще със софтуерът на тези устройства и бих ви помолил да ми разясните какви опции имат - промяна в качеството на картината, различните стандарти на които работят самите тунери (и кой е за предпочитане..) и т.н. неща за мен неясни, но за всеки притежател на тунер такова устройство ясни . Мерси предварително! Очаквам вашите мнения!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #2

    ТВ Тунери :-)

    за 2: не можеш повече от един канал.

    за 1. и 3.: виж една големичка тема за тунери имаше. повечето неща ги има разяснени там.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    323
    #3

    ТВ Тунери :-)

    XaMaB е прав. В тези 2 теми има доста разяснения за software и hardware на TV tuner-тe.



    Съвет за Тв Тунер



    Софтуер за тв тунер

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    167
    #4

    ТВ Тунери :-)

    Pinacle има в компютър 2000. www.computer2000.bg .Наистина са най-добрите поне в непрофесионалния клас. Пускал съм сигнал по мрежата с windows media encoder. Става и с real server и real producer. За добро каество на broadcast ти трябва добра машина. можеш да пускаш по мрежата само това, което гледаш на машината с тунера. Ако имаш кон****** въпрос питай.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    25
    #5

    ТВ Тунери :-)

    Мерси много! Ще разгледам още веднъж другите теми и ако имам успех скоро може да се снабдя с едно тунерче

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ПРЕМЕСТЕНО: Тунери и Булсатком?
    От deian във форум DLNA - медийни сървъри
    Отговори: 0
    Последно: 13-02-11, 10:07
  2. Тунери и Булсатком?
    От unttld във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 7
    Последно: 11-02-11, 17:07
  3. малко разясняване по темата тунери!
    От tottenham във форум Телевизори
    Отговори: 13
    Последно: 16-03-09, 17:46
  4. Проблем с тв тунери!
    От ombreto във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 7
    Последно: 07-11-05, 12:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе