Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 52

Новият 3D тест

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #31

    Re: Новият 3D тест

    Цитат Първоначално публикувано от Cko
    А струва ли си да се даде трицифрена сума за еднократно действие?
    Особенно ако го ползваш, за да се лигавиш с филмчетата от домашната си видеокамера

    Tommorow - нещо не мога да се светна, от какъв зор набута Матрокс тука ?

    P.S. Нензаех, че видеокартите служат за компресиране на филми.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #32

    Re: Новият 3D тест

    А струва ли си да се даде трицифрена сума за еднократно действие?
    за еднократно действие ще го занеса на колега дето професионално се занимава с това и ще ми го направи като подарък.
    Иначе си заслужава толкова колкото да дадеш 700+ долара за X6800 и 350+ за дъно

    Tommorow - нещо не мога да се светна, от какъв зор набута Матрокс тука ?
    Не съм го бутал насила. С предния си пост говориш за видеообработка. Навярно си наясно че по мощния двигател не прави колата

    @Ско - хубу де....релакс, кво се остриш - обикновенно хората не взимат определено изделие за да са "актуални", но всеки луд със себе си.... да не забравяме че форума се чете и от много други хора и 2ма да научат че има по разумен начин да похарчиш едни пари и това че, "някои видеокарти служат и за компресиране" си има смисъл отделеното време.... след една година използване ще продам Матрокса и ще си му взема парите на 95%, докато за цпу-то и дъното няма и да са 50

  4. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #33

    Re: Новият 3D тест

    Еднократна видео обработка - ежедневна употреба на CPU за всякакви нужди, актуалност на системата поне за 2 години напред.
    Има някаква разлика в това за какво ще си даде човек парите.

    PS. Защо трябва да се носи "на човек", като човек може да си го направи сам? Чак пък и професионално да го прави... той Кайсо да не мислиш, че е снимал Халеевата комета или новия клип на Кристина Агилера?

  5. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #34

    Re: Новият 3D тест

    Ама и Халеевата комета да съм снимал, за всяко домашно ДВД да го нося на "човек", че да ми го направи професионално ... тва глупаво звучи най малкото. А още по глупаво звучи, за филмчетата то домашната видеокамера, да си купя Матрокс за четирицифрена сума пари, който няма да ми служи за абсолютно нищо друго.

    Tommorow - ако искаш да си чешем езиците, нямаш проблеми, ама ако си решил да ме вкарваш в дебрите на видеообработката и компютрите като цяло, просто не си познал човека

  6. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #35

    Re: Новият 3D тест

    Tommorow - ако искаш да си чешем езиците, нямаш проблеми, ама ако си решил да ме вкарваш в дебрите на видеообработката и компютрите като цяло, просто не си познал човека
    Прекалено силно изказване за човек, дето не знае как да си спре скандиска при стартиране Аре бегай във виртуалния си геймърски свят, не ми отговаряй, за да не се налага да ти отговарям и аз към другите - сорри за фак-офф топика дето се заформи.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #36

    Re: Новият 3D тест

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow
    Прекалено силно изказване за човек, дето не знае как да си спре скандиска при стартиране  Аре бегай във виртуалния си геймърски свят, не ми отговаряй, за да не се налага да ти отговарям и аз към другите - сорри за фак-офф топика дето се заформи.
    Е тука определено сгреши  , и то много сериозно!

    @Kayso орпеделено е можещ и знаещ , а за теб незнам колко си напред с материала но забелязвам че засега си "събирач на постове" - типично за всеки новобранец тука !
    ЩЕ те помоля да не се изказваш толкова набързо за в бъдеще , имайки в предвид че аз ще съм най-леката форма на заележка , а още повече освен че обиждаш юзер , той е и модератор тук , така че навлизаш в "полето на командването"!
    Той няма да се занимава с теб - прекалено много си под нивото му и не смята да слиза надолу.

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #37

    Re: Новият 3D тест

    хайде стига дъра-бъра, че ще вземат да изчезват мистериозно постове
    темата е: "Новият 3D тест" - придържайте се към нея!

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #38

    Re: Новият 3D тест

    Айде сега .......голям спор се заформи ...........и Кайсо и Tommorow са прави за себе си . Да Матрокса прави чудесен кепчър (и има страхотен OpenGL за работа) , ама не може да играе, Core2Duo е скъп процесор ама е и доста бързо сметало с дълъг живот (визирам следващата година, за повече едва ли някой знае), аз лично също бих си взел по-бърз процесор пред някоя видеокарта която ще ми върши перфектна работа за едно нещо и ще е куц кон за доста други.


    Кайсо , от мен честито за придобивката и ако искаш да се накефиш на многото ядра слагай нещо Юникс базирано или пробвай Виста , а между другото има голям шанс пещерата под Виста да ти изкара с 10-20 кадъра повече отколкото под ХР !

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #39

    Re: Новият 3D тест

    @FearME , @Stenly, не ме разбрахте правилно
    реагирах за следната реплика :

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow
    Прекалено силно изказване за човек, дето не знае как да си спре скандиска при стартиранеш Аре бегай във виртуалния си геймърски свят, не ми отговаряй, за да не се налага да ти отговарям и аз ***************************************************

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #40

    Re: Новият 3D тест

    techno, забележката ми не беше към теб, а като цяло ( и към всички )

    и без това IT темите останаха кът. давайте да не ги оклецваме с ненужни препирни, а да говорим по същество

  13. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #41

    Re: Новият 3D тест

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Кайсо , от мен честито за придобивката и ако искаш да се накефиш на многото ядра слагай нещо Юникс базирано или пробвай Виста , а между другото има голям шанс пещерата под Виста да ти изкара с 10-20 кадъра повече отколкото под ХР !
    Всъщност сложих Виста, ама все още някак си, не ме радва. А и няма драйвери за ТВ Тунера, на Криейтив драйвера е куц също, за разлика от на ХР, абе за сега смятам да си остана на XPто още 2-3 месеца. Ама за теста може и да се пробвам, да видя как е под Виста и как под ХП

    @Техно, не се пали толкоз, такива винаги ги е имало и винаги ще ги има

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #42

    Re: Новият 3D тест

    Кайсо, кажи ми креативската ти карта точно каква е , мога и да ти помогна .........ако е X-Fi
    http://www.soundblaster.com/Applicat...&categoryID=13

    Казват ,че работи и на Audigy 2 карти ама аз още не съм пробвал на моя ZX, че ми е малко времето

  16. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #43

    Re: Новият 3D тест

    Ами то точно Audigy 2 е

  17. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #44

    Re: Новият 3D тест

    Ми супер , тествай и ми кажи дали става да не се мъча хихихихиихих
    и цялата тая простотия е заради DirectX 10 , дето са променили всичко от DirectSound API-то

    а пък бирата е от мен

  18. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #45

    Re: Новият 3D тест

    Мммдамм, точно заради това не искам Виста поне за сега.

    А и няма как да тествам, защото вече си сложих ХР и ся нямам време да слагам виста пак и да тествам

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Новият AQV12YWAN
    От climamarket във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 45
    Последно: 20-01-12, 23:01
  2. Най-новият о/с рекорд !!!
    От FearMe във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 27-01-07, 20:19
  3. Новият Форум
    От sorrowsad във форум Анкети
    Отговори: 25
    Последно: 28-08-05, 00:17
  4. Новият Уиндоус
    От n0kia във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 24-01-05, 07:49
  5. Новият дизайн
    От kod във форум За Форума
    Отговори: 45
    Последно: 10-10-03, 19:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе