Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24

добър тв-аут

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #16

    добър тв-аут

    хеххе чета тука и се смея... АТИ имал най-добрия , на Нвидия не струвал... АТИ го били измислили и за това ....

    какви са тея глупости? Имал съм и АТИта и НВИДИи и всичките са HIGH END & ULTRA HIGH END , и да ви кажа отдавна няма разлика в TVouta..... сега имам едно 9700Pro build by ATI , освен основната ми 5900Ultra , sega shte vzema 9800XT ili 5950 и съм говорил с хора които имат и двете карти , РАЗЛИКА НЯМА, това с пълни глупости , останали от не знам си кога..... както УЖАСНОТО 2D нa Nvidia , да ви кажа , колкото и да го гледам 2Dto , ами не ми изглежда много лошо..... сравнявам го с това на другият ми ком , 9700Про и гледай каква изненада пак няма разлика?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    110
    #17

    добър тв-аут

    Az sym sklonen da se syglasq sys BobyTT na 100% Prosto zashtoto TV-to e sys 10-ki pyti po-losho ot tova na monitora (mnogo malko TV-ta magat da se doblijat do edin kachestven monitor)... da ne govorim che NVidia ot mnogo vreme se slavqt s izkluchitelno kachestvo na kartinata.. i shtom sa v systoqnie da se pohvalqt s takova neshto..zashto da ne mogat da napravqt dobyr TV out... Tova e syshtata glupost kato sys 107dB na Audigy ZS... kolko li struvat 107dB S/N koloni? 20000 - 30000$ ???



    Az obache imam symneniq v druga nasoka! Koe e po-dobre da si kupq edin TV tuner... ili ATI card s vkraden TV tuner (Wonder?) Imam predvid kachestvo na kartina..tyi kato vyobshte ne sym dovolen ot segashniq si TV tuner (cronus)! Vyprosa e predimno kym BobyTT

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #18

    добър тв-аут

    Пак го обърнахте на панаир...... не съм казал че не може нвидия да се превключва без твтул а казах че по удобно са направени драйверите на Ати....

    Избери сам. да превключиш един бутон или да ровиш половин час в пропъртайз.....

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #19

    добър тв-аут

    perlsite

    съжалявам пич , за ТВ тунерите , нищо не мога да кажа , не ме кефят , аз телевизия под каквато и да е форма не гледам , питай някой който разбира иначе за рипване от camcoder FIREWIRE & ADOBE PREMIERE това ползвам аз...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    110
    #20

    добър тв-аут

    dobre de.. a drugi nqmat li mnenie??

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    92
    #21

    добър тв-аут

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">HGD,е постнал един адрес в който е обяснено как с преходници и човъркане има начин да стане образът по добър от колкото с С-видео.

    <div align="right">оргинално мнение на pitbull_bars</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Такааааа, аз го пробвах. По-точно ползвах следната информация:

    http://www.jwexqm.vispa.com/vga_rgbscart.html

    (това е страница с препратка - не зам защо като написах оригиналния адрес и част от него се заменя със звездички при публикуването)



    Карата ми е Radeon 9200 VIVO на Gigabyte. Телевизора е телефункен SX 295 - с два скарта, режимите се превключват от дистанционното.



    Образът наистина е видимо по-добър от този през TV-out. Субтитрите са остро очертани и се четат добре. Дефектите от компресията се забелязват така както и на монитора.

    Нямах много време да се занимавам - гледах един филм. Недостатъците, които ми направих впечатление са следните:



    1. Когато се изключи основния монитор (след скрийнсейвъра) изчезва образа и на втория.

    2. Когато на телевизора се изобразяват някакви прозорци с текст има едно гадно трептене, което при TV-out-а може да се премахне. При филма или когато се вижда само фона на десктопа не се забелязва.

    3. Има млако изкривяване на образа, но предполагам, че в моя случай е от телевизора.



    Ако някой знае как да се справя с първите 2 проблема ще съм му много благодарен да каже.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #22

    добър тв-аут

    На моята GeForce 3 Ti200 драйверите нещо не разпознават включения телевизор. Т.е. не мога да ползвам Clone режима.

    За тая швабска пръдня TVTool не мога почти нищо хубаво да кажа освен, че има опция да връща иконите по старите им места. В една от новите версии има опция да раздели сигналите видеото към ТВ изхода, а другото на монитора (т.е. мога да пусна някой да гледа филм по ТВ-то, аз да си джиткам на компа). Ама или ТВТоол-а се бъгва или аз нещо съм тъп и не мога да го подкарам. Дано е второто.

    Между другото мисля, че АТи имаха подобно нещо от доста време, така че смятам, че те са една крачка по-напред ама не по качество, а по функционалност. Ама може и да бъркам.

    МОЛЯ АКО НЯКОИ МОЖЕ ДА ПОМОГНЕ ЗА ПО-ГОРНИТЕ ПРОБЛЕМИ НЕКА ГО НАПРАВИ!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    39
    #23

    добър тв-аут

    "Организация работы с ТВ-выходом на картах от NVIDIA, пожалуй, на данный момент удобнее, чем на ATI (включая и предыдущие поколения при использовании TVTool)."-цитат от http://ixbt.com/video2/gffx-tv-out.shtml.Това са серия статии в които се обясняват вси4ки тънкости на работата и настроиката на TV out-a na картите на Nvidia!!!Излиза 4е предубеждението-Ati имат по добър ТВ-изход и по -добри утилити за него, идва наи-ве4е от незнание!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    49
    #24

    добър тв-аут

    аз съм с радеон9000про и без да слагам доп софт мога да пусна филм на телевизора а на компютъра да правя нещо друго включая и да пускам не много тежки игри............или да си пусна на монитора да гледам друг филм а мога и да си пусна да върви на монитора същия филм примерно ..........

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. ДОБЪР ЛАПТОП до 500 лв.?
    От soon във форум Мобилни устройства
    Отговори: 60
    Последно: 05-03-15, 15:06
  2. Кой чип сет е най-добър за s.775?
    От reingar-x във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 25-01-11, 08:35
  3. кой GSM има добър обхват ?
    От spiro във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 09-07-04, 13:42
  4. Добър firewall
    От WarLord във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 05-05-04, 14:48
  5. Кой FTP кабел е най-добър?
    От Nsitnov във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 17-02-04, 16:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе