Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 42

FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #16

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    @WilliamDark, моят съвет е също в подкрепа на Фагор
    @painmaster,човека каза,че е успял да договори голяма отстъпка,затова му излиза по-евтино.Това не означава, че марката е евтина и калпава,нали се сещаш?

    Добавено:Бях останал с впечатлението, че жена ти е избрала Фагор.Сега се поправих

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #17

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Цитат Първоначално публикувано от WilliamDark
    Здравейте !

    В момента събирам ценови листи за различни модели кухненско обзавеждане. Спрях се на маката Фагор, защото е много евтина сравнение с "МАРКОВИТЕ" а изглеждат добре и имат ужасно много фукции и екстри. Даже има възможност за команда от ГСМ (след добавяне на някаква си платка). Искам да знам за проблеми - от хора които имат или са чували ... че много ме тормози жената - Тя иска БОШ а на мен ми излиза с 600-800лв по скъпо ?
    Firmata e mnogo seriozna. Az bih i glasuval doverie. Opredeleno si e markova.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    76
    #18

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Колкото до американския пазар- там проблема не е напрежението, а обема!
    Всичко, което в Европа се води голямо, за САЩ е малко. Например 400 л. са общо взето най-големите европейски хладилници, но в САЩ средия р-р е 600-800 л., а тези от своя страна в Европа почти няма кой да купи.
    Затова Елукс има заводи в Унгария- за Европа, и в Мексико- за САЩ, и моделите им от тези две места са коренно различни.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    59
    #19

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Цитат Първоначално публикувано от YoLan
    и в Мексико- за САЩ, и моделите им от тези две места са коренно различни.
    Всъщност става въпрос за General Electric-те се работят в Мексико,колкото до USA,там всеки знае(или поне е виждал по филмите)така наречените "двувратки"- които тук вървят между 2000 и 5000 лв

  6. zzzz
    Guest
    #20

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Те и колите им по 2000-6000 кубика на американците, а нашите по 1100-1600.

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    2
    #21

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Използвам тази стара тема, за да попитам дали някой има впечатления от пералнята със сушилня на Fagor? Видях, че ги продават в Метро на доста добра цена (около 700 лв), но дали пък няма да направя компромис с качеството за сметка на цената?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,744
    #22

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Цитат Първоначално публикувано от Belisima
    Използвам тази стара тема, за да попитам дали някой има впечатления от пералнята със сушилня на Fagor? Видях, че ги продават в Метро на доста добра цена (около 700 лв), но дали пък няма да направя компромис с качеството за сметка на цената?
    Няма такава опасност

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    177
    #23

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Цитат Първоначално публикувано от Belisima
    Използвам тази стара тема, за да попитам дали някой има впечатления от пералнята със сушилня на Fagor? Видях, че ги продават в Метро на доста добра цена (около 700 лв), но дали пък няма да направя компромис с качеството за сметка на цената?
    Цитат Първоначално публикувано от badr
    Няма такава опасност
    Да разбирам ли че моделът на FAGOR 3FS-3611си струва и е достатъчно надеждна? Освен това не разбрах какъв тип е сушилнята и дали наистина може да изсуши 4 кг дрехи добре? Някой да има мнение по въпроса?

  11. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,744
    #24

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Сушенето винаги е 1/2 от капацитета на пране.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    88
    #25

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Имаме пералня Fagor 1F-3611 от около 2 години, пере идеално, нямали сме проблеми и сме много доволни.
    Като видя промоцията в Метро жена ми задърпа за 'новия' модел със сушилня - разгледахме я заедно, доста разочароващо: Пласмасата по корпуса е видимо много по евтина, бутончетата халтавят накадето си искат и има някакво мижаво бледо LCD вместо ярката индикация отпреди (незная как се казва този тип дисплей като на Елка'88). Катоцяло - типичен Метро модел, орязан от всякъде.
    Никого не съветвам да купува стока правена дори и от добър производител 'Метро модел' вече си патих от едно метро Zanusi - предишната ни пералня - не че не работи, тъста си я ползва, но 400об вместо 600 и някой функции ги няма (в сравнение с почти същия модел който се продаваше по същото време в 'нормалните' магазини за 50лв повече).
    И още нещо, този Метро модел е доколкото знам първия опит на Fagor за комбинация П+С, няколкото ми познати които си купиха П+С (визирам един Ariston и едно AEG) сега си ги ползват само като перални, ама много не им се говори на тази тема, ако узная повече ще се допълня, междувременно може би някой спец ще обясни къде е проблема на П+С? Мерси предварително.

  13. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,744
    #26

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Проблема е прост.Дрехи, които са увити в други дрехи,няма как да се сушат.Затова и капацитета на сушене е малък.Необходимо е повече пространство.

  14.  
     
  15. PVV
    PVV е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    103
    #27

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Аз имам такава пералня, но я взех от Интерсервиза. Много съм доволен .Естествено сушилнятя не я ползвам постоянно , а само зимно време ,когато искам да исъхнат по бързо дрехите. Естествено ,че отделна сушилня е по добре , но когато нямаш място е винаги по добре да имаш опцията сушене. Дрехите излизат сухи и проблема е след това с гладенето , но за това си има и парни ютии. А иначе марката е наистина качествена, и предпочитам нея пред някой БОШ , СИМЕНС или друга уж звестна марка но правена неизвестно къде.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    112
    #28

    Re:FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    В заводите на Фагор се произвежда най-старата марка за уреди за вграждане, казва се De Dietrich и е снад 300 години история. Всъщност Фагор са собственици на De Dietrich, а също така преди известно време правеха и фурните на Bosch.

  17. Novice
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    2
    #29

    Re:FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    ... какво ли са произвеждали преди 300 години ...

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    57
    #30

    Re:FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    А нещо да споделите за моделите им за вграждане примерно 3F-3610IT

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Стъклокерамичен плот Fagor
    От vladun във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 26-02-13, 11:21
  2. Климатици Fagor
    От tyo_bg във форум Други марки климатици
    Отговори: 52
    Последно: 08-09-12, 00:06
  3. Търся мнение на лекар
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 09-06-12, 15:20
  4. Търся мнение за Roadstar
    От ogre във форум Други марки климатици
    Отговори: 2
    Последно: 19-03-11, 15:42
  5. Впечатления от марката TEKA
    От zla gad във форум Бяла техника
    Отговори: 4
    Последно: 05-08-08, 18:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе