Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 42 от общо 42

FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    10
    #31

    Re:FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    WilliamDark, добре си се ориентирал! и аз като тебе преди месец и малко събирах и сравнявах цени, четох мнения, за Fagor никъде не прочетох лоши отзиви, само хубави неща и в крайна сметка си взех фурна, абсорбатор и кафемашина Fagor, само котлоните взех Горение, защото бяха със сензорно управление на цената на фагора с копчета... иначе и аз се бях спряла на сименс и бош,но там цените скачат доста... от седмица уредите са вече в експлоатация и за сега си е всичко ОК, дано им се радвам много дълго време
    а ти не се чуди, уредите са си много хубави и добри. Успех в избора!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    176
    #32

    Re:FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    за мен и още 2 ма мога да споделя че са добри машини аз лично ползам хладилник, другите имат перални 2 бр. и фурна за вграждане

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    112
    #33

    Re:FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Цитат Първоначално публикувано от Elleny
    ... какво ли са произвеждали преди 300 години ...
    Какво ли не

    http://www.dedietrichappliances.ae/d...trich-history/

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #34

    Re:FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Аз преди два дена си купих фурна Мидеа с електронно управление за 255лв, като цената в магазина е 300лв. Има 8 функции като едната функция е лампата. Има конвекция, което беше и най-важната функция за мене. Ще я видим как ще се държи, но за тази цена какво да му мисля.

  6. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #35

    Re:FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Имаме пералня FAGOR от 3г. но не сме доволни! Още на 3-4 месец от покупката се скъса маншона на вратата и не ни признаха този дефект в гаранцията! След още няколко месеца изби ръжда в долните ръбове (като се има в предвид, че имаме перално помещение и не се мокри)... С изключение на тези дефекти пералнята си работи добре и си върши работата за която е предназчена...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    18
    #36

    Re:FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Вдигам две ръце за Fagor. Почти всичко, което имам вкъщи е Fagor или Edesa. Никога не съм имал проблеми, а наистина, съм купил доста неща.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    4
    #37

    Re:FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    У нас има пералня повече от 3 години - до сега никакви проблеми!!!
    тази седмица купихме и готварска печка: http://fagor-bg.com/index.php?categoryID=30#h1 - ще видим...

  10. Novice
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    3
    #38

    Re:FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Цитат Първоначално публикувано от sokola
    А нещо да споделите за моделите им за вграждане примерно 3F-3610IT
    На път сме да се сдобием точно с тази пералня. Виждам, че темата е стара, но все пак се надявам да се включи някой с отзиви.

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    26
    #39

    Re:FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Fagor е .............

    Добър опит!Следващият път се постарай повече!


  12. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #40

    Re:FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Браво. Добра реклама.

    Постът ти какво общо има с темата?

  13. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    1
    #41

    Re:FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Преди три години и половина закупихме от ЛАБИРИНТ пълно кухненско обзавеждане за вграждане марка ФАГОР: керамичен плот с три котлона, аспиратор, фурна, миялна и пералня със сушилня. Цената беше атрактивна, а обещанията на продавача велики! Пет години гаранция и пълно сервизно обслужване! В края на третата година се развали терморегулатора на фурната, спря да изключва и таймера при задаване на определено време за печене, след това започна да се пробива дъното на фурната и се отлепи основата в дъното. За капак на всичко и започнаха да ръждясват всички метални части. С ЕДНА ДУМА ПЪЛЕН БОКЛУК!!! След третата година започнаха да излизат от строя един по един котлоните НА КЕРАМИЧНИЯ ПЛОТ- ПЪЛЕН БОКЛУК!!! Просто в рамките на месец спряха да работят и трите котлона. Миялната има копче за избор на температурата и програма за измиване- след третата година то вече не работеше и можех да включвам миялната само на 75 градуса. Освен това се счупи и пластмасовия държател на капачето за препарата и не може да се затваря. Така не мога изобщо да пускам миялната. ПЪЛЕН БОКЛУК!!! А ето и развръзката! Имах само фактура за закупените уреди и гаранционни карти, които не бяха попълнени при закупуването на уредите. Веднага след вграждането им се обадих на ЛАБИРИНТ и ги попитах защо не са попълнили гранционните карти, а те ми отговориха, че не е необходимо, защото са вкарали покупката в техния компютър и е достатъчно при рекламация да представя само тяхната фактура за закупената техника. КОГАТО ОТИДОХ В ЛАБИРИНТ ДА РЕКЛАМИРАМ РАЗВАЛЕНИТЕ УРЕДИ МЕ ШОКИРАХА С ТВЪРДЕНИЕТО, ЧЕ ГАРАНЦИЯТА НЕ Е ПЕТ, А ТРИ ГОДИНИ. ИДИ, ЧЕ ДОКАЗВАЙ КОЙ ПРАВ И КОЙ КРИВ! ПИХМЕ ЕДНА СТУДЕНА ВОДА И СЕГА ПОДГОТВЯМЕ ГОРЕОПИСАНИТЕ УРЕДИ ЗА ИЗХВЪРЛЯНЕ. Ужасени сме от дилемата, че трябва пак да търсим „добра“ марка кухненски уреди за вграждане. Наш близък техник ни каза, че новите производства на всички марки техника са направени така, че да издържат до срока на гаранцията, след което не стават за нищо. Така ни карат да купуваме пак! ПАЗЕТЕ СИ СТАРИТЕ ЕЛЕКТРО УРЕДИ, ЗАЩОТО НОВИТЕ НЕ СТРУВАТ НИЩО! Всички продавачи препоръчват БОШ, ГОРЕНЬЕ, AEG. Но дали и те не са боклук- никой не знае

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    11
    #42

    Re:FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Според мен само името остана !!!
    Ако са внос отжънка са подобре , та дори и втора ръка !!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Стъклокерамичен плот Fagor
    От vladun във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 26-02-13, 10:21
  2. Климатици Fagor
    От tyo_bg във форум Други марки климатици
    Отговори: 52
    Последно: 07-09-12, 23:06
  3. Търся мнение на лекар
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 09-06-12, 14:20
  4. Търся мнение за Roadstar
    От ogre във форум Други марки климатици
    Отговори: 2
    Последно: 19-03-11, 14:42
  5. Впечатления от марката TEKA
    От zla gad във форум Бяла техника
    Отговори: 4
    Последно: 05-08-08, 17:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе