Резултати от 1 до 7 от общо 7

Препоръчайте ми нестандартна съдомиялна машина !!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    98
    #1

    Препоръчайте ми нестандартна съдомиялна машина !!!

    Опитвам се да намеря съдомиялна машина(за минимум 9 комплекта), която да пасне на масто с размери (ВхДхШ) 80х55х70см. Разгледах маса сайтове и за съжаление не открих такова чудо на техниката, което да напъхам в дупка с такива размери. Стандартните размери на тези машинки обикновенно е 85х60х60.Моля ако някой съфорумец има подобна или работи в магазин за бяла техника и е по компетентен по въпроса да помогне!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #2

    Re: Препоръчайте ми нестандартна съдомиялна машина !!!

    Ако жертваш малко от изолацията - можеш да набуташ такава със стандартни размери със свален горен капак и странични такива (мисля, че ще спечелиш въпросните 5 см)...
    Можеш да опиташ и с такава за вграждане (подобен на първия вариант).

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    741
    #3

    Re: Препоръчайте ми нестандартна съдомиялна машина !!!

    Предполагам проблемът ти е във височината. За дълбочина 45 см. има много модели. Аз решавах подобна задачка преди четири години и се спрях на един Haier, към който (да чукна на дърво) нямам никакви забележки. При него има една планка отдолу, която се маха и стандартната височина намалява с 5 см. Иначе е за 9 комплекта и в дълбочина също би ти свършила работа. Нямам идея дали още се продават - сайта на Technopolis не работи. Мисля, че има и Beko с подобни размери. "По-маркови" аз поне не успях да намеря навремето.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    98
    #4

    Re: Препоръчайте ми нестандартна съдомиялна машина !!!

    Този модел на Beko http://appliances.market.dir.bg/xoff...295&shop_id=28 най се доближава до желаните размери. За височината ще измисля нещо - капака се демонтира (3 см) и крачетата й като демонтирам още 2 см и ще стане 80см но дълбочината няма как да я скъся. При свален капак става 57см ,което е с 7 см над нормата ми и миялната ще стърчи от плота - грозна работа!

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #5

    Re: Препоръчайте ми нестандартна съдомиялна машина !!!

    Извинявам се - малко съм се объркал в размерите - освикнал съм на В/Ш/Д, а не както си ги написал В/Д/Ш...

    Все пак идеята е същата - уред БЕЗ панели. Ето един пример с такава за вграждане Beko DIS 1510 - стърчи с по 2 см.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    72
    #6

    Re: Препоръчайте ми нестандартна съдомиялна машина !!!

    Barbarian X разгледай продуктите на Nardi. Предлагат и нестaндартни по размер ел.уреди. Не знам обаче това което търсиш дали на 100% ще намериш.Успех !!! www.leksgroup.com

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    88
    #7

    Re: Препоръчайте ми нестандартна съдомиялна машина !!!

    Незная дали ще ти свърши работа, но вчера в Технополис Варна видях комбо котлони/фурна/миялна в стандартния размер 90/60/60 Изглеждаше добре и струваше към 2к саита им не работи иначе бих ти пуснал линк.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съдомиялна машина
    От toto1 във форум Бяла техника
    Отговори: 174
    Последно: 23-09-16, 17:40
  2. Отговори: 1
    Последно: 24-11-14, 17:32
  3. Отговори: 2
    Последно: 28-03-11, 00:36
  4. Препоръчайте ми съдомиялна?
    От HomeName във форум Бяла техника
    Отговори: 15
    Последно: 04-01-09, 16:24
  5. Отговори: 9
    Последно: 14-12-06, 12:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе