Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 35 от общо 35

Съдомиялна каква да бъде и място за монтаж

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #31

    Re: Съдомиялна каква да бъде и място за монтаж

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    @myrshavija

    Лично аз съм против отварянето на "рана на г.за" със закупуването и поддържането на съдомиялна машина в къщи.
    Е ... ако сте някое мега ултра супер бохемско семейство и компания и всеки ден у вас е "Джик - Так", ОК, тогава си заслужава, но иначе ... за мен си остава каприз. И то не евтин.

    За кръчма, за кафене, да, подкрепям с две ръце, изплаща се за отрицателно време машината.
    Но за в къщи ми се струва неоправдано.
    Относно икономическата ефективност абсолютно не си прав. Опитай да измиеш същото количество посуда което съдомиялната измива с 8-10 литра ( според класа ) и ще видиш че ще ти трябва минимум 3 пъти повече вода и то топла. С препаратите е подобно.
    Свободното време на семейството няма да го коментирам защото то няма цена.

    Относно хранителните отпадъци в тръбата, мисля че е невъзможно. Моята има филтри, като втория е много фин. Предполагам, че всички имат такива.

    Взимаи по-голяма ако можеш. Голямата може и на половин зареждане да работи, но малката не може на двоино.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    26
    #32

    Re:Съдомиялна каква да бъде и място за монтаж

    Колеги най накрая реших проблема и купих съдомиялната а също така и я монтирах.Вкъщи вече е мир и любов.Та взех ето тази съдомиялна http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09039948 и мисля че е добър вариянт.Първоначално се бях спрял на AEG или ELECTROLUX но след дълго търсене в Техномаркет и Технополис установих че от всички модели които са изложени имат само един или два и не знам защо изобщо ги предлагат след като нямат бройки.Вече я ползвами една седмица и наистина си е супер.За монтажа малко се по измъчих защото размених местата на пералнята и определеното от мен място за съдомиялна и прекроих един наистина хубав шкаф за да мого да сложа в нега пералнята а на нейно място съдомиялната.От всичко до тук съм доволен и мисле че стана много добре.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    782
    #33

    Re:Съдомиялна каква да бъде и място за монтаж

    Дойде време и аз да се обзаведа с миялна машина,та въпросът ми е от марките "Бош" и "Сименс" на коя да се спра...

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    295
    #34

    Re:Съдомиялна каква да бъде и място за монтаж

    От много отдавна тези фирми се сляха при електроуредите и на практика са абсолютно еднакви. Само надписа е различен.
    Иначе, поздравления за избора, няма да сбъркаш!

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    662
    #35

    Re:Съдомиялна каква да бъде и място за монтаж

    Малко късно, но и аз да се обадя. Съдомиялната първо мие с препарата, а после изплаква. Е, след като вече е изхвърлена мръсната вода и е останала чиста, за изплакване, от къде ще дойде този мирис? Не, не мирише. Разбира се, филтрите трябва да се чистят редовно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. място на тонколони
    От redred във форум Тонколони
    Отговори: 4
    Последно: 12-12-14, 16:05
  2. Място за монтаж на вътрешно тяло
    От UW във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 8
    Последно: 24-03-11, 13:09
  3. Съвет за място за монтаж на външно и вътрешно тяло
    От Relute във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 24
    Последно: 23-11-07, 16:51
  4. Прблем със свободното място...
    От Caesar във форум Общ - софтуер
    Отговори: 18
    Последно: 15-04-04, 01:16
  5. Място за довиждане
    От Malone във форум За Форума
    Отговори: 18
    Последно: 17-03-04, 13:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе