Страница 36 от 36 ПърваПърва ... 26343536
Резултати от 526 до 533 от общо 533

Перални,Препоръки 2006г

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    11
    #526

    Перални,Препоръки 2006г

    Та значи в техномаркета видях на корпуса отгоре на http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09019047 да пише произведено във Франция, до него имаше - http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09019050 - също но на рекламната табелка. направи ми впечетление, че отвътре изглеждаха по 1 и същи начин, а вратичките на барабана сякаш бяха от пластмаса. та дали си заслужава да взема една от 2-те - бяхме отшли за аег-то, а по ми хареса електролукса. Благодаря за съдействието.

  2.  
     
  3. tr
    tr е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    5
    #527

    Перални,Препоръки 2006г

    Цитат Първоначално публикувано от doxr
    В момента има една промоция и съм силно изкушен, абе направо съм готов, но все пак да попитам за мнение:

    Казват че Електролукс са хубави, а и скъпички, а този модел ми заспива с тази цена..
    v4era se re6ih i zakupih ot tehnomarketa to4no toz model. 4udeh se mejdu nego i zanussi, no tyi kato tozi bil sglobqvan v ispaniq, a za zanussi-to ne pojelaha da mi kajat kyde, se re6ih tova da e. vpe4atleniq -- sled petyk. dali ispanskata sglobka e nadejdna? molq syvet, 4e o6te ima vreme da se promeni imeto na pokupkata

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    15
    #528

    Перални,Препоръки 2006г

    И аз си купих пералня AEG L-60610 . За съжаление на пазара вече няма от тези, които са произведени в Германия, но нищо.

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    1
    #529

    Перални,Препоръки 2006г

    Преди 3 седмици се сдобихме с AEG L-60610.
    Но за наш ужас, независимо от програмата на която пере, оборотите на центрофугата или от температурата, след изпиране повечето от дрехите са развлeчени с 2 размера по-големи и с разкъсан оверлог по ръбовете. Това се случва и с чисто нови дрехи и с такива, които в предишната ни пералня Siemens са се въртели 7 години. Жената направо се поболя.
    Естествено от магазина (Technomarket) отказват замяна, а и според техника, който и направи основен преглед (стоя над нея 1 час човека) пералнята е в "перфектно състояние".
    Всеки съвет би ни бил от полза. Help!! badr??

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    7
    #530

    Перални,Препоръки 2006г

    Здравейте, трябва ми съвет за ефтина пералня. Максимума за цената е 400-420 лева. Гледах и четох и се двоумя между Beko и 1-2 ефтини модела на Indesit (WI 42 или WI 82 например). В този ценови диапазон 300-400 мисля че това е варианта?

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    8
    #531

    Перални,Препоръки 2006г

    albundy най-добрия избор щом не искате да взимате на изплащане, а парите са ви доста ограничени е модел на Whirlpool.
    Виждам в Техномаркета има модел на цена, малко над 420лв
    WHIRLPOOL AWM-5103/FL-5103/ - разликата между двата модела е, AWM е клас на изпиране А, FL модела е клас на изпиране В, но FL има повече допълнителни функции
    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09001989
    Има ръчен терморегулатор, който ти дава избор ти да решиш на каква температура да пуснеш прането, имаш добър диапазон от обороти на центрофугата 500-1000 оборота, има ХИДРОСТОП, това е поплавък който спира навлизането на вода към пералнята когато тя не работи, действа като кран. Казана е от Дюрапроб, тоест пластмасов с покритие, но сега даже на АЕГ-та и Бош-овете казаните са пластмасови, нe трябва да те тревожи това. Има бутон ЕКОПРОГРАМА, който си е чист рекламен трик, щото спестяваш с него няколко литра вода и съответно ватове от нагревателя, но общата печалба за месеца като сума надали е повече от лев, а качеството на прането е по-лошо сравнено със стандартната програма. Има програма за ДЕЛИКАТНИ ТЪКАНИ като ризи, завеси и други. По-малко ги мачка при центруфугирането, а и ти можеш да сгъваш ризите за да се мачкат по-малко. 59литра вода харчи при 5кг пране, което е и максималния товар който може да поеме барабана. Май този модел Whirlpool се сглобява в Словакия, което е по-добре от Турска сглобка или Китаец.

    И като добавка да знаеш че качествения прах, имам напредвид Ариел, наистина изпира и бялото си е бяло. Всички други прахове спестяват от качеството на прането за сметка на цената и аромата!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    41
    #532

    Перални,Препоръки 2006г

    и нерде-нере словашки whirlpool е по-добър от турско беко?щот мразим турция ли?или защото whirlpool правят по високия клас перални в италия а по ниския в словакия-за такива пишман разбирачи които си мислят че е напълно случайно че при една и съща цена beko е с 400-600 оборота а whirlpool с 1000 и whirlpool е по добра?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    50
    #533

    Перални,Препоръки 2006г

    Здравейте,
    Прочетох почти всички мнения във форума. Предстои ми закупуване на пералня машина. Сегашната ми е Gorenje - пере добре, но е много шумна.
    Какво ви е мнението за марката Fagor - знам че е испанска, предполагам технологията е немска, но не съм сигурен.
    Ограничил съм избора до следните три модела - http://intermarket.bg/product_detail...roduct_id=8035
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09013280
    http://www.gorenje.bg/3805?aid=9457
    Ако някой използва някоя от тези перални моля да сподели впечатления.
    Ще помоля и badr, ako има време да оцени моделите и да ми помогне с професионален съвет.
    Благодаря ви.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 36 от 36 ПърваПърва ... 26343536

Подобни теми

  1. Перални,Препоръки-2010
    От Danri във форум Бяла техника
    Отговори: 267
    Последно: 23-11-16, 17:51
  2. Перални,Препоръки 2010г
    От gpp във форум Бяла техника
    Отговори: 152
    Последно: 14-12-10, 22:56
  3. Перални,Препоръки 2009г
    От vermouth във форум Бяла техника
    Отговори: 297
    Последно: 31-12-09, 12:04
  4. Перални,Препоръки 2008г
    От tyo_bg във форум Бяла техника
    Отговори: 244
    Последно: 28-12-08, 21:07
  5. Перални,Препоръки 2007г
    От badr във форум Бяла техника
    Отговори: 362
    Последно: 31-12-07, 13:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе