Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 38 от общо 38
Like Tree2Одобрявам

Пукащ бойлер "Елдоминвест"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #31

    Отговор: Пукащ бойлер "Елдоминвест"

    Хм,ще запука...добрата новина е че е при тъщата.После да не забравиш да почерпиш

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #32

    Отговор: Пукащ бойлер "Елдоминвест"

    Хм, бойлерът е при тъщата, ама щерката и е у дома.
    Иначе в къщи имам една антика (като за бойлер) Елдоминвест 72266АН 120л 3 kW, който си работи без никакви проблеми от 13.03.2002г.

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    3
    #33

    Отговор: Пукащ бойлер "Елдоминвест"

    Πyĸa чaĸ ceгa, зaщoтo пoлиypeтaнoвaтa пянa, ĸoятo e oтлятa мeждy двaтa ĸopпyca ocтapявa, втвъpдявa ce и ce oтлeпвa oт тяx. A инaчe тoй cи e "дишaл" oт caмoтo нaчaлo. Toвa вътpe нe e лaмapинa, a cтaниoл, тoлĸoвa e тънĸo.
    Благодаря за отговора, вече ми се изясниха нещата.

    Хм, февруари 2013г. смених бойлера на тъщата с Елдоминвест 72268Н 80л 3 kW, неръждавейка. Преди малко ходих да видя дали и нейният пука. Ами, не пука.
    Моят е точно същият модел - произведен декември 2012, купен януари 2013 и монтиран - реално обаче се ползва от юни 2013 и до преди 2 месеца нямаше пукания - може и да е някаква дефектна бройка, а може и вашият да е изключение.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    36
    #34

    Отговор: Пукащ бойлер "Елдоминвест"

    Да попитам и аз, понеже темата е за Елдом...
    Свалих бойлера от нас (50л), тъй като е ползван само две седмици за двете години откакто е купен, за да го занеса при дъщерята. След цялата разправия видях, че термодатчиците на защитата и терморегулатора (единия като серпентина, а другия - пръчица) висят отвън. Във фланеца виждам само един отвор. Та, въпросът ми е - и двата датчика ли влизат в този отвор, или само единият? И ако е второто, кой влиза в отвора и къде се монтира другия?

  6. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #35

    Отговор: Пукащ бойлер "Елдоминвест"

    :Моят бойлер е "Теси", но и той е с една тръбичка за терморегулатор и термична защита. И двете сонди се пъхат в тази тръбичка и отдолу има нещо като гумена тапа, която запушва отвора и така задържа сондите да не изпаднат.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    251
    #36

    Отговор: Пукащ бойлер "Елдоминвест"

    Да, и двата са в една тръбичка.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    3
    #37

    Отговор: Пукащ бойлер "Елдоминвест"

    Преди месец смених обикновен ел.бойлер Елдом с Елдом със серпентина за загряване на ток и парно. Новият бойлер пука здраво, когато точа топла вода. Чета темата и си мисля, дали си струва да правя рекламация? Иначе работи добре и на ток и на парно.

  10. j90
    j90 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    183
    #38

    Отговор: Пукащ бойлер "Елдоминвест"

    Най-добре звънни в сервиза, обясни проблема, хората ще те консултират.Имах късмета преди време да попадна на читав служител,имах друг проблем и човека ми обясни нещата по телефона.
    Този пост е редактиран от avenger; 22-11-15 в 19:37.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Повреден бойлер ЕЛДОМИНВЕСТ
    От bubarak във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 13
    Последно: 22-08-13, 17:24
  3. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  4. Газов проточен бойлер "Diplomat cointra" - проблем
    От taralion във форум Друга битова техника
    Отговори: 0
    Последно: 12-10-10, 11:43
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе