Резултати от 1 до 5 от общо 5

Абсорбатор ремонт/смяна

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice Аватара на NikShtain
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    2
    #1

    Абсорбатор ремонт/смяна

    Здравейте съфорумници. Нагърбил съм се с тежката задача да се заема с това чудо. NI7jfwr.jpg7l5xsNJ.jpgL7jG05X.jpg7KFZ4NJ.jpgVd5odUh.jpgN8zByQ0.jpgz0YgM2g.jpgWqEnDyG.jpg Това изпълнение е с размери 58, за да сме съвсем точни на ширина и 56 на дължина.И съм в дилема дали да го ремонтирам или да го сменя, но там изпадаме пак пред проблем. Както виждате от снимка №3 изкарва въздухът от горе. Тъй като от зад няма дупка за отвеждане на въздуха, а и проблема от снимка №5, че и комина не е замислен както трябва. А до колкото съм на ясно зад шкафовете няма втори канал в комина, за да го направя (вграден). Както се вижда филтъра е под всякаква критика + че тези ластични въженца от много,много,много време явно за нищо не стават. + луминисцентната лампа, която търся вече 2-ра седмица. (въпреки, че сегашната работи) (машината работи, на 100%, но мисля, че просто вече е време да се сменят някои неща. Идеи/съвети как да постъпя в тази ситуация колеги? Да продължавам ли да търся така редките части или да се ориентирам към нещо ново? (Извинявам се ако не съм форматирал въпросите и обясненията си точно, но от където и да го погледнеш се появява проблем и турдно се описва).
    Този пост е редактиран от avenger; 26-12-14 в 19:20.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #2

    Отговор: Абсорбатор ремонт/смяна

    мен ми се вижда много стар и изтормозен ,сменяй го

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    74
    #3

    Отговор: Абсорбатор ремонт/смяна

    А до сега от къде е излизал издухания въздух? А луминисцентката ти е най-малкия проблем.

  5. Novice Аватара на NikShtain
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    2
    #4

    Отговор: Абсорбатор ремонт/смяна

    Еми, както се вижда на горе в стаята явно. Може би това измислено вентилаторче е поемало нещо като част въпреки, че малко ме съмнява честно казано.

  6. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #5

    Отговор: Абсорбатор ремонт/смяна

    Цитат Първоначално публикувано от didiron Виж публикацията
    А до сега от къде е излизал издухания въздух? А луминисцентката ти е най-малкия проблем.
    Да те бъркаш абсорбатор с аспиратор? Това е абсорбатор с филтри. Или е било.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Daikin RXS35BVMB съвет за ремонт или смяна на компресор.
    От bebendur във форум Климатици Daikin
    Отговори: 32
    Последно: 09-01-16, 21:17
  2. Смяна на вътрешна платка или ремонт?
    От stonik във форум Климатици Midea
    Отговори: 10
    Последно: 07-12-14, 18:58
  3. Кой абсорбатор е за предпочитане?
    От wrathchild във форум Бяла техника
    Отговори: 6
    Последно: 24-09-09, 18:27
  4. Препоръчайте ми абсорбатор?
    От mooncow във форум Бяла техника
    Отговори: 6
    Последно: 30-07-08, 16:40
  5. Избор на абсорбатор
    От G_R_U във форум Бяла техника
    Отговори: 13
    Последно: 17-01-08, 11:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе