Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21
Like Tree8Одобрявам

Теч от отвора за перилен препарат

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #16

    Отговор: Теч от отвора за перилен препарат

    Някои антики са с казан и барабан от неръждавейка, никога не са мирисали и за 18 г. са им сменени веднъж лагери и семеринг не по необходимост, а по-скоро профилактично. перат всякакви дрехи и по-чисти и замърсени с трансформаторно масло-всичко каквото трябва. Перат с точното количество вода и прах и нямат нищо общо със сегашните псевдо-перални. И разбирачите ще си ги поддържат още дълги години, вместо да сменят носачи, мерцедеси, да наваряват оси и още и още залъгалки. Разбирачите знаят как да си избират, експлоатират и поддържат битовата техника. Може би щото им близо до професионалната реализация. Иначе на приказки всички сме големи!

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #17

    Отговор: Теч от отвора за перилен препарат

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    Някои антики са с казан и барабан от неръждавейка, никога не са мирисали и за 18 г. са им сменени веднъж лагери и семеринг не по необходимост, а по-скоро профилактично. перат всякакви дрехи и по-чисти и замърсени с трансформаторно масло-всичко каквото трябва. Перат с точното количество вода и прах и нямат нищо общо със сегашните псевдо-перални. И разбирачите ще си ги поддържат още дълги години, вместо да сменят носачи, мерцедеси, да наваряват оси и още и още залъгалки. Разбирачите знаят как да си избират, експлоатират и поддържат битовата техника. Може би щото им близо до професионалната реализация. Иначе на приказки всички сме големи!
    Що се нервиш?
    Когато пишеш по темата пиши!Не да обясняваш къде се слага прах!
    Смятам,че не ме познаваш,за да пишеш някои
    неща за мен!
    А за перални си бос, ама много..
    Само ,че се чудя на себе си,защо пиша за определени неща??!!!!
    Всезнайковци много,дори да си с механично управление..в Пловдив хората,които се занимават с механични управления и ги ремонтират,са по-малко от пръстите на едната ми ръка.Така,че не се...
    Този пост е редактиран от Viking72; 07-03-18 в 22:09.

  4. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #18

    Отговор: Теч от отвора за перилен препарат

    Цитат Първоначално публикувано от Viking72 Виж публикацията
    Смятам,че не ме познаваш,за да пишеш някои
    неща за мен!
    А за перални си бос, ама много..
    Я дай пример, къде изобщо съм те споменал? Май се вземаш много насериозно, та чак и разбра, че съм бос по пералните. По какво разбра-по това, че жена ми слага прах, където му е мястото, а не където се слага на пералня "Диана"?
    По-добре гледай тръбите, крановете и механичните задвижки, отколкото да се опитваш да ме анализираш. Дето казва Т.Колев-"Делят ни два вагона книги".

  5. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #19

    Отговор: Теч от отвора за перилен препарат

    Къде съм писал за наваряване на оси?
    Явно си минал по този етап и ги знаеш как стават нещата?
    За профилактично сменяне на семеринг-по-голяма глупост не съм чувал..
    По тази логика да сменяме семеринг на колянов вал на автомобила,щото ще протече...,а може и лагери за по-сигурно-смях в залата.
    Този пост е редактиран от Viking72; 07-03-18 в 23:09.

  6. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #20

    Отговор: Теч от отвора за перилен препарат

    Спирам да пиша, че ми омръзна от глупости. Писал си и за оси и стругари. Писал съм: " сменени веднъж лагери и семеринг не по необходимост, а по-скоро профилактично". Май освен другите коментари не четеш и своите. Сега напиши на аудиторията, че като се сменят лагерите на барабана се слага старият семеринг. Нали много ги разбираш пералните.

  7. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #21

    Отговор: Теч от отвора за перилен препарат

    Що пишеш глупости?
    Винаги съм писал,че носача се качва на струг,ако има съвсем малки канали на втулката,се свалят до две десети от нея!При голямо износване се изработва нова!
    За семеринг,винаги съм давал съвет,да се купува от оторизираният сервиз,защото са оригинални!

    Винаги съм давал съвет да се ползват оригинални части!
    Цитирай мое мнение,в което пиша за.. икономии.

    Пак ти казвам любител съм на тази техника!
    Има детайли,като се обработят с прахово покритие карат много години!
    Самото поставяне на семеринг и лагери,знаеш по-добре от мен,че не става с чука.
    Така,че няма нужда от заяждане.
    Ако може някой да помогне,ако ли не да подминава темата,а не да търси кусури на другите.

    Хората ги прецакват,жестоко.
    Свалят кожи и дават гаранция за некачествени ремонти до шест месеца!
    Докато се установи проблема,гаранцията е заминала,а човека се е разделил със сума от 120-200 левчета!
    Няма смисъл да си ги мерим!
    Лично на мен ми трябва здраве,друго не ме интересува,видях свят,изкарах пари..и т.н.
    Този пост е редактиран от Viking72; 07-03-18 в 23:46.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Препарат за почистване и профилактика на климатик
    От Jackas във форум Профилактика и гаранция
    Отговори: 344
    Последно: 04-10-20, 20:22
  2. Препарат за водоструйка
    От DDM87 във форум Домашен майстор
    Отговори: 6
    Последно: 14-07-17, 23:48
  3. Хладилник SOGO KBL 25 - заледява отвора на дренажния канал
    От stu_74 във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 13
    Последно: 13-12-09, 01:55
  4. DIY препарат за профилактика
    От todor_l във форум Профилактика и гаранция
    Отговори: 6
    Последно: 29-05-08, 22:02
  5. Накрайник на отвора за конденз от външното тяло
    От dragozow във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 33
    Последно: 18-12-06, 14:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе