Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23
Like Tree3Одобрявам

Антивибрационни подложки мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    1,250
    #16

    Отговор: Антивибрационни подложки мнения

    Да имам нещо предвид.
    Това,че пералнята е в гаранция няма значение.
    Има моменти,когато е по-добре да похарчиш едни 20 лв и да си спестите ядовете с гаранционното обслужване.
    Гаранцията няма да я нарушиш!

    Това с лепилото и противотежестите трябваше да го направи БГ-сервиз.
    Остават само две неща след това.
    Калпави разтегнати пружини и амортисьори.
    Амортисьорите независимо,че са нови,може пак да не са както трябва.
    С този еко режим на материали,вече нямам вяра на нищо.

    Хубавата силиконова грес за въздушни амортисьори, 50 гр. струва около 30лв.
    Има амортисьори по 20 лв двата,това имам предвид.
    Този пост е редактиран от Spitfaqr12; 11-10-18 в 20:45.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    61
    #17

    Отговор: Антивибрационни подложки мнения

    Чакам ги във вторник пак да са тука да видим сложиха някакви амортисьори на турски пишеше нещо на тях ама не ми вдъхнаха доверие тои тоз като ги слагаше измъкна единия докато го разпъваше ама толкова лесно излезна че не е истина. В крайна сметка за трети път идват направил съм една камара клипове и тн и като минат пиша жалба в КЗП щом преди 3 години се преборих с едно сони телефон с пукнат екран да го ремонтират гаранционно та зс една пералня ли няма да се преборя. Просто нямам място за по голяма перална днес гледах че има някакво ново горение което е 49 см и е среден размер между слим и голяма пералня и се чудя като е малко по голямо дали няма да е по читаво. И тая да я нося на баба ми там помещението е точно 60 см между 2 тухлени стени и няма да има къде да мърда поне тя да я ползва. Въпроса дали тая пералня 49 см си струва не ми иска да развалям кухнята за да вкарвам голяма пералня там че съм с едни плъзгащи врати и ако сложа голяма пералня трябва да се махат и цялата предна част да се преправя. А кухня за 7000 лева да я променям наново малко не ми се иска. Между другото днес натиснах барабана отгоре обаче той много леко се движи все едно няма нищо отдолу но бая натиска като тръгва центрофугата. Тръгва да клати доста сериозно. Стори ми се че барабана се клати доста като го погледнеш отпред си личи как не се върти в кръг ами ходи във всички посоки.

  4. Banned
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    1,250
    #18

    Отговор: Антивибрационни подложки мнения

    Ти ме утрепа

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #19

    Отговор: Антивибрационни подложки мнения

    Най-вероятно са ти сложили употребявани или не съответстващи на параметрите на пералнята амортисьори!
    1. Намери си в нета севизно ръководство за пералнята.
    2. В него пише точният модел амортисьори и пружини. Запиши техните part numbers.
    3. Търсиш в нета нови със същите параметри, за да си наясно колко струват оригиналните.
    4. Като дойдат "специалистите" от БГ Сервиз искаш да ти сменят твоите с оригиналните части.
    Запечатани с фирмената опаковка и т.н.
    Ако откажат, обади се на националния им телефон и след това подавай жалба до КЗП.
    Проблем ще ти бъде да останеш без пералня известно време. Не е като да си без телефон.

    Аз съм си поръчвал части от магазин и всичко е пристигало запечатано в оригинална фирмена опаковка.
    Става въпрос за части с нищожна цена - 10 - 20лв. какво остава за такива с цена над 40?

    Успех!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #20

    Отговор: Антивибрационни подложки мнения

    От БГ сервиз няма да му сложат ментета.Те са официален сервиз на Горение, а и никой няма да си прави труда да прави ментета, при положение, че оригиналните струват по около 15 лева по спомен.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    61
    #21

    Отговор: Антивибрационни подложки мнения

    На тези части никъде не пишеле горение само нещо на турски иначе бяха запечатани и пак казвам майстора докато разпъваше единия го измъкна без никакво усилие и вика а споко те са така лесно излизат.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #22

    Отговор: Антивибрационни подложки мнения

    БГ сервиз работи по договор със сервизи в населените места, където няма собствени такива.
    А какво правят специалистите в тях - само те си знаят.
    15лв. за амортисьор??? Голяма евтиния и ако наистина е такава цената на оригиналните, то няма какво повече да се очаква като качество.
    https://apogee99.com/index.php?main_...ex&cPath=10_68

  10. Banned
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    1,250
    #23

    Отговор: Антивибрационни подложки мнения

    Не знам от кой град си?
    Иди в гробница за перални.
    Два маслени амортисьора и пружини на Miele е решение на проблема.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    БГ сервиз работи по договор със сервизи в населените места, където няма собствени такива.
    А какво правят специалистите в тях - само те си знаят.
    15лв. за амортисьор??? Голяма евтиния и ако наистина е такава цената на оригиналните, то няма какво повече да се очаква като качество.
    https://apogee99.com/index.php?main_...ex&cPath=10_68
    Само силиконовата смазка за двата амортисьора е 30 лв!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Клещи за степенчати подложки за PVC дограма - откъде?
    От rogev във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 9
    Последно: 21-09-11, 23:32
  2. Отговори: 19
    Последно: 04-05-11, 10:14
  3. Антивибрационни тампони при монтаж на шпилки
    От Bivola във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 14
    Последно: 05-04-11, 20:53
  4. Проблеми със LG DVD/CD-RW с презаписваеми подложки
    От IvO™ във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 26-07-04, 23:32
  5. Samsung черните подложки
    От turturelo във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 21-08-02, 08:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе