Резултати от 1 до 10 от общо 10

Първа Инвестиционна Банка Сливен

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #1

    Първа Инвестиционна Банка Сливен

    Вчера / петък/ в 16 часа от банкомата пред банката изтеглих 400 лв. Всичко нормално - получавам си бележка с благодарност,
    връща ми картата, но....малък проблем - няма парички! От сметката съм ги изтеглил, бункерчето не се отвори и в джоба ми ги няма....
    Веднага се обадих в банката - блокираха банкомата, подписах някакви молби и протоколи и получих уверение, че до няколко дни
    ще се реши въпроса. Помолих за по-бързо решение, защото ми трябват парите. Обещаха ми и днес /събота/ в 11 часа вече
    ги имах в сметката си. Бяха направили ревизия на банкомата, съответно комисия някаква, координация със София и т.н.
    Мисля, че от хората си зависи. В случая ми влязоха в положението и се постараха! А имаха само думата ми, че не съм взел парите!
    Дано това да стане нормално обслужване навсякъде у нас!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    132
    #2

    Re:Първа Инвестиционна Банка Сливен

    Това е нормално обслужване. Щом подадеш жалба, че някой банкомат не ти е дал парите или не са точно се прави ревизия на банкомата и дори да не го блокират, от ревизията се установява наличието на повече пари и ти възстановяват липсата.

  4. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #3

    Re:Първа Инвестиционна Банка Сливен

    Всъщност не е само думата ти, не знам дали знаеш, но всеки банкомат има камера в него, скрита зад тъмно стъкло. Доста често има и още една около него. Все пак е похвално, че не са те мотали седмици...

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #4

    Re:Първа Инвестиционна Банка Сливен

    При вас много сложно бре.Аз съм с дебитна на ОББ.Вчера трабваха пари на мой познат и аз тръгнах да търся да тегля, но доста от банкоматите(3 броя) до които достигнах не работеха, най-накрая ужким стигнах до 4-ти и бам вкарвам картата, натискам колко пари искам, чува се броене на пари от машината, изскача картата взимам си я и чакам, чакам , чакам, но нищо не се отваря и ПАРИ НЕМА.... В същото време ми пристига един СМС с който ме уведомяват, че са изтеглени 400$ и аз вече ...Завземам с яростно въртене на крачкомобила към най-близкия им клон и по средата на пътия бам втори СМС -тегленето на 400$ е анулирано . Викам си аз така и така се настроих за бой( то доказателства няма, че не съм взел парите де) и изминах половината път до банката ами я да отида и да видя за какво става въпрос.Отидох и казвам я вижте дали с тази карта е теглено нещо днес- тя прави справка и казва "няма транзакции" днес сега ще звънна на БОРИКА- обажда им се и те казват имало е но е анулирано тегленето

    Излизам от банката и си казвам, брей без никакви жалби, молби и други бъзикни сметката ми не е издоена ...

    Банкомата който не ми даде парите беше на Уникредит Булбанк.

    Не всички банкомати имат камери.Банкоматите на ОББ на 100% са с камери, за другите някои и мат други не.

  6. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #5

    Re:Първа Инвестиционна Банка Сливен

    Комшията работи точно там в този отдел, където гледат камерите на банкоматите. Та от него знам, говоря за ПИБ.

  7. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #6

    Re:Първа Инвестиционна Банка Сливен

    Основното беше, че реагираха бързо - петък вечер, събота сутрин....
    Ясно ми е, че мога да докажа чрез камерите, чрез ревизиите, ама.....след седмица поне!
    Доволен съм, че стана за няколко часа!

    //Добавям:
    Днес, понеделник, около 10.30 часа ми се обадиха от банката за да ми съобщят, че сумата по сметката е
    възстановена. Е, аз бях си изтеглил вече парите, но каката бе любезна да ме уведоми, че са постъпили в сметката ми....
    Не знам как е по другите банки, но аз съм си доволен....

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    1
    #7

    Re:Първа Инвестиционна Банка Сливен

    Опитайте се да теглите от банкомата на Търговска банка Д,на площада Хаджи Димитър.Ходя вече от там да тегля.Той е един от най новите,много е бърз и се наблюдава от две камери,доколкото забелязах.Тялото е вътре в банката и няма как да замръзне.

  10. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    1
    #8

    Re:Първа Инвестиционна Банка Сливен

    Здравейте.
    Знаете ли кои банкомати имат камери на 100%? За ОББ и ПИБ сигурно ли е?И във всички градове ли?! Защото един приятел си е загубил портмонето и там е била дебитната карта, с паролата на отделен лист. И да знае каква е вероятността да разпознаят този,които е теглел от картата?

  11. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #9

    Re:Първа Инвестиционна Банка Сливен

    Ние откъде да знаем че вие не сте намерили картата с пина и сега питате кои имат камери за да не теглите от тях.Вашият приятел да се обади на банксервиз или на борика и да каже да блокират картата.А отделно че винаги може да разбере откъде е теглено.


  12. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #10

    Re:Първа Инвестиционна Банка Сливен

    Цитат Първоначално публикувано от widney
    Здравейте.
    Знаете ли кои банкомати имат камери на 100%? За ОББ и ПИБ сигурно ли е?И във всички градове ли?! Защото един приятел си е загубил портмонето и там е била дебитната карта, с паролата на отделен лист. И да знае каква е вероятността да разпознаят този,които е теглел от картата?
    Всичките имат камери! Вероятността да те разпознаят е огромна!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 28-08-13, 15:29
  2. Отговори: 10
    Последно: 02-12-11, 10:54
  3. ... за Първа Инвестиционна Банка.
    От Carnivorous.Vulgaris във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 13
    Последно: 17-04-09, 01:55
  4. Банка ДСК
    От echo във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 29-05-06, 22:06
  5. Банка ДСК
    От silverfox във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-05, 01:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе