Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789
Резултати от 121 до 123 от общо 123

Собственици на климатици

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    13
    #121

    Re:Собственици на климатици

    Здравейте!
    Да споделя и аз моя опит и ако мога да съм в помощ на другите потребители.
    Имам климатик Нокрия 14 монтирана е в София, южен апартамент 55кв по документи, около 42 реална отопляема площ, което е около 100 кубика. Монтиран е в хола като към него имам фоайе и отделна кухничка, срещу него се пада и вратата на спалнята, климатика топли целия апартамент.
    Тук искам да изкажа и искрени благодарности на Иво (Mega във форума) за професионалния монтаж и бързо свършената работа.
    Между другото климатика е взет с кредит енергийна ефективност и нямаше никакви проблеми.

    Машината работи перфектно, през деня е на 18-19 като няма никой, когато съм там работи на 25-27 градуса, вечер 19-20. Като се прибера и е 19 градуса са нужни около половин един час да дигне до около 23, дефроста го прави минимум през час, час и половина. Климатика го имам от средата на октомври, за ноември съм платил 30лв отгоре на сметката ми за ток без отопление, за декември към 45лв. Сега ще видим за януари но колкото и да е мисля че за отопление на целия апартамент 40-50лв е нищо.

    Надявам се да съм бил полезен.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    3
    #122

    Re:Собственици на климатици

    Здраейте,имаме MITSUBISHI MSZ-Z36P , има плазма и йон,аспирация и др. екстри , като цяло сме доволни от него , много безшумен и вътре и вън , икономичен , само неможем да разберем защо през около 30 мин. включва самодезинфекция-НЕ размразяване и може би това му е единствения минус за сега-докато разберем за какво става въпрос !

  4. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #123

    Re:Собственици на климатици

    Цитат Първоначално публикувано от sobieski_baby
    -НЕ размразяване и може би това му е единствения минус за сега-докато разберем за какво става въпрос !
    Не, ама Да-точно това прави дефрост през 30мин. което не е добре и има причина.Отговорил съм ти в другия раздел.
    и пиши на едно място.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789

Подобни теми

  1. Собственици на климатици 100V - част 2
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1648
    Последно: 14-01-24, 12:51
  2. Мнения от собственици на климатици LG
    От zhelko във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 15
    Последно: 27-07-15, 18:50
  3. Собственици на климатици 100V
    От dean във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1726
    Последно: 23-10-12, 09:00
  4. Техномаркет с нови собственици
    От justify във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 23-02-12, 01:36
  5. Отговори: 2
    Последно: 12-08-11, 23:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе