Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 58

Молба за помощ!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #16

    Re: Молба за помощ!

    Имам връзки в Техномаркет за 10% надолу от магазинната цена ( стига да не е промоционална )

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #17

    Re: Молба за помощ!

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi
    кръстника ми е управител в Теси ,може да уреди да се купят бойлери с 15% надолу от масовата цена ,каква бройка и размери ще трябват ?
    Необходими са 4 бойлера по 80 литра - хоризонтални за баните и един 150л - хоризонтален за общите нужди (пералното и другите помещения в приземния етаж).
    Спокойно могат да бъдат и такива, върнати от търговската мрежа заради транспортни дефекти или не добър търговски вид, стига да са работещи, безопасни и на ниска цена.

  4. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #18

    Re: Молба за помощ!

    Аз се наемам да потърся съдействие и отстъпки в "Елдом Инвест". Ще го направя в понеделник и ще пиша за резултата.

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    478
    #19

    Re: Молба за помощ!

    ot men 1 klimatik Samsung 12 nov-podaruk. za podrobnosti na ukazania e-mail, za drugi klimatici moga da dam preferencialni ceni samo za tozi sluchai. Tova sa Panasonic, Hitachi, Daikin, Fuji Electric- visok klas i LG , Samsung ot po-niskuk klas. pri interes molia pi6ete

    Във форума се пише на кирилица! Моля, спазвайте правилата.
    Предвид благородната идея на поста няма да го трия, но пак да напомня - моля, спазвайте малкото налични правила.
    И моля модераторите да си вършат работата... - доколкото забелязвам, не аз съм първият видял този пост!
    Крис

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #20

    Re: Молба за помощ!

    Цитат Първоначално публикувано от bigmouth
    ot men 1 klimatik Samsung 12 nov-podaruk. za podrobnosti na ukazania e-mail, za drugi klimatici moga da dam preferencialni ceni samo za tozi sluchai. Tova sa Panasonic, Hitachi, Daikin, Fuji Electric- visok klas i LG , Samsung ot po-niskuk klas. pri interes molia pi6ete
    Благодаря ти много! Дано си първата птичка на една истинска пролет! Дай ми мейла, за да ти пратя данните и да осъществим личен контакт.

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    478
    #21

    Re: Молба за помощ!


  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #22

    Re: Молба за помощ!

    Да докладвам резултата от посещението си днес в Елдом Инвест:
    Бойлери с транспортни дефекти вече не продават - преработват ги. Обещаха 10% отстъпка за редовна стока, но подразбрах, че може да се включат в делото и те. Начина, по който това може да стане изпращам на Lupus.

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #23

    Re: Молба за помощ!

    Цитат Първоначално публикувано от Lazar
    Да докладвам резултата от посещението си днес в Елдом Инвест:
    Бойлери с транспортни дефекти вече не продават - преработват ги. Обещаха 10% отстъпка за редовна стока, но подразбрах, че може да се включат в делото и те. Начина, по който това може да стане изпращам на Lupus.
    Благодаря ти много за помощта! Утре ще им изпратя писмото по факса.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    390
    #24

    Re: Молба за помощ!

    Дано начинанието на @Lupus намери нужната подкрепа от повече хора, защото сигурно е и породено от отчаяние. Днес минах покрай къщата и видях за какво става дума. Понеже скоро приятелско семейство мина през всички врати на ада и знам каква мъка за родителите е смятам да се включа. Имам желание да даря един климатик Panasonic (on-off).

    Когато нещастието е у дома ти - това е трагедия, а когато посети друг е само статистика.

    За това очаквах и някои от активистите тука да изразят желание поне за монтаж.


  12. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    481
    #25

    Re: Молба за помощ!

    Абсолютно прав си, nebelservice!
    Да не му идва на главата, на който и да е! Бих се включил, като "момче за всичко" ,но съм от Варна. Ако не мога да дам " техника" т.е. пари, мога да дам труд , т.е. пак пари,но...

  13. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #26

    Re: Молба за помощ!

    Цитат Първоначално публикувано от nebelservice
    Дано начинанието на @Lupus намери нужната подкрепа от повече хора, защото сигурно е и породено от отчаяние. Днес минах покрай къщата и видях за какво става дума. Понеже скоро приятелско семейство мина през всички врати на ада и знам каква мъка за родителите е смятам да се включа. Имам желание да даря един Panasonic (on-off).

    Когато нещастието е у дома ти - това е трагедия, а когато посети друг е само статистика.

    За това очаквах и някои от активистите тука да изразят желание поне за монтаж.

    Благодаря ти много за дарението! Ще ти изпратя днес документите за попълване и после ще ги занеса за подпис. Така климатиците стават вече два. Скоро ще приключат бояджийските работи и тогава вече ще може да се започне с монтажите. И аз искрено се надявам колегите, занимаващи се с монтажи да се включат. Черпенето ще е от мен! Тъкмо повод да си направим една предколедна сбирка!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #27

    Re: Молба за помощ!

    В първия пост е добавена сметка, за желаещите да направят парични дарения.
    Благодаря на MitkoS за подсещането, бях го пропуснал.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    92
    #28

    Re: Молба за помощ!

    Oт мен 100лв

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    501
    #29

    Re: Молба за помощ!


  18. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #30

    Re: Молба за помощ!

    Цитат Първоначално публикувано от Mmitaka
    Телефона ми е на ЛС имам почти чисто нов бойле 80 литра стои в мазето уникален е даите адреси ли ми помогнете да ви го пратя моментално
    Благодаря ви много. Ще се свържа с вас за да организираме транспорта!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Молба за помощ
    От Lubo7745 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 31-07-12, 21:41
  2. Молба за помощ за избор на климатици
    От velikoff във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 47
    Последно: 21-01-12, 09:17
  3. Молба за помощ при покупка ТV-40
    От gerido във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-12, 14:50
  4. Молба за помощ - продължение!
    От Lupus във форум Профилактика и гаранция
    Отговори: 0
    Последно: 26-08-11, 18:08
  5. Молба за помощ.
    От klinch във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 25
    Последно: 27-01-04, 19:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе