Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 49 от общо 49

Климатик LG Inverter

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #46

    Re:Климатик LG Inverter

    климатика маестро е супер обаче вече не се предлага сега с външното тяло на маестро е окомплектован арткулът ... естествено все още може да се намри тук там....

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #47

    Re:Климатик LG Inverter

    Маестрото наистина е хубав климатик и гледах в каталога на LG че го има, но може и информацията е стара. Едва сега осъзнах обаче защо климатици LG през тази година дръпнаха напред от към енергийна ефективност. Мислих си че са подобрили дизайна на външните тела а то било по-просто - замяна с икономичното такова от високата серия.

  4. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    394
    #48

    Re:Климатик LG Inverter

    Все още никой ползвател на въпросният LG CS-12AF, който е в основата на дискусията НЕ сподели какви са му впечатленията???

    Аз също съм заинтересован понеже си търся климатик 9-ка и 12-ка предимно за охлаждане със добри характеристики особено цена- качество от този пък и може малко по-висок клас.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    74
    #49

    Re:Климатик LG Inverter

    Преди време бях писал за този модел че не са ми създавали проблеми миналата зима Това означава че са работили добре Имам вече записана профилктика на този модел и поемам ангажимента да поразпитам клиента как се е държал зимата колко ток е плащал За мен е перфектен климатик особено на тази цена която пилят в момента ТМ със безплатния монтаж И между другото последно монтирах миналата седмица 3 броя от тях и продължават на са кореиски специално гледахме кашоните

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Crown inverter не тръгва на охлаждане?
    От TIMBERLAKE във форум Климатици NEO, ELITE, Crown, Nippon, Sang
    Отговори: 6
    Последно: 09-08-13, 11:57
  2. Търси се : SRK 50 ZJX-S1 Ultra DC Inverter
    От Symptom във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 18
    Последно: 20-01-13, 19:25
  3. Finlux-09A410DCW INVERTER
    От orion_1 във форум Други марки климатици
    Отговори: 21
    Последно: 21-03-12, 22:56
  4. Климатик "FUJI ELECTRIC" DC INVERTER -12ка
    От meraka във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 32
    Последно: 10-12-11, 16:22
  5. MHI SRK35ZG-S inverter или MHI SRK50HE-S1 on/off
    От bobone във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 04-10-08, 10:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе