Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 37

Климатик за охлаждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    145
    #1

    Климатик за охлаждане

    Здравейте,

    Бихте ли ми препоръчали решение за охлаждане на апартамента ми.
    Лятото не се издържа и в момента е 30 градуса. Апартаамента се състои от 2 стаи разделени от сравнително голям коридор. Хола е с обем 50 м3, коридора общо е 30м3 и спалнята е 30м3. Идеалната ситуация е климатика да е в хола, но да намалява температурата в спалнята (където е реалния проблем). Апартамента е с ТЕЦ и не е задължително да отоплява. Бихте ли ми препоръчали най-евтиното ревение за тази ситуация.

    Благодаря Ви предварително!

    Краси

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Re:Климатик за охлаждане

    Колега , има вече такава тема , но .... карай , кажи пари - с монтаж или без , нов , втора употреба " японец " ? Това с най-евтиното решение - не е решение !

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    145
    #3

    Re:Климатик за охлаждане

    Мерси civica,

    Разглеждах темите но не видях подобна - ако ми дадеш линк, ще я прегледам.

    Еми относно цента- нямам на представа колко вървят. Една от целите на темата ми е точно тази Предвид това, че ще се ползва около 4 месеца не бих отделил много средства. Нямам на представа марки, но бих предпочел нов. Целта на цялото занимание е температурата в спалнята да бъде около 20 -22 градуса.

    Всяка идея е добре дошла.

    Поздрави!

    Краси

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #4

    Re:Климатик за охлаждане

    Цитат Първоначално публикувано от Under666
    Бихте ли ми препоръчали най-евтиното ревение за тази ситуация.
    Разбира се:



    Бирата се приема пер орално, а на освободеното от нея място си позиционираш джоланите.

    П.С. При мен това решение не е много евтино, че ми е висока консумацията по номинал...

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #5

    Re:Климатик за охлаждане

    https://forum.setcombg.com/index.php/topic,51668.0.html , а и горното става , но камиона с Ариана си замина - питай Мариан !
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1310758936[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap
    Разбира се:

    Минути за реклама !

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    145
    #6

    Re:Климатик за охлаждане

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Е добре, тази тема какво общо има с моята - човека иска да охлажда 1 стая. Аз не искам да ми стои над главата докато спя. Наистина темата е 1 към 1 с обясненията към моята, но не съм я поствал аз. Все пак мерси!
    А относно снимките и несериозното отношение - явно щом го препоръчваш има ефект- дано да те държи по - дълго!
    И ве пак - мерси, ако някой ми даде ориентировъчно решение!

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #7

    Re:Климатик за охлаждане

    Има предложения за марки и модели , от най-евтините , все пак е някакъв ориентир ! А и можеше да питаш в нея тема , а не да почваш нова !
    Ама ти май се засегна , малко майтап - весело да става !
    И все пак без бюджет - няма съвет ! Нали си придвидил някакви пари за покупка или е тайна ?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    145
    #8

    Re:Климатик за охлаждане

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Има предложения за марки и модели , от най-евтините , все пак е някакъв ориентир ! А и можеше да питаш в нея тема , а не да почваш нова !
    Ама ти май се засегна , малко майтап - весело да става !
    Не няма проблем Сега ще пробвам едно от врменните решения Не - наистина не съм я видял. Нека някой модератор да слее темите, защото не намирам начин да я изтрия.
    Ако гледам този линк http://www.midea-bg.com/bg/products/...09_hrn1_r24_/, цената не е лоша, но незнам дали ще е достатъчен капацитета, да изстуди спалнята, която е толкова отдалечена от мястото където ще се постави вътрешното тяло.

    Поздрави

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #9

    Re:Климатик за охлаждане

    То клима не се купува като кило домати , само на външен вид , трябва ти и консултация с хората , които продават и които монтират ! Те си разбират кое , как и защо , предполагам !

  12. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #10

    Re:Климатик за охлаждане

    "Влезте" му в положението на човека, да не мислите че му е лесно в тези горещини - отваря всички прозорци и врати течение да става, а то никакво мърдане на завесите няма
    Under666, улесни по някакъв начин тези, които искат да те насочат към подходящ климатик с някакъв бюджет

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    145
    #11

    Re:Климатик за охлаждане

    Цитат Първоначално публикувано от gnf
    "Влезте" му в положението на човека, да не мислите че му е лесно в тези горещини - отваря всички прозорци и врати течение да става, а то никакво мърдане на завесите няма
    Under666, улесни по някакъв начин тези, които искат да те насочат към подходящ климатик с някакъв бюджет
    Мерси gnf,

    Нека кажем към 400-500 лв с монтажа, но наистина незнам колко е цената, така че може и малко повече.

    Мерси

    Поздрави

    Краси

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #12

    Re:Климатик за охлаждане

    Колега при монтаж минимум 150лв , то какво остава за самата клима и то нова от магазин и с гаранция ? Дай малко нагоре , все пак искаш с един климатик да охлаждаш целия апартамент !

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    145
    #13

    Re:Климатик за охлаждане

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Колега при монтаж минимум 150лв , то какво остава за самата клима и то нова от магазин и с гаранция ? Дай малко нагоре , все пак искаш с един климатик да охлаждаш целия апартамент !
    Аз за това не исках да казвам цена - защото ще се изложа. Наистина бюджета може и да е по-голям, но реално ви моля за някаква ориентиовъчна оферта за София.

    Мерси
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1310762574[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от Under666
    Аз за това не исках да казвам цена - защото ще се изложа. Наистина бюджета може и да е по-голям, но реално ви моля за някаква ориентиовъчна оферта за София. Не са ли добри предложенията от Техно.... с безплатен мотаж?

    Мерси

  17. Moderator Аватара на Jackas
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    1,260
    #14

    Re:Климатик за охлаждане

    Under666
    Аз климатик няма да ти препоръчам но, няма начин да сложиш климаника в хола и да направиш в спалнята 20г.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    145
    #15

    Re:Климатик за охлаждане

    Цитат Първоначално публикувано от Jackas
    Under666
    Аз климатик няма да ти препоръчам но, няма начин да сложиш климаника в хола и да направиш в спалнята 20г.
    Хмм мерси Jackas,

    Тогава наистина другата тема е за мен, защото почти не седим в хола!

    Мерси на всички!

    Поздрави

    Краси
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1310763402[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от Under666
    Хмм мерси Jackas,

    Тогава наистина другата тема е за мен, защото почти не седим в хола (опс - преди да са почнали ехидните коментари, просто не прекарваме много време в къщи

    Мерси на всички!

    Поздрави

    Краси

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатик за охлаждане на 40кв
    От papercut във форум Климатици Daikin
    Отговори: 2
    Последно: 15-07-12, 21:47
  2. Климатик за охлаждане
    От Zygot във форум Климатици Midea
    Отговори: 12
    Последно: 22-03-11, 01:07
  3. Препоръчайте ми климатик само за охлаждане
    От rocky50 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 12
    Последно: 06-06-09, 17:25
  4. Избор на климатик за охлаждане
    От Zygot във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 12
    Последно: 17-04-08, 18:32
  5. Климатик за охлаждане?
    От Albers във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1
    Последно: 26-06-07, 18:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе