Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 39 от общо 39

Търси се най-хубавия климатик

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    390
    #31

    Re:Търси се най-хубавия климатик

    @sevo
    Благодаря за положения труд, но нямаше нужда. Може би допуснах грешка, като поизках мнение и от обикновените разбирачи.


  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #32

    Re:Търси се най-хубавия климатик

    Сервиза бил най-важен, не е ли по-важно първо да вземеш нещо хубаво пък после да мислиш за сервиз. Той ако климатика, като характеристики не бива и не прави това което се очаква да прави кой бил сервиза дали има някакво значение, ако ще и за 2 минути да идват.

    Изборът на марки и модели е голям и покрива критериите на всички. Ориентирането какво да си вземе човек е трудно и ще си остане трудно, защото за да купиш дадена стока ти трябват пари количеството на които е ограничено. Колкото повече пари извадиш толкова по-малко трудности ще срещнеш, колкото парите са по-малко толкова и трудностите са по-големи.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    102
    #33

    Re:Търси се най-хубавия климатик

    Цитат Първоначално публикувано от valen1
    Сервиза бил най-важен, не е ли по-важно първо да вземеш нещо хубаво пък после да мислиш за сервиз. Той ако климатика, като характеристики не бива и не прави това което се очаква да прави кой бил сервиза дали има някакво значение, ако ще и за 2 минути да идват.
    Най-важен е! Според мен.
    Което не означава разбира се че търговците и монтажниците не трябва да си свършат работата преди това.
    Но в студени зимни дни, бих предпочел да ми е по-шумен климатика с 3 dB, или да е без йонизатор, отколкото без сервиз.

  5. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #34

    Re:Търси се най-хубавия климатик

    Някой пък предпочитат в студените зимни дни климатика да топли.

  6. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #35

    Re:Търси се най-хубавия климатик

    Цитат Първоначално публикувано от Sevo

    Но в студени зимни дни, бих предпочел да ми е по-шумен климатика с 3 dB, или да е без йонизатор, отколкото без сервиз.
    А нима не може да е с йонизатор,плазма и да топли в студа,а и не дай си боже да ти дотрябва да има и сервиз?Хубаво е да има бърз и качествен сервиз,но като си купуваш дадена стока, едва ли я взимаш с презумпцията не да си я ползваш дълго,а да почнеш да в ремонтираш,когато най ти трябва.То нали и затова са тези сондажи,тук във форума, да се попресеят нещата.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    102
    #36

    Re:Търси се най-хубавия климатик

    Цитат Първоначално публикувано от diksanal
    А нима не може да е с йонизатор,плазма и да топли в студа,а и не дай си боже да ти дотрябва да има и сервиз?Хубаво е да има бърз и качествен сервиз,но като си купуваш дадена стока, едва ли я взимаш с презумпцията не да си я ползваш дълго,а да почнеш да в ремонтираш,когато най ти трябва.То нали и затова са тези сондажи,тук във форума, да се попресеят нещата.
    Разбира се че може. Даже е пожелателно.
    Само споделям че ако аз избирам климатик за себе си, първото нещо на което ще обърна внимание е сервиза, след което ще започна да добавям останалите екстри.
    Споделих че ми е по-лесно да направя компромис с определени екстри, но не и с лош или бавен сервиз.
    Ясно че никой не си купува нов продукт с презумпцията че ще се чупи, но практиката показва че техника се чупи. Аз лично бих искал да съм подготвен за евентуален такъв момент.

  8.  
     
  9. Member Аватара на d_imige
    Тук е от
    Sep 2009
    Живее в
    Неустановено
    Мнения
    475
    #37

    Re:Търси се най-хубавия климатик

    Цитат Първоначално публикувано от Sevo
    Според мен:
    1. Сервиз (гаранционен и след гаранционен, в рамките на 24 часа)
    До колкото ми е известно,по закон в БГ никой не може да задължи сервизираненето на какъвто и да било домакински ел. уред в рамките на 24 ч.Бил той В или Извън гаранционния срок.Нормално е всеки да ти обещава ''светкавична реакция'' при възникване на проблем,но реалноста почти винаги е друга.За да се случи това за което говориш трябва да имаш една лично твоя аварийна група,която да не обслужва други клиенти.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    198
    #38

    Re:Търси се най-хубавия климатик

    Хубавият климатик работи - 10г.
    Много хубавият работи - 15г.
    Най-хубавият - 20г. и нагоре!


    П.С. Климатик с надпис Made in Japan /220в., марката не се знае защото са се изтрили надписите/ на около 20 години работи все още в едно заведение. Винаги е работил през това време там и си бачка перфектно и в момента.

  11. Moderator Аватара на Jackas
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    1,260
    #39

    Re:Търси се най-хубавия климатик

    При това положение, да се молим поне хубав климатик да се намира на пазара!?
    Много хубав май вече няма
    Най-хубав.......... и дума не може да става.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Климатик по предназначение (охлаждане) - се търси
    От RaveUnit във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 18
    Последно: 27-02-14, 01:06
  2. търси i3
    От get във форум Купува
    Отговори: 8
    Последно: 28-01-13, 13:29
  3. Неръждаема тръба "Gold" се търси - Не се търси вече
    От Crank във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 0
    Последно: 14-08-09, 10:22
  4. Търси се... NFS 2
    От Io във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 05-01-05, 21:38
  5. Кой е най-хубавия туик за ХР
    От breiii във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 27-02-04, 15:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе