Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19
Like Tree7Одобрявам

Монтаж

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice Аватара на Ина Миразчийска
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    7
    #16

    Отговор: Монтаж

    С два евтини и икономични климатика искате да топлите 4 стаи? Моля? Забравете.

    Е те това къде по точно го прочетохте от написаното от мен . Оф най - мразя да ми се вкарват думи в устата .
    Благодаря , на тези които писаха , но до тук никаква информация тук не получих . Ще продължа проучването си по друг начин .
    Със здраве си останете .

  2.  
     
  3. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #17

    Отговор: Монтаж

    Цитат Първоначално публикувано от Ина Миразчийска Виж публикацията
    С два евтини и икономични климатика искате да топлите 4 стаи? Моля? Забравете.

    Е те това къде по точно го прочетохте от написаното от мен . Оф най - мразя да ми се вкарват думи в устата .
    Аз не си измислям, това долу Вие сте го писала...
    Цитат Първоначално публикувано от Ина Миразчийска Виж публикацията
    Принципно имам 4 помещения.
    Цитат Първоначално публикувано от Ина Миразчийска Виж публикацията
    Искам да е сравнително икономичен , да охлажда и топли , и да не е много скъп .
    Цитат Първоначално публикувано от Ина Миразчийска Виж публикацията
    А и има ли вариант с едно тяло от вън а две тела вътре за две помещения...
    mirandi одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #18

    Отговор: Монтаж

    Ами писала е, че иска 2 тела за 2 помещения?!

    Има вариант да сложите мултисплит система с 4 тела за 4те помещения и 1 външно тяло. В този случай ще ви трябва оглед от компетенен професионалист, който да прецени с каква мощност да бъде външното тяло. Вътрешните са ясни - 2*2.6кВт за спалните, 1*2.0кВт за кухнята и 1*3.5кВт за хола. В заивисмост от това каква темпераура желаете да поддържате и от спецификата на помещенията може да се подбере тяло с правилната мощност. Една такава система варира в цените доста при различние марки като аз препоръчвам Самсунг. Новите вътрешни тела са много добри като нива на шум, екстри и тн, а външните са много корави и топлят страхотно. В същото време цените на Самсунг са много разумни.

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #19

    Отговор: Монтаж

    Уважаема Г-жо/Г-це,

    ние мъчещите се да ви помогнем и досега сме в неведение за желаната от вас температура в помещенията предназначени за климатизиране зимата и лятото.


    А се мъчим, тъй като вие и досега не сте отговорила на този въпрос, като вместо това предпочитате да спорите с хората които се опитват (въпреки вашето нежелание да си помогнете сама като кажете какво точно искате) да ви помогнат.

    Надявам се знаете какво точно искате като температура зимата, а и не само като температура, .... тъй като има и други въпроси които имат голямо значение при отоплението с климатици.

    Ако ще отговаряте на въпросът с въпрос, то не виждам как ще се получи диалог, а когато не знаете какво точно искате и не желаете да ни кажете(отговорите) няма как да ви помогнем дори много да искаме и следователно няма да направите верен и правилен избор.

    Струва ми се че следва да цените повече времето на хората които безвъзмездно отделят от времето си и се опитват да Ви помогнат.Те помагат на Вас защото Вие имате нужда от помощ, а не те.

    Не сме си поставили за цел да ви "изтезаваме с въпросите си", а да ви помогнем с тях да направите правилният за вас избор.


    П.П. Може и да има хора от форума, които несъзнателно са ви засегнали, но ако искате да направите верен избор, то "печелившото" поведение е да ни/си сътрудничите като отговорите на поне минимума от въпроси които имат значение.

    В противен случай ще отидете в първият магазин за който се сетите, най-вероятно ще ви продадат климатиците с най-висок марж на печалбата и след това отново ще сте във форума, но по други поводи, като има вероятност и да се откажете завинаги от отоплението с климатици ...
    -----------------------------------------------------------------------------------


    Основният въпрос е изборът на подходящи климатици в тази тема.
    Монтажът и броят на климатиците, дали да са няколко или мулти сплит са второстепенни въпроси, на които следва да се отговори след изясняване на вида на помещенията и другите относими въпроси.Едва след това можа да се каже мулти сплит или единичен климатик

    На тази тема мястото и не е тук.Местя я като оставям пренасочване няколко часа.
    Този пост е редактиран от justify; 25-06-14 в 10:53.
    necata2, gnf, mirandi и 1 други харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Съвет за монтаж
    От Georgi S във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2
    Последно: 05-08-13, 15:04
  2. монтаж на парктроник
    От bobo50 във форум Автомобили
    Отговори: 3
    Последно: 21-03-12, 21:16
  3. FTXS25 лош монтаж или...
    От Stoian Uzunov във форум Климатици Daikin
    Отговори: 27
    Последно: 25-01-11, 21:55
  4. Проблемен монтаж на 12-ка
    От fanatizm във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 8
    Последно: 26-07-07, 12:52
  5. По-бърз монтаж
    От Sunny във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 7
    Последно: 16-07-07, 16:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе