Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 45
Like Tree18Одобрявам

Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    6
    #1

    Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    Това са двата модела: LG A12LL.NSN/A12LL.UL2-1279,20 лв. или PANASONIC CS/CU-E12QKE - 1319,20 лв.. По принцип си мислех да е Toshiba suzumi+ , но тук ми хареса цената с вкл. монтаж.

    Помещението е 27 квадрата. Две стаи свързани без коридор. За охлаждане знам, че няма да има проблем, идеята е да топлят зимата. За Панасоника има добри отзиви и мисля е добър избор. LG -то не ми говори нищо а гледам е с доста екстри и може да е добра машина ( гаранция 5 години). Изискването е да е безшумен и да топли прилично за този клас машина. Моля за мнения, промоцията е 3 дни и трябва да реша дали да е някой от тези или да си взема първия избор Тошибата.
    Мерси предварително.

  2.  
     
  3. Member Аватара на JOKVN
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    412
    #2

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    Аз бих заложил на по голямата гаранция въпреки че харесвам панасоник.Само дето ЛГ-то с този дизайн и цвят трябва да помислиш дали ще ти се впише в помещението.Цените и на двата са доста добри.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    42
    #3

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    Това както го чета излиза 10г. пълна гаранция ли?

    10 години комфорт с климатиците на LG - LG България

  5. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #4

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    Сигурно важи само за компресора.
    А флагмана LG H12AK с двойнороторния компресор са го намалили на 1680 лева с безплатен монтаж и 5 години гаранция.
    gogo_7, защо не си вземеш него - точно е подходящ за 27 квадрата, тих, икономичен и зимата ще толи с ниски сметки.

  6. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #5

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    Мдаммм....остава да видим, дали и специализираните фирми за продажба на климатици ще отреагират подобаващо към тази ценова атака, на пазара!
    Относно въпроса за избора gogo_7,..-бих препоръчал LG - то заради гаранцията!

  7. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #6

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    Специализираните фирми дават реални гаранции. По-къси, но реални. Уника предлага един вид застраховка "удължена гаранция," която ползва Техном@ркeт.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    42
    #7

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    Не са лоши тия LG-та, особено пък на таква цена, но технотата ползват някакви незивестни фирми за монтаж. При мен добре го монтираха, но беше възможно най-лесен монтажа и нямаха пвц канали, нямаха и достатъчно голяма стойка, че се връщаха на другия ден... малко руска рулетка.

  10. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #8

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    Тия лг са много добри във входа ми има наематели с лг два пъти сменят турбината му.

  11. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #9

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    Монтирал съм само 1 бройка от този модел LG H12AK и останах приятно изненадан от качествената изработка.Хареса ми и външното тяло:
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от bobovo; 10-07-15 в 22:11.
    Mega одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #10

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    Качеството им си показва магарийте по някое време външна платка е 800лв.

  13. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #11

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    Цитат Първоначално публикувано от bobovo Виж публикацията
    Монтирал съм само 1 бройка от този модел LG H12AK и останах приятно изненадан от качествената изработка.Хареса ми и външното тяло:
    Аз не съм монтажник, но качествената изработка се вижда и с просто око..
    Поддържам факта, че е по-добре монтажът да е от специализирана фирма..-но в крайна сметка цифрите говорят в полза на джоба ни(демек...-не виждам такива цени при " доказалите се, майстори "....- и ако нещо не е наред...заради това, че хипермаркетите имат лоши монтажисти...-за това си има гаранция, за която те си носят отговорност!...-верно е..ще има дертове....-но в тази държавица...-нещата няма да се оправят, ако Ние-Клиентите ..не си търсим правата!!!
    Да ви е сладка ракията....и да направите разумен избор!!!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    80
    #12

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    Да използвам и аз темата Промоцията е много добра,а и идва точно навреме! Търся климатик за детската стая - 13,5 кв. м., вътрешна стая, с изолация и ПВЦ дограма, 3-ти етаж от 5, и мисля да нарамвам за 1160 лв. една https://www.technomarket.bg/products...c-cs-cu-e9qkew Мисля, че ще се справи перфектно, а и е по-висок клас от Дженерала 09ЛМ, който бях заплюл!!! Гледах и този https://www.technomarket.bg/products...-nsb-s09ak-ul2 , но определено има цяла тема с предимно негативни мнения за него!!! Ще съм благодарен за всяко мнение или съвет!

  16. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #13

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    Цитат Първоначално публикувано от Djonny Виж публикацията
    Да използвам и аз темата Промоцията е много добра,а и идва точно навреме! Търся климатик за детската стая - 13,5 кв. м., вътрешна стая, с изолация и ПВЦ дограма, 3-ти етаж от 5, и мисля да нарамвам за 1160 лв. една https://www.technomarket.bg/products...c-cs-cu-e9qkew Мисля, че ще се справи перфектно, а и е по-висок клас от Дженерала 09ЛМ, който бях заплюл!!! Гледах и този https://www.technomarket.bg/products...-nsb-s09ak-ul2 , но определено има цяла тема с предимно негативни мнения за него!!! Ще съм благодарен за всяко мнение или съвет!
    Панасоника е хубав избор. Немога да кажа как е с дефросите защото клиенти не са споделяли.
    Djonny одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #14

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    При тази цена нарамвай панасоника без да се замисляш.
    - тих
    - по-нисък минимум от lg
    - много икономичен, COP 5+
    Djonny одобрява това.

  18. Novice
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    6
    #15
    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    Сигурно важи само за компресора.
    А флагмана LG H12AK с двойнороторния компресор са го намалили на 1680 лева с безплатен монтаж и 5 години гаранция.
    gogo_7, защо не си вземеш него - точно е подходящ за 27 квадрата, тих, икономичен и зимата ще толи с ниски сметки.
    Сега се замислям така и така бях настроен за сума около 1600лв. Дали да не се възползвам и да взема по високия клас. Просто искам да знам дали реално имат разлика или е само реклама. Май е по икономичен и безшумен, което е предимство. Пък и топ модел на марката.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор м/у panasonic и samsung?
    От parjo във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-12-14, 06:58
  2. Избор между Panasonic TX-P50U30 и Panasonic TX-P42UT30E
    От eriki във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 13-02-12, 15:34
  3. Съвет относно промоция в Техномаркет
    От pci във форум Тонколони
    Отговори: 29
    Последно: 19-02-11, 20:14
  4. Отговори: 0
    Последно: 01-02-11, 11:42
  5. Промоция в техномаркет на YAMAHA
    От kombinatora във форум Аудиотехника
    Отговори: 105
    Последно: 29-01-10, 09:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе