Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 45 от общо 45

Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #31

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    Цитат Първоначално публикувано от Djonny Виж публикацията
    Значи няма как климата да е на друго място - трябва или да е над второто легло или срещу него Стаята е 3 на 4,3 метра като на вътрешната къса страна е вратата, а на външната къса е голям прозорец и няма място там ... На двете дълги стени от дясно са две легла, едно до друго по дължина, а от ляво е секцията ... Надявам се да сте добили представа на разположението на стаята. Така, че трябва да реша къде да е вътрешното тяло ... Климата ще се ползва само за отопление!!! Панасоника като почне да дефроства в крайно положение надолу ли сваля клапите или в крайно горно, успоредно на тавана??? Май при дефрост накъдето и да са клапите, то течение няма и не духа, или бъркам? Може ли да се свалят клапите до крайно вертикално положение и да духа право надолу? Фуджицуто ми при дефрост вдига клапите в крайно горно положение, успоредно на тавана! Все пак трябва да го сложа някъде! А и не разбрах има ли проблем две външни тела да са едно под друго на една плоскост??? Моля ви за съвет!!!

    P.S. Нямаше, какво да направя - или взимах мострата или нищо ... Все пак външното тяло си беше опаковано и не беше изложено, единствено вътрешното тяло е било на показ, но какъв може да е негатива от това - то нито е пипано, нито пускано ... не виждам проблем
    Никакъв проблем...освен, че ще е леко прашясало..-не се кахъри!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #32

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    Моя климатик в спалнята ми е точно над леглото и нито в охлаждане или отопление създава проблем с това. Точно там е най добре защото дори и на топло когато клапите са свалени духа някъде в краката.

  4. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,194
    #33

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    Подкрепям казаното от VeleV.Klima защото и моя в спалнята съм го монтирал точно така и нямам никакви проблеми нито при охлаждане нито при отопление.Никакво течение не се усеща.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    80
    #34

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    Благодаря за съветите! И последно, какво ще кажете за две външни тела едно под друго на тераса? Да не станат множко вибрациите или нещо друго?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    42
    #35

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    Клапите на Панасоник QKE, доколкото си спомням, се прибираха почти в затворено положение при дефрост. Аз имам един, който съм ползвам малко, но моето впечатление е, че дефростите му са тихи.

  7. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #36

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    Цитат Първоначално публикувано от Djonny Виж публикацията
    Благодаря за съветите! И последно, какво ще кажете за две външни тела едно под друго на тераса? Да не станат множко вибрациите или нещо друго?
    Възможен е такъв монтаж, ако няма друга алтернатива..-просто трябва да се поставят качествени тампони и задължително терасата да не ти е затворена!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #37

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    Тез машини са доста тихи като цяло, няма проблем да монтираш една над друга на терасата и не ти трябват никакви тампони. (Освен, ако стената не е някаква абсолютна хлава, която предава всичко възможно)

    Подкрепям колегите, и в моята спалня климатикът ми е над главата и е най-добре така.

  10. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #38

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    Има две възможни места на вътрешното тяло:
    - на стената, над спалнята, където са главите;
    - под завивките, в кревата.
    Ако е подова машината, отваря нови хоризонти.
    Успех!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    80
    #39

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    Благодаря за всички съвети от включилите се колеги Другата седмица след монтажа ще пиша!!! Мисля, че всичко ми се изясни и всичко ще е ток и жица Дано машината да оправдае очакванията ми!!!

  12. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #40

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.


  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #41

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    зимата ще е интересно

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    6
    #42
    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    Сигурно важи само за компресора.
    А флагмана LG H12AK с двойнороторния компресор са го намалили на 1680 лева с безплатен монтаж и 5 години гаранция.
    gogo_7, защо не си вземеш него - точно е подходящ за 27 квадрата, тих, икономичен и зимата ще толи с ниски сметки.
    По тази препоръка се замислих за флагмана на LG и в крайна сметна го взех. Така и така бях навит да давам около 1600 лв. Вчера го монтираха и няма как да дам подробна оценка. Но все пак ми прави много добро впечатление, супер дизайн, безшумна работа на вътрешно и външното тяло. Струва ми се, че е доста мощна машина. Бързо охлажда и се кротва, работи без да си дава зор, а помещението е 28 кв. и си държа вратата към коридора и другата стая отворена. Дано и на отопление е така. Смело мога да твърдя, че в квартала няма по тиха машина. За сега съм очарован дано си работи дълго време. Гаранцията наистина е 5 години.

  16. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,194
    #43

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    Със здраве да си го ползваш!!!

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    742
    #44

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    Цитат Първоначално публикувано от gogo_7 Виж публикацията
    По тази препоръка се замислих за флагмана на LG и в крайна сметна го взех. Така и така бях навит да давам около 1600 лв. Вчера го монтираха и няма как да дам подробна оценка. Но все пак ми прави много добро впечатление, супер дизайн, безшумна работа на вътрешно и външното тяло. Струва ми се, че е доста мощна машина. Бързо охлажда и се кротва, работи без да си дава зор, а помещението е 28 кв. и си държа вратата към коридора и другата стая отворена. Дано и на отопление е така. Смело мога да твърдя, че в квартала няма по тиха машина. За сега съм очарован дано си работи дълго време. Гаранцията наистина е 5 години.

    Няма да иамш грижи и за зимата, 6,8 кв е на отопление.С 30-35 кв няма да има грижи да се справя.

  18. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #45

    Отговор: Избор от промоция техномаркет LG или Panasonic.

    На съседите е някъв такъв уж скъп лг ама вчера в жегата виеше като дрелка.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Избор м/у panasonic и samsung?
    От parjo във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-12-14, 07:58
  2. Избор между Panasonic TX-P50U30 и Panasonic TX-P42UT30E
    От eriki във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 13-02-12, 16:34
  3. Съвет относно промоция в Техномаркет
    От pci във форум Тонколони
    Отговори: 29
    Последно: 19-02-11, 21:14
  4. Отговори: 0
    Последно: 01-02-11, 12:42
  5. Промоция в техномаркет на YAMAHA
    От kombinatora във форум Аудиотехника
    Отговори: 105
    Последно: 29-01-10, 10:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе