Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24
Like Tree10Одобрявам

Как да тествам клиамтик 2 употреба дали всичко е наред.....

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #16

    Отговор: Как да тествам клиамтик 2 употреба дали всичко е наред.....

    Пич,пуши си сам дрогата,на мен си ми ясен.Имах желание да помогна-виждам че се получи.В тъпи спорове няма да влизам,мнозина тук ме познават!Дерзай и се кефи на климатика,желая ти го от сърце,а още повече желая това на нещастния ти продавач.Най-гадната ситуация е да си има работа с нищо неразбиращ, но взискателен клиент.Бог да го опази!
    VeleV.Klima одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    9
    #17

    Отговор: Как да тествам клиамтик 2 употреба дали всичко е наред.....

    А относно фирмата които са се "заели" с мен, ако изпълнят всичко както казват и както трябва от мен ще получат само още клиенти на които ще съм ги препоръчал!

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #18

    Отговор: Как да тествам клиамтик 2 употреба дали всичко е наред.....

    А дано,ама надали ....

    - - - - - - - - - -

    П,С, какво ми е на правописа,обоснови се,обади се на учителката си по БЕЛ ако трябва,само моля не бъди голословен,така ставаш още по-тъп от нормалното....доколкото е възможно ,разбира се

    - - - - - - - - - -

    Всъщност моля админ да погледне темата и да отсъди кой крив,кой прав,за пръв път ми се случва да искам да помогна,и да получа подобен ...как да се изразя неадекватен отговор/адски меко се изразих/.Благодаря предварително

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    9
    #19

    Отговор: Как да тествам клиамтик 2 употреба дали всичко е наред.....

    Ама ти сериозно ли не разбираш каква е целта на темата ми? Нали точно това се опитвам да направя... Да обогатя знанията си конкретно за точно този модел и като дойдат да ми го монтират да съм и "разбиращ" клиент освен взискателен.... Или за теб всички трябва да са коне с капаци и да се примиряват когато някой се опитва да ги прецака.... Зарди този начин на мислене сме на това дередже и няма да се оправим никога...

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #20

    Отговор: Как да тествам клиамтик 2 употреба дали всичко е наред.....

    някои сме се оправили,и то в голяма степен обогатени от такива форуми,така че оправи пунктуатурата и дерзай,дано ти влезе нещо в ...главата

  7. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #21

    Отговор: Как да тествам клиамтик 2 употреба дали всичко е наред.....

    Цитат Първоначално публикувано от bmw e30 Виж публикацията
    Продавачката ми каза че шефа и (който и е и син) си е вързал и климатика и огромен хладилник отново на 100в японски към един траф... явно идея си нямат от ток и правилен подбор на трансформатор което нали се сещаш до какво води? Закупуване на възможно най-евтиния вариянт траф 220-100в който не се самозапалва от претоварване...
    Баратчет, ти като разбираш толкова от ток (или поне повече от човека, дето ще ти продава/монтира климатика) защо не отидеш в магазина за трафове и не си купиш най-хубавия, лачения, моштния... и въобще-там траф? Пък най-добре и сам да си го монтираш.
    Alexi и blue1 харесват това.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #22

    Отговор: Как да тествам клиамтик 2 употреба дали всичко е наред.....

    Цитат Първоначално публикувано от bmw e30 Виж публикацията
    Колкото до трафа искам да разбера от какъв траф се нуждае този климатик и ако този който ми дадът с него е малък и не смогва мога дори и да си го навия сам (отделно имам познат който се заниамва именно с изработката на трансфорамтори и е един от най-големтие производители на пазара) така че не се притеснявай ако знаеш каква трябва да е мощноста му кажи ако не само си чети спокойно отстрани...
    Климатика се нуждае от траф... с какъвто ти го продават. Но ти продължавай с въпросите. Не се ли интересуваш с какъв компресор трябва да бъде? Или с какъв четрипътен вентил... Ако толкова те тревожи мисълта, че да не можеш да спиш - всякакъв траф >6А@230V ти върши работа.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #23

    Отговор: Как да тествам клиамтик 2 употреба дали всичко е наред.....

    Да вземе да се спрете ли малко?!?

  11. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #24

    Отговор: Как да тествам клиамтик 2 употреба дали всичко е наред.....

    Днес изглежда ще има пълнолуние.Няма да затривам всичко засега, а пък и нямам време точно сега.

    Затова пък темата временно се затваря докато се успокоят страстите.

    Отварям темата, но при нападки може отново да размисля.

    Ако някой може да му напише някакъв алгоритъм за тест на този модел, макар че всичко е относително особено когато потребителят никога не е правил нещо подобно и си няма понятие от такава техника.
    Този пост е редактиран от justify; 01-08-15 в 04:09.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Как да тествам Panasonic CU-SA9BKP5
    От tanase във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 5
    Последно: 10-10-13, 10:55
  2. Нова Midea MSG-12AR - май не е наред
    От kebo във форум Климатици Midea
    Отговори: 11
    Последно: 14-12-09, 22:12
  3. Hitachi RAS/RAC-25 YH5/FH5 - май нещо не е наред?
    От migmarin във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 15
    Последно: 14-08-08, 09:06
  4. DDR2 667 - с какво да я тествам ?
    От MitkoS във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 26-04-07, 21:16
  5. Отговори: 11
    Последно: 12-07-06, 02:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе