Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 34 от общо 34

Относно монтажа

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    29
    #31

    Re: Относно монтажа.

    Какви времена настанаха. Някога, в "гадния тоталитаризъм", да се пусне вносна стока с описание на чужд език беше немислимо. Търговецът/тогава държавно предприятие/ си плаща и прави превод на документацията.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    61
    #32

    Re: Относно монтажа.

    Днес ми монтираха климатик и какво да ви кажа: "очарован съм от монтажа"! По некадърни монтажници не съм предполагал че може да има, първо ми заявиха че тръбния прът от три метра няма да стигне, и ще трябва да си доплатя(намотаха го зад външното тяло, щото така трябвало да бъде) - ок, няма проблем, после започнаха да им пречат кривките, които те самите си направиха по тръбния прът"за да бъде по красиво" егати красотата, последва тюхкане, че външното тяло много голямо и няма да може да се събере на определеното място(събра се след много пъшкане и псуване). Какво да ви кажа: фирмата е от Ст.Загора и ако Ви предстои закупуване на климатик то не го правете от: ВК ЕЛЕКТРОНИК намиращ се на бул."Цар Симеон Велики" 80(бившия телевизионен сервиз на главната)и тел.042/605 000 !!!

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    476
    #33

    Re: Относно монтажа.

    Цитат Първоначално публикувано от plpenov
    Днес ми монтираха климатик и какво да ви кажа: "очарован съм от монтажа"! По некадърни монтажници не съм предполагал че може да има, първо ми заявиха че тръбния прът от три метра няма да стигне, и ще трябва да си доплатя(намотаха го зад външното тяло, щото така трябвало да бъде) - ок, няма проблем, после започнаха да им пречат кривките, които те самите си направиха по тръбния прът"за да бъде по красиво"
    Некадърен монтаж е едно, а изнервени монтажници друго.
    По писанията ти разбирам, че са направили маслен трап (това на което викаш намотване на тръбите зад климатика), над 3м тръбен път се заплаща навсякъде...., за кривките на тръбния път не знам дали са за да е красиво или за да не се пречупи, което е по-важно!
    Тоест монтажа ти е абсолютно кадърен, а това че са се държали така е най-вероятно от нещо съвсем друго.

    Иначе аз съм виждал некадърни монтажници, които абсолютно нищо не разбират, но за сметка на това много усмихнати и сладкодумни. И така весело весело ти прецакват машината

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    226
    #34

    Re: Относно монтажа.

    Сложи една снимка да видим монтажа.И как така уж 3 м нямало да стигнат, пък ги намотали зад тялото.
    И като гледам как си цитирал фирмата,адреса и телефона си мисля да не би да има намеса друга конкурентна фирма.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Fuji Electric RSA-12LGC - относно монтажа
    От ggeorgiev във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 17
    Последно: 15-11-08, 22:46
  2. Daikin FTXS35G - относно монтажа
    От molinari във форум Климатици Daikin
    Отговори: 3
    Последно: 24-07-08, 20:24
  3. Fujitsu ASYB12LD - относно монтажа
    От flint във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 27
    Последно: 16-04-08, 11:25
  4. Да очаквам ли проблеми? - относно монтажа
    От criss във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 8
    Последно: 24-01-07, 11:11
  5. Подово отопление - относно монтажа
    От MitkoS във форум Електрическо отопление
    Отговори: 16
    Последно: 16-08-06, 16:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе