Има бонус-пилон
Добре подготвен за зимата
Изпратено от моят Mi-4c с помощта на Tapatalk
Намерено е лесно решение на проблема с дистанционните с къщички:
Един от любимите на Касапа, само че гръмнал[emoji41]
Изпратено от моят MI 5s с помощта на Tapatalk
"Завалията",сигурно за сефте му се сваля капака от както е произведен. Иначе всичките са профилактирани.
Господа артисти да сте чували или виждали Саньо на 220V? Има и такива-нови, непрофилактирани. Как разбирачи разбрахте каква машина се е запалила? Иване, това не е към теб!
Стига сте се препирали, аджамии! Ванката ви троли - от самолет си личи, че машината не е Sanyo.
П.С. Кога сте виждали вие гръмнало Саньо?!
Машината е powered by Haier! [emoji41]
Има Sanyo на 220 волта, но е производство на Мидея.[emoji3]
Изпратено от моят MI 5s с помощта на Tapatalk
А 100v,на кой са производство?
През 2011 Панасоник заличи Саньо.
Ама айде да напиша още нещо,защото има много..
В Япония има две честоти на тока 50 и 60Нz,защо като се прехвърля ток от запад на изток „тъпите” японци ползват преобразователни станции като всичко е на 100v??
Този пост е редактиран от Viking72; 26-02-18 в 01:16.
„Национална електрическа мрежa
За разлика от повечето други индустриални държави, Япония няма единна национална електрическа мрежа, а вместо това има отделни мрежи – източна и западна. Стандартното напрежение за домакинствата е 100 V, но двете мрежи работят на различни честоти: 50 Hz в Източна Япония и 60 Hz в Западна Япония.[13] Мрежите са свързани посредством три станции за честотно преобразуване (Хигаши-Шимизу, Шин Шинано и Сакума), но те могат да се справят само с 1 GW. Земетресението и цунамито от 2011 г. стават причина за изключването на 11 ядрени реактора, което се отразява в загуба на 9,7 GW. Трите преобразувателни станции нямат капацитета да прехвърлят достатъчно енергия от западната мрежа на Япония, за да помогнат на източната мрежа.
Двете мрежи първоначално са разработени от различни компании. Tokyo Electric Light Co (TELCO) е основана през 1883 г. и първа прокарва електричество в Япония. През 1885 г. търсенето нараства достатъчно и TELCO купува генераторно оборудване от немската AEG. Западните части на Япония обаче се снабдяват от Osaka Electric Lamp, които ползват оборудване на американската General Electric. Така General Electric използват американския стандарт – 60 Hz, докато AEG използват европейския стандарт – 50 Hz.[14]„
Уйки....
Специално за dodo pv.Treo
Изпратено от моят Galaxy S6 с помощта на Tapatalk
Този пост е редактиран от necata2; 26-02-18 в 10:54.