Страница 284 от 329 ПърваПърва ... 234274282283284285286294 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,246 до 4,260 от общо 4934

Вашите снимки

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #4246

    Отговор: Вашите снимки

    Цитат Първоначално публикувано от Vizi Виж публикацията
    Мен лично ме дразни политиката на Gree да продават короната на много висока цена в БГ. Това важи и за много други качествени климатици. Сравнението с Румъния е най-лесно. Един вид карат хората да се топлят с Гри Кози в Плевен (предполагам, че гръмналият климатик е от Плевен), а това е меко казано неразумно.
    От Плевен е, нали Велев го е снимал.

    Honor Play с помощта на Tapatalk

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #4247

    Отговор: Вашите снимки


    Не е в Плевен а едно село преди Белене. Вчера качих снимките в една група на колеги от страната и се окяза че има снимки и на други гръмнали клими на марката.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от VeleV.Klima; 12-01-19 в 16:25.

  4. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #4248

    Отговор: Вашите снимки

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Не е в Плевен а едно село преди Белене. Вчера качих снимките в една група на колеги от страната и се окяза че има снимки и на други гръмнали клими на марката. От тяблета не усоях да кача снимките. Но ще ги сложа по късно.
    Явно марката не може да издържи на студа по нашия край.

    Honor Play с помощта на Tapatalk

  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #4249

    Вашите снимки

    Издържат, покрай нас работят доста Грий-та. Но явно има "дефектни" бройки. Аз не им се дразня толкова на машините. Не ми харесват фалшивите данни, които представят за минимуми и т.н. И "графиката" за запазването на мощността, на нордик моделите им е брутално несероизна. Аз не бих се фишкал с нея наляво-надясно.
    @Mig82, пропусна "топлият" дефрост, който явно машините притежават, без да е посочено никъде, че имат такъв. [emoji16]

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #4250

    Отговор: Вашите снимки

    Забелязва се повтаряемост -"експлозива" винаги е поставен отдясно.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    109
    #4251

    Отговор: Вашите снимки

    А някой от професионалистите коментиращи тук замисли ли се каква може да е причината? Дали е бил монтиран според предписанието, а дали не е допълван с фреон от неизвесен източник и балон надраскан с маркер R... . Неизвестните са много. Нали сме велики най- ни бива да плюем. Ако наистина всичко е спазено и гърмят, тогава проблем. Ама като гледам монтажите навред едва ли.

    Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #4252

    Отговор: Вашите снимки

    Не се вижда добре дали капачката е на заварка или е запресована/развалцована.
    IMG_20190111_100740.jpg

  10. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,859
    #4253

    Отговор: Вашите снимки

    Ами той с това почна :
    Е модела е кози мисля беше с ръбестото тяло. През ноща както работил гръмнал климатика е монтиран 2012 юли вакумирван е не е имало ремонти или зареждания.

  11. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #4254

    Отговор: Вашите снимки

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    Ами той с това почна :
    Малко не му допада правилното писане

    Honor Play с помощта на Tapatalk

  12. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #4255
    Цитат Първоначално публикувано от musster Виж публикацията
    А някой от професионалистите коментиращи тук замисли ли се каква може да е причината? Дали е бил монтиран според предписанието, а дали не е допълван с фреон от неизвесен източник и балон надраскан с маркер R... . Неизвестните са много. Нали сме велики най- ни бива да плюем.
    Да бе, Ислямска Държава пое отговорността за монтажа на Gree в Плевен!

  13. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #4256

    Отговор: Вашите снимки

    То в Плевен фирми много.

    Honor Play с помощта на Tapatalk

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #4257

    Отговор: Вашите снимки

    Наистина не е ясно как са монтирани. В Индия всеки ден гърмят климатици ор различни марки,заради нескопосани монтажи, не заради студ. А иначе причини много, но както при самолети, автомобили и друга техника-винаги е човешко недоглеждане:
    https://www.quora.com/Why-does-an-AC-compressor-blast
    Разбира се ако има проблем с даден модел и марка-трябва да се провери. Все пак не се продават само в България-щеше да се чуе и най-вероятно да се вземат мерки.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    И "графиката" за запазването на мощността, на нордик моделите им е брутално несероизна. Аз не бих се фишкал с нея наляво-надясно.
    @Mig82, пропусна "топлият" дефрост, който явно машините притежават, без да е посочено никъде, че имат такъв. [emoji16]
    Бях качил и тест от Eurofins на Амбер в правилната тема. Там си показва колко запазва до -35
    За дефроста-на мен ми стана интересно, точно защото ти ми обърна внимание за клапата.Следващият път ще го отворя да гледам какво става, иначе с пъхната ръка до турбината се усещаше топло-нямам причина да си измислям. Ако ви е по-приятно да напиша, че е било -22 градуса-окей

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    109
    #4258

    Отговор: Вашите снимки

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Да бе, Ислямска Държава пое отговорността за монтажа на Gree в Плевен!
    С толкоз дупкаджии Ислямска Държава не ни трябва!

    Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

  17. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #4259

    Вашите снимки

    При теб температурите не са падали почти под 0-та. Това са най-вероятно контролни дефрости. И при мен, когато МЕ-то прави контролни, не лъха студ. Я да побелее на снежен човек външното, на -10 и тогава го следи какво ще се случи. Да му трябват 10-15мин., докато свали целия скреж. А не за 5-7мин. от спиране до тръгване, което не е дефтост при крайна нужда, при всички случаи. Не ми се спори. Изкарахте, че когато климатикът ви е буквално на "охлаждане", защото дефростът е точно това, вътрешното изобщо не изстива?!?! Звучи точно като реклама, в стил "Gree".

  18. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #4260

    Отговор: Вашите снимки

    Гръмналото грии аз съм монтирал в същия ден в това село монтирахме три такива. Климатика е с заводски кит тръби и е вакумиран. При огледа видях че се е скъсал точно на згъвката където е щанцовано дъното. Защо е гръмнал никой не може да даде обяснение. Климатика никога не е зареждан или поправян гръмнал е през ноща. То от тази марка съм раочарован имахме бройки с дефекти по платки. Шупли в заварки на външното тяло и блокирали вътрешни мотори. Дори имахме клиент който на следвашия ден след монтажа не го искаше защото миришел на масло.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Заледяват ли се вашите LG
    От petro във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 0
    Последно: 29-01-13, 19:11
  2. Моля за вашите мнения за PHILIPS 42 PFL4307H
    От ivchoni във форум Philips телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 18-11-12, 20:49
  3. Споделете как се справят вашите HAIERI в тоя студ
    От pif_40 във форум Климатици Haier
    Отговори: 7
    Последно: 14-02-12, 00:45
  4. Отговори: 6
    Последно: 20-07-09, 15:59
  5. Вашите творения на Графичните редактори
    От Gamemaniak1 във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 1
    Последно: 09-02-04, 02:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе