Страница 274 от 329 ПърваПърва ... 224264272273274275276284324 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,096 до 4,110 от общо 4934

Вашите снимки

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #4096

    Отговор: Вашите снимки

    В момента няма действаща камара. Не, че някога е имало. Човека камара е починал и цари хаус и ужас. Половинта колеги са с изтекли сертификати и няма кой да ги поднови. В София няма и курсове. Но в България всичко е пари. Плащаш и можеш. Като изтече срока на сертификата, оглупяваш рязко, докато не платиш пак.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #4097

    Отговор: Вашите снимки

    Жалко щом е така.Все пак гилдията трябва да се организирана по някакъв начин. Никой не е успял сам. Хубавите работи са винаги плод на колективно усилие.
    А и някакви минимални стандарти трябват, както и цени. В противен случай ще си остане ловене на риба в мътни води...И в крайна сметка потърпевши ще са всички и клиентите и тези, които предлагат услугата.
    Иначе по темата...Един Панасоник с навес
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от stainway; 03-12-18 в 15:44.

  4. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #4098

    Отговор: Вашите снимки

    Днес монтираме една машина и към края на монтажа свалям багаж към колата. Един човек ме заглежда и аз също въпросително се обръщам към него. Неговите думи: "Оглеждам се като видя твои колеги, белким разпозная този който ми монтира моите климатици. Но Вие не сте"... Малко мълчание и човека продължава - "Ако го открия ще го ликвидирам". И си продължи по пътя...Мисля, че няма нужда да коментирам ситуацията...Сами си правете изводите.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #4099

    Отговор: Вашите снимки

    Ще трябва да ходите въоръжени на работа

  6. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #4100

    Отговор: Вашите снимки

    stainway, аз за нас и за нашата работа не се притеснявам. Да му мислят всички олигофрени които обикалят нагоре надолу и осират пейзажа....

  7. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #4101

    Отговор: Вашите снимки

    И още нещо от днес...Отиваме да монтираме машина и да свалим тази бингия...като видях монтажа, ми идваше да увия тръбния път около врата на тези които са го монтирали....От Софето били идвали...... Кефи ме как бяха вързали крушката за пакета.....
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #4102

    Отговор: Вашите снимки

    Ебааго,тези са направили направо си го заслужават.
    П.С.Днес гледах монтаж на една плевенска фирма,който боднаха един Фуджак на един магазин до нас.Ами хората свалиха старата машина ,сложина новата,от там тампони ,вакуум помпа и общо взето грамотен монтаж и всичко това при -6 и мъгла.

    Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #4103

    Отговор: Вашите снимки

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    stainway, аз за нас и за нашата работа не се притеснявам. Да му мислят всички олигофрени които обикалят нагоре надолу и осират пейзажа....
    Аз също не се съмнявам за качеството на вашата работа, но щом са почнали да ви оглеждат Нещата явно са станали неуправляеми .
    За всеки случай по едно спрейче (може и с фреон) си носете-ако някой ви припознае

  11. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #4104

    Отговор: Вашите снимки

    Aleksandars, внимавайте да не се препознаят само, че язък за добрите монтажи дето правите .

  12. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #4105

    Отговор: Вашите снимки

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    Аз също не се съмнявам за качеството на вашата работа, но щом са почнали да ви оглеждат Нещата явно са станали неуправляеми .
    За всеки случай по едно спрейче (може и с фреон) си носете-ако някой ви припознае
    Шегувате се , но по-добре недейте! За под 100 лв. на всеки ъгъл може да се купи легално картечно ГСО, което може да направи дупка/и в черепа /и некартечното го може-цена 58-100 лв./ Така че, подобни спрейчета изобщо не са препоръчителни. Народът масово вече е добре въоръжен и това за което съм писал е сравнително безобидно.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #4106

    Отговор: Вашите снимки

    Не желая никому подобни закани за ликвидации -дори и на тези олигофрени, които са си оставили ръцете и някой друг трябва да им оправя глупостите.
    Но съгласете се, че всеки е придобил някакви знания и умения и ги предлага на другите срещу заплащане. Толкова е просто. Непрекъснато чета как това не трябвало да струва толкова и това било скъпо....
    Всеки иска на мине метър и си въобразява , че с пръдня може да направи боя. Не става така! Ако искате качествен монтаж, поддръжка и т.н. пригответе си пормонето,защотото навсякъде в Европа има силен недостик на технически грамотни хора и не говоря за ядрени специалисти, а за хора които всеки ден си рискуват здравето да монтират и поддържат подобни системи за климатичен контрол. В един момент можещите и знаещи хора ще им писне от глупости и те винаги могат да си предложат услугите във всяка страна от ЕС ( собствени фирми и лицензи важат навсякъде). Тогава остават само олигофрените и е срамно в края на 2018 година да гледаме такива отвратителни снимки на "монтажи" . Или го правиш като хората-или не! Откъде накъде подобни идиоти ще получават пари за дейност?
    Замислете се за момент и не смятайте на другите парите, ами изкарвайте повече и ги давайте за качествени услуги. И ако мислите, че е скъпо и можете да минете "тънко"-не се оплаквайте!
    Аз винаги съм уважавал труда на другите, както и винаги съм очаквал моят да бъде уважаван. Баща ми ме е възпитал така-няма значение какво правиш, но го прави по най-добрия начин, за да получиш уважението на останалите. Иска се просто малко воля и дисциплина! Свалям шапка на тези, които въпреки всичко си вършат съвестно работата!
    Защото правенето на компромиси рано или късно се връща на всеки в ежедневния му начин на живот и степен на комфорт.

    П.П. За да има и нещо по темата:


    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от stainway; 04-12-18 в 03:53.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,289
    #4107

    Отговор: Вашите снимки

    Замислете се за момент и не смятайте на другите парите, ами изкарвайте повече и ги давайте за качествени услуги.
    Изкарването на пари в държава в която по дефолт не се уважава и не се оценява трудът на другите е много трудно начинание. Просто 99% от бизнесите тук се управляват не от бизнесмени а от "олигарси" - бивши каратисти, джудисти, борци........... чието място е на тепиха а не в бизнеса.



    Аз винаги съм уважавал труда на другите, както и винаги съм очаквал моят да бъде уважаван.
    Ще го коментирам в обратен ред
    както и винаги съм очаквал моят да бъде уважаван.
    Вероятно за това сте в Холандия а не в България.
    Аз винаги съм уважавал труда на другите
    Ето за това е хубаво да се завърнете и да подхранвате качествената работа както с уважение, така и с пари. Защото съгласете се, че ако всички които обичат да им уважават труда заминат за Хага няма да има кой да плаща на качествените монтажници тук.

    Българина не е стиснат. Такива са му възможностите защото няма кой да уважи и оцени труда му (причините съм ги посочил горе) и когато не произвеждаш нищо, каквото и да си купиш все ще ти е скъпо.
    Всеки пазар си има специфика и към тази специфика трябва да се нагаждат както тези които предлагат услуги така и тези които ползват услуги.
    Този пост е редактиран от mimojef; 04-12-18 в 11:38.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2018
    Мнения
    66
    #4108

    Отговор: Вашите снимки

    Айде на прИмоцията: топ кондензна вана с 50% намаление.


  17. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #4109

    Отговор: Вашите снимки

    .
    Една от причините да отказваме монтаж на тави без подгрев.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  18. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #4110

    Отговор: Вашите снимки

    Само си представете колко тежи тавата, да не говоря за казанЯ, щото аз знам колко тежи една тава лед.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Заледяват ли се вашите LG
    От petro във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 0
    Последно: 29-01-13, 19:11
  2. Моля за вашите мнения за PHILIPS 42 PFL4307H
    От ivchoni във форум Philips телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 18-11-12, 20:49
  3. Споделете как се справят вашите HAIERI в тоя студ
    От pif_40 във форум Климатици Haier
    Отговори: 7
    Последно: 14-02-12, 00:45
  4. Отговори: 6
    Последно: 20-07-09, 15:59
  5. Вашите творения на Графичните редактори
    От Gamemaniak1 във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 1
    Последно: 09-02-04, 02:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе