сиамски близнаци![]()
Това е от миналата година в София.
Цялата новина е тук:
Пари няма? Монтират домашни климатици по 10 000 лв. в кабините на ватманите
Този пост е редактиран от bobivg; 17-06-26 в 09:37.
Ако говориш за моята снимка тя си е напълно реална. Знам къде е монтирано и от кой.
По принцип говоря. Доста почнаха да го използват за забавление по социалните мрежи, като по-забавното е че много хора дори не се усещат.
Даже ако си платиш, съвсем не можеш ги позна.
![]()
Пуснах картинката с дамата в червено в няколко различни сайта за разползнаване на AI изображения. Нито един от сайтовете не я разпознава като генерирана с ИИ![]()