Страница 292 от 329 ПърваПърва ... 242282290291292293294302 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,366 до 4,380 от общо 4935
Like Tree3672Одобрявам

Вашите снимки

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #4366

    Отговор: Вашите снимки

    Снимки от жената .
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #4367

    Отговор: Вашите снимки

    Гръмнал????

    Honor Play с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от Aleksandars; 18-01-19 в 07:32.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #4368

    Отговор: Вашите снимки

    Незнам .Жената го е видяла и го е снимала за форума

  5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #4369

    Отговор: Вашите снимки

    Тази машина е така от години...не е гръмнал.

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

  6. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #4370

    Отговор: Вашите снимки

    Ето една нокрия до италиански кенеф, върхЪ на монтажната мисъл!


    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

  7. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #4371

    Отговор: Вашите снимки

    Ееех, кога ще ги стигнем италианците-да можем всички да си монтираме по една Нокрийка в кенефите. За предпочитане с трансформатор.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    Добрич
    Мнения
    160
    #4372

    Отговор: Вашите снимки

    Това е Тошиба Мирай

  10. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #4373

    Отговор: Вашите снимки

    Майната и на марката, виж къде са я завряли! Представям си, колко упорити са били неаполитанците...

  11. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901
    #4374

    Отговор: Вашите снимки

    Лятото на 40 градуса ще си доволен в кенефа
    dodo_pv и Genadi80 харесват това.

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    304
    #4375

    Отговор: Вашите снимки




    Няколко снимки от работата на монтажниците при вече демонтирано Фери - тръбен път 1,10м, сложени в обща изолация, през пробитата дупка могат да минат десетина снопа тръби на климатици, на лявата стойка отвън единия дюбел въобще нищо не държи, втория при разклащане на стойката също започва да се движи. Поне от дясно са хванали здраво и двата. Вътре стената също е понадупччена малко в повече - има 7 дупки за планката. Днес Ферито пътува към София. Чакам да ми преведат парите и да поръчам LMCA от Велев клима.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от dodo2000; 21-01-19 в 15:16.
    ccankov73, dddilian и rosswen харесват това.

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    210
    #4376

    Отговор: Вашите снимки

    Да не би заради тази голяма дупка, помещението да е изстивало и климатика да не е смогвал да затопли ?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    892
    #4377

    Отговор: Вашите снимки

    "Постарали са се хората!" Иначе се случва да не хванат в тухлена зидария дюбелите. Ако е от четворки - често стените на тухлите са слаби, ако пък е от старите единички с варов разтвор - разтворът е много зле. Хората не са си дали много зор очевидно, та след като не е паднал до сега - пак е нещо.
    dddilian и Rado Smilkov харесват това.

  16. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #4378

    Отговор: Вашите снимки

    Ако знаеш как да дупчиш във всяка стена хваща дюбел.За дупката просто нямам думи.Личи си че са "професионалисти".
    Иван Вълков, shener84, rosswen и 4 други харесват това.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #4379

    Отговор: Вашите снимки

    Веднаж при монтажа на една клима в един блок където имах жилище ми се напукаха устните от напрежение.Беше ЕПК, правен от трудови войски и много от тухлите четворки бяха зидани с отворите навътре вместо нагоре, да не говоря че бяха пето качество,и ронливи като стар хляб.Имаше безброи подводни мини, като кухини например запълнени с хартия от цимент и замазвани отгоре, денивелация на таван съм мерил 28 см на стая..Кухненските шкафове ги монтирахме с дървени големи тапи вкарани в гнезда с гипс , понеже се получаваха дупки и дюбела не хващаше.В хола се отказах да монтирам библиотека на предвидената за това стена,понеже пробвахме на няколко места и все зейваха дупки.Та дойдоха двама с новата клима и първата им дума беше - къде ще монтираме казвай,че нямаме много време ,чакат ни още няколко обекта.Аз нямах избор освем под един прозорец.Етажът беше висок.Спомням си че тогава мислено се помолих на Господ да бъде благосклонен с мен.Тия бяха нещо сърдити,бързаха, мястото за монтаж беше неудобно, и ако се окажеше че и там е зидано наопаки бях свършен.С шпилки нямаше да стане.Знаех какво ще направят - ще кажат че не могат да монтират и ще си хванат пътя.И без това ги беше яд че не бях купил климатика от тях а от Софийска фирма.Единия се надвеси и започна да пробива отвън а аз изтръпнал целия следях внимателно изражението на лицето му...Знаех,че при най малката гримаса или тик от негова страна съм свършен,защото те биха били явен индикатор че и тая стена е зидана по начина по който беше и отвътре.Беше доста отдавна ,но все още съвсем детайлно си спомям как душата ми литна във висините и как огромен камък падна от сърцето ми когато оня наби дюбелите и след това закрепи стойките без да покаже с нищо че се е сблъскал с нещо нередно.С половин уста го попитах - хванаха ли ? Добре е,ми каза.Слава богу,тая стена беше зидана като хората
    shener84 и dddilian харесват това.

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    304
    #4380

    Отговор: Вашите снимки

    Цитат Първоначално публикувано от alextk69 Виж публикацията
    Да не би заради тази голяма дупка, помещението да е изстивало и климатика да не е смогвал да затопли ?
    В интерес на истината започнах да се замислям и аз за това след като видях дупката. И взех да си давам сметка, че странните звуци, които се чуваха по време на всеки силен вятър най-вероятно са идвали от дупката. Ще търся начин да я зазидам отново. По моя преценка мога да вкарам по дължина две единични тухли в този процеп. Или пък така да я оставя да се чува как духа вятъра. Нали съм платил за дупченето цели 150 кинта.
    dddilian и alextk69 харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Заледяват ли се вашите LG
    От petro във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 0
    Последно: 29-01-13, 18:11
  2. Моля за вашите мнения за PHILIPS 42 PFL4307H
    От ivchoni във форум Philips телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 18-11-12, 19:49
  3. Споделете как се справят вашите HAIERI в тоя студ
    От pif_40 във форум Климатици Haier
    Отговори: 7
    Последно: 13-02-12, 23:45
  4. Отговори: 6
    Последно: 20-07-09, 14:59
  5. Вашите творения на Графичните редактори
    От Gamemaniak1 във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 1
    Последно: 09-02-04, 01:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе