Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

Защо двете тръби на климатика се изолират по отделно?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    121
    #16

    Re: Въпрос за изолацията на тръбите ?

    Грешката ми е , че разглеждах процеса при режим охлаждане. Тогава определено има полза от това тръбите да се заедно. Но в режим отопление вече имаме загуби Но и някои схеми ме подведоха да задавам тъпи въпроси. Съжалявам , че ви загубих времето Модераторите могат да закрият темата.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,744
    #17

    Re: Въпрос за изолацията на тръбите ?

    Цитат Първоначално публикувано от peshooo
    Грешката ми е , че разглеждах процеса при режим охлаждане. Тогава определено има полза от това тръбите да се заедно. Но в режим отопление вече имаме загуби Но и някои схеми ме подведоха да задавам тъпи въпроси. Съжалявам , че ви загубих времето Модераторите могат да закрият темата.
    Позволи ми да не се съглася -- и при охлаждане няма смисъл.Отново по същата причина.Дроселиращия орган е във външното тяло и няма как да се подохлади фреона преди дроселирането.След дроселирането няма смисъл.
    Да някои схеми изглеждат подвеждащо.
    Колкото до темата,ако държиш да я затворя ще го направя.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    121
    #18

    Re: Въпрос за изолацията на тръбите ?

    Цитат Първоначално публикувано от badr
    Позволи ми да не се съглася -- и при охлаждане няма смисъл.Отново по същата причина.Дроселиращия орган е във външното тяло и няма как да се подохлади фреона преди дроселирането.След дроселирането няма смисъл.
    Да някои схеми изглеждат подвеждащо.
    Колкото до темата,ако държиш да я затворя ще го направя.

    Не знаех , че има капилярка само във външното тяло. Мислех , че има и във вътрешното.В такъв случай определено няма смисъл. Затваряй темата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Система 2в1 или отделно
    От RSXA във форум Тонколони
    Отговори: 9
    Последно: 04-12-14, 13:21
  2. Защо след разскрежаване климатика Fuji Electric 12LDC става шумен и остава така?
    От karata_ccc във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 23
    Последно: 17-01-11, 16:50
  3. Защо не светят и двете лампи?
    От BatkoVladko във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 4
    Последно: 29-09-09, 10:13
  4. Отговори: 6
    Последно: 14-03-06, 14:23
  5. Отговори: 14
    Последно: 09-03-05, 17:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе