Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 61 до 73 от общо 73

За техниците

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    69
    #61

    Re: За Техниците

    сега пак ще се заяждаме.много добре знам как стоят нещата от 7г сам монтажник.а пак относно мърлячите..........ама не сега момента да говорим за тях

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    30
    #62

    Re: За Техниците

    Цитат Първоначално публикувано от BEAR1
    сега пак ще се заяждаме.много добре знам как стоят нещата от 7г сам монтажник.а пак относно мърлячите..........ама не сега момента да говорим за тях
    точно за тях е темата ....
    и друго - не искам да се заяждам , просто ако не пишеш на кирилица ще ти изтрият мненията ...

  4. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #63

    Re: За Техниците

    Понеже ме помоли Лупус да кача документ който ползваме ние ето го и него.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    65
    #64

    Re: За Техниците

    Добре написано.Даноо и клиентите ти нямат проблеми.То като се замисли човек всеки плаща не за да има проблеми а за да използва даден артикул(избрания продукт да му служи)Но нали сме в Бг такова нещо освен тук не съм срещал.Имам монтирани четири климатика-три евтини китаеца и един среден клас(1500 лв-не знам как го опр.вие)от четири фирми-такова нещо нема при тях.Та даже и касов бон не ми представиха за по скъпия(бях го капарирал и при монтажа трябваше да доплатя)А монтажника вика нямам касов бон-дай парите а бончето от офиса като решиш.И добре че си го взех-климатика даде дефект а като дойдоха за ремонта вземаха една платка за препрограмиране на памета?!?(така казаха) и пак никакъв документ-направо ги изгоних и след това се върнаха с констативен протокол.Та мисълта ми е:НЕКА ТАКИВА ПРОТОКОЛИ ИМАТ ВСИЧКИ!И клиентите ще са по спокойни и монтажниците ще са си вързали тенеийка на ...Като не топли климатика-ето квадратурата не отговаря на избора и толкова.Няма да има оправдания!А сега какво става?Всеки се мисли за прав.Но нали сме в Бг-и сериозните техници малко и качествени монтажници рядко а пак клиентите само искаме

  6. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #65

    Re: За Техниците

    До този документ се стигна след като един клиент месец след монтажа поиска да местим външното тяло на друго място, макар че такова място нямаше защото терасата беше остъклена и външното тяло го монтирахме извън терасата на бетоната плоча под парапета.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    117
    #66

    Re: За Техниците

    е то е трябвало още в началото да започнете с такива протоколи. ама ме притеснява, че няма място къде да се напишат възраженията ако има такива, все пак дори катаджиите са оставили място в протокола където да се оплачеш

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #67

    Re: За Техниците

    Какво значи - профилактика, колко струва и защо е задължително условие?

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #68

    Re: За Техниците

    Цитат Първоначално публикувано от ivoru
    е то е трябвало още в началото да започнете с такива протоколи. ама ме притеснява, че няма място къде да се напишат възраженията ако има такива, все пак дори катаджиите са оставили място в протокола където да се оплачеш
    На гърба не може ли да си напишеш възраженията? Ако не ти стигне можеш да си вземеш допълнителни листи.

  11. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #69

    Re: За Техниците

    Цитат Първоначално публикувано от blue1
    Какво значи - профилактика, колко струва и защо е задължително условие?
    Профилактиките не ги изискваме ние ами в гаранционната карта на вносителя е записано това условие и ние трябва да се съобразяваме с него иначе няма кой да ни осигури резервните части.Цените са 3лв посещение на адрес 15лв почистване външно тяло 17лв почистване вътрешно тяло с разглобяване. А и в това няма нищо лошо може да се е замърсила търбината или да е избила тапа и изтекъл фреона все пак това е машина. А това че почнахме с този документ от скоро е просто защото преди се работеше по лесно с хората и не е имало нужда. За възраженията не е оставено място просто мисля че няма да има нужда но знае ли човек. Аз съм доволен че тази зима за сега с Мидеите нямам оплаквания и не ми се налагаше да търчим по рекламации.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    69
    #70

    Re: За Техниците

    абе извинявам се ама тоя KLIMATRONIK българинли е.Относно договорите всяка една фирма вносител прави такива договори ГОВОРЯ ЗА ВНОСИТЕЛИТЕ НЕ ЗА ДОСТАВЧИЦИТЕ или ти си като кон с капаци само от твоите приятели вземаш информацията.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    69
    #71

    Re: За Техниците

    и закакво ви е ПВЦ канал отвън

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #72

    Re: За Техниците

    Цитат Първоначално публикувано от BEAR1
    и закакво ви е ПВЦ канал отвън
    Ами за келешите от София,да не се загрозява фасадата,ама като им гледам монтажниците на софиянци-жална им майка!Бе,те/монтажниците/хем им вземат грешни пари за крив монтаж,хем за носене до етажите ако няма асансьор/справка цените на Climacom/,освен това претупвали работата,не вакуумирали/безмислена операция за професионалисти/,допълнително за вкопаване....и т.н.-000000 не се сърди,че така отговарям,ама ти си знаеш!

  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #73

    Re: За Техниците

    Цитат Първоначално публикувано от dindo
    Ами за келешите от София,да не се загрозява фасадата...
    Ако държиш да ти е красиво, това те определя като келеш, така ли да те разбирам? Както се казва: "Хубава работа, ама циганска".

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Подобни теми

  1. Дали да викам техниците за профилактика ?
    От Enties във форум Профилактика и гаранция
    Отговори: 9
    Последно: 18-03-12, 21:46
  2. ПРЕМЕСТЕНО: Дали да викам техниците за профилактика ?
    От Jackas във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 0
    Последно: 31-01-12, 21:43
  3. Да викам ли техниците Дайкин FTX50GV
    От mmmladenov във форум Климатици Daikin
    Отговори: 8
    Последно: 28-06-11, 12:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе