Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 49

Тясно тяло

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    5
    #1

    Тясно тяло

    Здравейте,

    Повечето вътрешни тела за стенен монтаж са 78-80 см. На мен ми трябва малко по-тясно - максимум 74-75.
    Намерил съм RAS 10SAV-E на тошиба. Някой знае ли някой друг производител да предлага ? Гледах Дайкин,Мицубиши - но не мога да видя такова тяло.

    Мерси предварително

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #2

    Re:Тясно тяло

    Не си написал каква машина, ако съдим по примера ти е нужно 9-ка.

    Виж и подовите машини, това че са подови не значи, че не може да се сложат и по-нагоре по стената.

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    5
    #3

    Re:Тясно тяло

    Цитат Първоначално публикувано от Mega
    Не си написал каква машина, ако съдим по примера ти е нужно 9-ка.

    Виж и подовите машини, това че са подови не значи, че не може да се сложат и по-нагоре по стената.
    Здравей, помещението е около 12м2 9 или 12...

  5. boy
    boy е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    126
    #4

    Re:Тясно тяло

    Тошибата има шумно външно тяло.По-добре за 12 кв. търси нещо друго.

  6. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #5

    Re:Тясно тяло

    ... Нямам лични наблюдения над този модел Toshiba, но тенденцията е колкото по-малко тяло, толкова е по-шумно и обратното! Ако толкова няма място за нормална машина слагай една подова на по-високо и това е.

  7. Member Аватара на ceco.bojkov
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    327
    #6

    Re:Тясно тяло

    Ето това би трябвалио да ти свърши работа
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    329
    #7

    Re:Тясно тяло

    Цитат Първоначално публикувано от ceco.bojkov
    Ето това би трябвалио да ти свърши работа
    Колега-та иска нови клими на 220 волта не японски на 100 волта....

  10. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #8

    Re:Тясно тяло

    Цитат Първоначално публикувано от ilia1984
    Колега-та иска нови клими на 220 волта не японски на 100 волта....
    Никъде не упоменал какво точно иска. Води се от фактор - размер на вътрешното тяло.

  11. Member Аватара на ceco.bojkov
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    327
    #9

    Re:Тясно тяло

    Цитат Първоначално публикувано от ilia1984
    Колега-та иска нови клими на 220 волта не японски на 100 волта....
    Ми хайде тогава покажи му щом така си прочел .

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #10

    Re:Тясно тяло

    Ами виж дали климатик с картина на LG няма да ти свърши работа. Това са инверторни климатици и са достатъчно добри, но не са на чак толкова ниски цени. Вътрешните тела са квадратни с дължина на страната 60 сантиметра и обикновенно са перфектни за монтаж на тесни стени.

  13. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #11

    Re:Тясно тяло

    Цитат Първоначално публикувано от peterasap
    Здравейте,

    Повечето вътрешни тела за стенен монтаж са 78-80 см. На мен ми трябва малко по-тясно - максимум 74-75.
    Намерил съм RAS 10SAV-E на тошиба. Някой знае ли някой друг производител да предлага ? Гледах Дайкин,Мицубиши - но не мога да видя такова тяло.

    Мерси предварително
    1. http://www.technopolis.bg/b2c/detail...931/P11120101/Инверторен-климатик-CARRIER-38VYX025R/42ADF-DIAMOND

    2. http://www.technopolis.bg/b2c/detail...933/P11120101/Инверторен-климатик-CARRIER-38VYX035R/42ADF-DIAMOND - по-силен тоест 12-ка

  14.  
     
  15. py4
    py4 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    140
    #12

    Re:Тясно тяло

    Цитат Първоначално публикувано от ilia1984
    Колега-та иска нови клими на 220 волта не японски на 100 волта....
    ти как разбра какво търси човека? или просто да пуснеш поредния пост против японските клими. няма ли да престанеш. ставаш банален. да не би някоя фирма да ти плаща за антиреклама. поста ти изобщо не е свързан с темата ама нали си нямаш работа, що да не пуснеш един, ей така, да има една антирекламка. като ти гледам постовете, досега няма нито един , в който да има нещо смислено.

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    329
    #13

    Re:Тясно тяло

    Цитат Първоначално публикувано от py4
    ти как разбра какво търси човека? или просто да пуснеш поредния пост против японските клими. няма ли да престанеш. ставаш банален. да не би някоя фирма да ти плаща за антиреклама. поста ти изобщо не е свързан с темата ама нали си нямаш работа, що да не пуснеш един, ей така, да има една антирекламка. като ти гледам постовете, досега няма нито един , в който да има нещо смислено.
    Колега това че четете какво пиша е добре...но не си мисли че всички тук сме за "японските клими" то че повечето имате изгода от тяхната продажба не ги прави по добри.....

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #14

    Re:Тясно тяло

    А да ъгловите климатици на CARRIER също са добър вариант, защото могат да се поставят и на равна стена, освен в ъгъла на стаята. Лошото е че те не са променяни като модели от години.

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    52
    #15

    Re:Тясно тяло

    Здравейте на всички, предстои ми закупуване на два климатика и както всички може да си представите съм абсолютен лаик и се загубих в морето от инфо из интернет. Реших да пиша тук тъй като съм абсолютно сигурен, че хората тук са 200 пъти по компетентни от мен, ако не и повече. Та ясно ми е сравнението Дайкин-Елит, не това е проблема. Някой наясно ли е с марка на която височината на вътрешното тяло да е 21-22см. Видях че Елит предлагат такива модели, но определено не ми се иска да давам пари за Елит. Проблема е, че мястото което имам е 27,5 см високо, а знам че трябва да има поне 5 см луфт отгоре за да работи добре климатика и да няма проблем. Все пак ми се иска някаква по-стабилна марка която да е по-балансирана по отношение цена-ефективност и най-вече размер, който ми е необходим. Благодаря ви предварително.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Външно тяло - Бие ток ?
    От PValkov във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 35
    Последно: 25-10-13, 11:09
  2. Външно тяло
    От loszetas във форум Климатици Daikin
    Отговори: 11
    Последно: 30-01-12, 16:02
  3. вътрешно тяло за LG
    От frick във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 28-01-12, 10:54
  4. Тяло за авто-CD
    От vanko68 във форум Купува
    Отговори: 1
    Последно: 18-12-10, 23:00
  5. Вътрешно тяло 9-ка, външно тяло 12-ка - проблеми с климатик KOBE
    От koranto във форум Други марки климатици
    Отговори: 27
    Последно: 14-12-09, 16:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе