Резултати от 1 до 11 от общо 11

Техномаркет - пак със скандално предложение...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #1

    Техномаркет - пак със скандално предложение...

    http://technomarket.bg/philips-green.php#
    Сливи за смет - върнете стария си уред и вземете нов такъв от Philips с 15% отстъпка !!!
    Страхотно ! Тъкмо имам един стар полу-работещ фритюрник Neo, и ми трябва нов. А Нео-то купих за 30лв преди време Значи Philipsa, който гледах вчера за 200 лв ще ми излезе с 30лв по-евтино. Оферта е, ще взема 100% от стойността на Нео-то Яко.
    Само дето цените на всички Philips продукти, участващи в промоцията (а сигурно и неучастващи) от днес в вдигната с 10-15%.... Големи мизерници
    И за да не съм голословен, показвам снимката, която снощи направих в техномаркета:

    и линк с днешната цена (промоцията се рекламира по медиите и на сайта им от днес:
    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09030388
    Да правилно, беше 199, вече е 219.
    Така за една нощ бъдещия ми фритюрник поскъпна с 20лв.... за спорта...

    Да обобщя : типично по нашенски вдигаме цените с определен процент, и след това правим супер-дупер яка промоция с намаление
    И без това отдавна са ми черни в очите техномаркет, на фона на всичките пари оставени там.... така че приключвам с тях

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    202
    #2

    Re:Техномаркет - пак със скандално предложение...

    Това ми напомня дните, когато си купих от технополис китайска духалка за 21 лв на промоция, която след изтичането на промоцията беше 19 лв

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    4
    #3

    Re:Техномаркет - пак със скандално предложение...

    Един приятел си купи от там монитор. Аз му се накарах и влязох в нета да му показа, че има места където ще е по-евтин. Когато видях резултата, макар и да очаквах подобен, паднах от стола. В известни фирми за компютри същия монитор се предлагаше с повече от 100 лв по-малко. А техномаркет ги мразя заради една случка преди много години и оттогава гледам да не стъпвам там

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    60
    #4

    Re:Техномаркет - пак със скандално предложение...

    Тия не плачат ли за глоба? До колкото знам това е наказуемо.

  6. Member Аватара на Ivan19
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    241
    #5

    Re:Техномаркет - пак със скандално предложение...

    Еми това е то - българска стряскаща действителност! Затова младите хора са все по-малко тук. И аз се оглеждам за емигриране. Браво, че споделяте тези неща! Това е много полезно! Винаги, когато си купувам нещо първо в този форум чета!

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #6

    Re:Техномаркет - пак със скандално предложение...

    Да не те плаша, но тези тактики не са измислени от българи
    Ако мислиш, че след емигрирането ще се оправиш без четене по подобни форуми и като влезеш в магазин няма да има куп гладни хиени, опитващи се да те прецакат по някакъв начин - по-добре си стой тук.

  8.  
     
  9. Member Аватара на Ivan19
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    241
    #7

    Re:Техномаркет - пак със скандално предложение...

    Абе, човек бил съм в чужбина, живял съм там, няма такива простотии! Там промоциите са истински! Може тези тактики да са измислени извън България, но явно вече не се прилагат там! Просто ние сме доста назад и при нас сега са модерни. И ние ще го изживеем този мрачен период, но не знам след колко години. На мен просто не ми се чака, защото няма да е по време на моя живот!

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #8

    Re:Техномаркет - пак със скандално предложение...

    Еми чудесно е, че си бил... моите наблюдения са от преди 2 седмици за абсолютно същия случай, само че с панталончета от магазин на Шанз'Елизе.

    Закупих си 2 чифта от яката промоция - 1бр 60Е, два бр само за 90Е, а като се върнах в квартирата по случайност мъжът на хазайката беше със същия панталон, разговорихме се и се оказа, че го е купил месец по-рано от същата верига за 49Е, а не за 60

  11. Member Аватара на Ivan19
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    241
    #9

    Re:Техномаркет - пак със скандално предложение...

    Еми пред тези факти нямам какво да кажа, освен, че аз лично на такива дивотии не съм попадал, нито в Щатите, нито в Европа. Споделям само това, което лично съм видял!

  12. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #10

    Re:Техномаркет - пак със скандално предложение...

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    Еми чудесно е, че си бил... моите наблюдения са от преди 2 седмици за абсолютно същия случай, само че с панталончета от магазин на Шанз'Елизе.

    Закупих си 2 чифта от яката промоция - 1бр 60Е, два бр само за 90Е, а като се върнах в квартирата по случайност мъжът на хазайката беше със същия панталон, разговорихме се и се оказа, че го е купил месец по-рано от същата верига за 49Е, а не за 60
    веригата може и да е същата, ама магазина едва ли е бил на Шанз'Елизе

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #11

    Re:Техномаркет - пак със скандално предложение...

    Няма значение - във всички магазини на една верига цените са еднакви. Дали е на главната търговска улица или в Мол, на 20км от центъра е все тая...
    ПС - Говоря за конфекция, в магазини с гащи за 4 цифрени суми не влизам, а и тях сигурно ги има само в центъра.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Техномаркет
    От qnkogundito във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 23-10-11, 23:35
  2. GPS навигация от Техномаркет
    От drecolli във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 4
    Последно: 09-12-10, 18:00
  3. Хладилници Electrolux в Техномаркет
    От maddog9 във форум Хладилна техника
    Отговори: 3
    Последно: 06-03-09, 14:01
  4. Топалов-Крамник пред скандално прекъсване на мача?
    От Wise във форум Коментирай новина
    Отговори: 51
    Последно: 19-11-06, 19:41
  5. Технополис Vs Техномаркет
    От DeathKnight във форум Анкети
    Отговори: 29
    Последно: 26-01-06, 14:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе