Резултати от 1 до 7 от общо 7

Техномаркет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    88
    #1

    Техномаркет

    Здравейте!Да попитам дали утре си е нормален работен ден за Техномаркет,имам предвид заради изборите нещо да не работят?Мерси!

  2.  
     
  3. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    983
    #2

    Re:Техномаркет

    Нормален въпрос, крайно безполезен отговор. Искаш наказание за спам ли?
    Крис

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #3

    Re:Техномаркет

    Естествено, че работят.

    Уфф, то питането било от вчера... намерих и аз кога да отговоря.

  5. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    983
    #4

    Re:Техномаркет

    С риск да ме отстраниш Крис , кое му е нормалното на вьпроса ? Може би с точно този вьпрос са в полза много хора или пьк ако човека не отиде точно днес до Маркета ,то краѝ на света. Мое мнение и се извинявам ако сьм прекалил , но мисля че не е редно за такива вьпроси .

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #5

    Re:Техномаркет

    Лично според мен днес беше много по-нормално да прекараш времето си със семейството си, да идеш да гласуваш или пък да поспортуваш вместо да бродиш и да търсиш нещо от което може да се окаже, че едва ли имаш чак толкова голяма нужда.

    Е някой хора могат да го разглеждат като увеселителен парк и да заведат семейството си за забавление. Обикалянето на магазина може да се разгледжда като вид спорт, но все пак мисля че всичко това не е много нормално точно в Неделя

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re:Техномаркет

    край на глупостите

    P.S. dkolov, според мен пък е далеч по-нормално да не си овца и да не гласуваш, а вместо това да отидеш и да си купиш нещо, от което имаш нужда. ти на карти или на боб реши, че знаеш какво е щял да търси qnkogundito? с какво твоето мнение е по-правилно от това на qnkogundito или моето, че ще даваш акъл кое е нормално или не?

    престани с това "на всеки боб мерудия". не знам дали помниш картоните, които ти бях обещал да ти давам. No2

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #7

    Re:Техномаркет

    Цитат Първоначално публикувано от vdsvicky
    С риск да ме отстраниш Крис , кое му е нормалното на вьпроса ? Може би с точно този вьпрос са в полза много хора или пьк ако човека не отиде точно днес до Маркета ,то краѝ на света. Мое мнение и се извинявам ако сьм прекалил , но мисля че не е редно за такива вьпроси .
    Наистина не схващам какво се опитваш да кажеш и защо според теб, въпрос за работното време на даден магазин няма място във форум и не е нормален.
    Никой освен теб не е поставял въпрос за свършека на света, имаше нормално и незаангажиращо питане, изискващо елементарен отговор, а не проява на заядлива ирония.
    Както и да е.
    А дколов определено трябва скоро да почине, за дапочине малко и форума от целия спам, който той излива в него.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Не пазарувайте онлайн от Техномаркет !!!
    От bai dobri във форум Черен списък
    Отговори: 24
    Последно: 04-12-11, 18:32
  2. GPS навигация от Техномаркет
    От drecolli във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 4
    Последно: 09-12-10, 18:00
  3. Техномаркет - пак със скандално предложение...
    От MetalMilitia във форум Друга битова техника
    Отговори: 10
    Последно: 14-04-09, 21:42
  4. Хладилници Electrolux в Техномаркет
    От maddog9 във форум Хладилна техника
    Отговори: 3
    Последно: 06-03-09, 14:01
  5. Технополис Vs Техномаркет
    От DeathKnight във форум Анкети
    Отговори: 29
    Последно: 26-01-06, 14:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе