Резултати от 1 до 6 от общо 6
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By strupi

Климатици LD - Levee Electric Appliances JSCo - България

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1
    #1

    Климатици LD - Levee Electric Appliances JSCo - България

    Здравейте на всички
    вижте на какво попаднах съвсем скоро докато обикалях да си търся климатик за тая зима
    ...климатици LD Electronics... сглобявани в гр. Правец от Levee Electric Appliances JSCo (A newly established Bulgarian-Chinese joint-venture company)
    пича в магазина ми изтъкна разни предимства на тея "машини" като компресор и компоненти Sanyo, датчик на външното тяло за дефриза, двойна пита на външното тяло, тих режим на работа и т.н. ...сега...става въпрос за климатици нисък клас, конвенционални, цена м/у 550 и 600 лв. с монтажа...пределно ми е ясно че няма да са някакви невиждани чудесии но бая се позамислих като направих едно бързо сравнение с другите климатици от същия ценови диапазон по нашите магазини т.к. съм се ориентирал към точно такъв: 12-ка конвенционален до 600 лв и ми се иска да мога да избера от всичките китайски измишльотини възможно най-"свястното"...
    до тук добре...обаче...никъде другаде не съм виждал или чувал за тея климатици, пича твърди че била нова фирмата и за това още не били разпространени. Та въпроса ми е: някой да е чувал или да знае нещо повече за тая марка БГ-творения, да не излязат някои супер ментета които го докарват само откъм приказки на дистрибуторите
    еднин пример: LS-12CH/C - при отопление изх. 4200 W - 14000 BTU/h - вх. 1350 W, двойна пита с външен датчик, копресор Sanyo......600 лв.
    бахти...добре звучи
    Ще се радвам ако някой каже нещо по въпроса
    Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    599
    #2

    Re: Климатици LD - Levee Electric Appliances JSCo - България

    Цитат Първоначално публикувано от jikanik
    Здравейте на всички
    вижте на какво попаднах съвсем скоро докато обикалях да си търся климатик за тая зима
    ...климатици LD Electronics... сглобявани в гр. Правец от Levee Electric Appliances JSCo (A newly established Bulgarian-Chinese joint-venture company)
    пича в магазина ми изтъкна разни предимства на тея "машини" като компресор и компоненти Sanyo, датчик на външното тяло за дефриза, двойна пита на външното тяло, тих режим на работа и т.н. ...сега...става въпрос за климатици нисък клас, конвенционални, цена м/у 550 и 600 лв. с монтажа...пределно ми е ясно че няма да са някакви невиждани чудесии* но бая се позамислих като направих едно бързо сравнение с другите климатици от същия ценови диапазон по нашите магазини т.к. съм се ориентирал към точно такъв: 12-ка конвенционален до 600 лв и ми се иска да мога да избера от всичките китайски измишльотини възможно най-"свястното"...
    до тук добре...обаче...никъде другаде не съм виждал или чувал за тея климатици, пича твърди че била нова фирмата и за това още не били разпространени. Та въпроса ми е: някой да е чувал или да знае нещо повече за тая марка БГ-творения, да не излязат някои супер ментета които го докарват само откъм приказки на дистрибуторите
    еднин пример: LS-12CH/C - при отопление изх. 4200 W - 14000 BTU/h - вх. 1350 W, двойна пита с външен датчик, копресор Sanyo......600* лв.
    бахти...добре звучи
    Ще се радвам ако някой каже нещо по въпроса
    Благодаря предварително
    Аз поразрових малко, но не можах да открия нищо за тази фирма.....LD electronics е фирма за компютри 2 ръка. Да не са почнали да внасят клими секънд хендки, да ги попрефасонират малко и да ги предлагат за нови???

    Нещо ми намирисва, и то много. Инвестиция в технология за сглобяване на клими не може да се изплати само от продажба на БГ пазар. Една такава мини линия бълва по 50-100К клими на година, а нашия пазар е около 15-20К. А Българо-Китайски климатик едва ли ще се котира на еропейския и едва ли ще победи китайската конкуренция. Освен това, нов завод в България - определено медиите щяха да писнат.

  4. Junior Member Аватара на PRACTIC
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    ех сvв
    Мнения
    127
    #3

    Lightbulb Отговор: Климатици LD - Levee Electric Appliances JSCo - България

    Не знам дали сте чували някога за ДАЕСЕФ АД и включените в дружеството фирми: ДИППА, ГРИППА и ЗИНОМ. ВНИМАВАЙТЕ!!! Имат производствена база в гр.Правец. Произвеждат опаковки за хранителното-вкусовата промишленост и китайски климатици с марка "ЕЛДИ". Обещават големи заплати и високи длъжности. В края на месеца ти идва една справка, в която се оказва, че не си изпълнил много задачи и те информират, че заплатата ти е отишла в глоби и наказания. Имат необяснимо поведение и то на всички нива - викат и крещят. Всички напускат по най-бързия начин. А ако не се усетиш първите дни след назначаването си, със сигурност след няколко месеца напускаш, но без да си получиш последните 2 заплати.
    лек ъп,щото търся инфо за елди

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Живее в
    Русе
    Мнения
    95
    #4

    Отговор: Климатици LD - Levee Electric Appliances JSCo - България

    Цитат Първоначално публикувано от PRACTIC Виж публикацията
    лек ъп,щото търся инфо за елди
    Какво по точно те интересува за LD, ако е нещо по техническата част питай, но ако търсиш климатици малко си закъснял, собственикът почина преди 2 години, а синът му разпродаде всички клими дето ги имаха на склад и хвърли пешкира.
    mirandi одобрява това.

  6. Junior Member Аватара на PRACTIC
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    ех сvв
    Мнения
    127
    #5

    Отговор: Климатици LD - Levee Electric Appliances JSCo - България

    колко е най-мощния им модел въобще произвеждан там в правец

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Живее в
    Русе
    Мнения
    95
    #6

    Отговор: Климатици LD - Levee Electric Appliances JSCo - България

    Цитат Първоначално публикувано от PRACTIC Виж публикацията
    колко е най-мощния им модел въобще произвеждан там в правец
    24-ka

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Mitsubishi Electric MSZ-GE25VA или Mitsubishi Electric MSZ-SF25VE
    От Yavor_Panteleev във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 10
    Последно: 07-02-15, 21:59
  2. Надежност, Поддръжка, Дълголетие, Проблеми с Климатици Mitsubishi-Electric? Мнения?
    От kokovox във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 23
    Последно: 23-01-15, 20:44
  3. Обзавеждане със FUJI ELECTRIC RSa-14LC; FUJI ELECTRIC RSG-09LMCA
    От georgibozhinov във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 43
    Последно: 19-07-13, 10:14
  4. Климатици Diamond Electric
    От armen във форум Други марки климатици
    Отговори: 3
    Последно: 16-12-10, 12:41
  5. Климатици General Electric - мнения
    От wrathchild във форум Други марки климатици
    Отговори: 3
    Последно: 23-06-07, 23:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе