Резултати от 1 до 9 от общо 9

Климатици COSTEC CST090CHB - Корейски

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    69
    #1

    Климатици COSTEC CST090CHB - Корейски

    Може ли да ми дадете информация за модела: costec CST090CHB. Мерси предварително.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #2

    Re:Климатици COSTEC.KOREA

    goschas, това даже чичко Гугъл не го е чувал... Защо не прибегнеш до някоя по-позната марка? Сигурно са ти го нахвалили как е много добър, ама няма отзиви, защото отскоро се внася. Няма да е задълго

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    69
    #3

    Re:Климатици COSTEC.KOREA

    Става въпрос за климатик работил година и половина .Не мога и аз да намеря нищо за него, затова питам.Демонтиран е поради кражба на медните връзки м/у външното и вътрешното тяло.

  5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #4

    Re:Климатици COSTEC.KOREA

    Цитат Първоначално публикувано от goschas
    Става въпрос за климатик работил година и половина .Не мога и аз да намеря нищо за него, затова питам.Демонтиран е поради кражба на медните връзки м/у външното и вътрешното тяло.
    Баси крадливото племе.....Ужах....

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #5

    Re:Климатици COSTEC CST090CHB - Корейски

    goschas - я изплющи туканка по една снимка на двете тела,че да се светнем кой е производителя...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    69
    #6

    Re:Климатици COSTEC CST090CHB - Корейски

    На вътрешното тяло на платката пише GALANZ и някакъв номер, значи е китайски. Имам няколко въпроса: външното тяло е било монтирано над вътрешното и при срязването на тръбния път от вън може ли да изтече и маслото на компресора?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #7

    Re:Климатици COSTEC CST090CHB - Корейски

    Не.Може да капне малко от полепналото по тръбите при работа.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    69
    #8

    Re:Климатици COSTEC CST090CHB - Корейски

    Мерси за отговорите. Утре го монтирам по правилата: промивам тръбния път с азотна кисеина (понеже новите траби са леко позеленели от окиси от вътре), промивам го с вода и го исушавам с въздух, продухвам го с вътрешното тяло с азот и почвам да търся някой за да зареди киматика с фреон 407ц и да го пробва дали ще работи. Срещу заплащане естествено. Аз съм от Варна и предполагам, че бързо ще намеря някоя фирма да свърши работата. Тръбният път е около 1м. и смятам от страната на вътрешното тяло да ги заваря, а от външното да ги стегна.

  11. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #9

    Re:Климатици COSTEC CST090CHB - Корейски

    Цитат Първоначално публикувано от goschas
    Мерси за отговорите. Утре го монтирам по правилата: промивам тръбния път с азотна кисеина (понеже новите траби са леко позеленели от окиси от вътре), промивам го с вода и го исушавам с въздух, продухвам го с вътрешното тяло с азот и почвам да търся някой за да зареди киматика с фреон 407ц и да го пробва дали ще работи. Срещу заплащане естествено. Аз съм от Варна и предполагам, че бързо ще намеря някоя фирма да свърши работата. Тръбният път е около 1м. и смятам от страната на вътрешното тяло да ги заваря, а от външното да ги стегна.
    Нищо такова не прави ,а смени тръбите с нови и зареждай с фреон по табела с кантар и вакуумпомпа.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2009)
    От Lupus във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 312
    Последно: 27-11-09, 15:37
  2. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2008)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1949
    Последно: 27-12-08, 23:13
  3. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2007)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1699
    Последно: 31-12-07, 17:40
  4. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2006)
    От JoroM във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2354
    Последно: 31-12-06, 16:21
  5. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)
    От ВЕЛИНСКИ във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2332
    Последно: 31-12-05, 18:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе