Страница 21 от 111 ПърваПърва ... 1119202122233171 ... ПоследноПоследно
Резултати от 301 до 315 от общо 1664
Like Tree1362Одобрявам

COOPER AND HUNTER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #301

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Що си мислите, че китаец не може да направи климатик. Какво се поръча, такова се прави.
    Нали това казвам. За другаде - да, но за нашия регион - шкартото. Не само за климите е така.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #302

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Ако искат бърз пазарен дял, 1450...1600макс. За 1900 и нагоре се купуват други климатици.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #303

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Ако искат бърз пазарен дял, 1450...1600макс. За 1900 и нагоре се купуват други климатици.
    Като разбрах кои ги внася пазарния дял е най- малкия проблем за тази фирма

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #304

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Еми значи няма да се мъти пазара и всички ще са доволни.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #305

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Точно обратното !
    Цената ще е в небето

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #306

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Да де. Цената в небето и ще се гледа само по билбордовете.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #307

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Малко търпение и всичко ще стане ясно.
    И иначе аз съм все още много доволен от двата C&H. Все още не съм пускал парното и ще видя до кога ще ми бъде комфортно само на климатици. В момента температурата навън е 4 градуса и 90% влажност. И двата идват малки за помещенията, но пък под 7-8 градуса си работят без да спират. Петък ще стане -3 и ще видим. И двата работят доста безшумно-малкият е просто незабележим-както външно така и вътрешно тяло.
    12-цата съм оставил на Auto вентилатор и понякога си усилва оборотите, но в дневната не ми пречи. Честно за тези пари не съм очаквал чудеса, но дневната е учудващо по-топла и разхода на ден и месец ме радва в сравнение с газта. Къщата е стара и на ъгъл, така че загубите са големи-с парно или с климатик. Все пак попадам в умерен климат и рядко се задържа под 0 ,особено край морето,но влагата и дъжда при температури около 0 градуса те карат да мръзнеш. Плазмата си работи,Wi-Fi , също, не е правил дефрости- бях писал преди време, че имах 2 дефроста-при много ниски вътрешна и външна температура започва работа с дефрост,но сега само го намалям на 18-19 градуса през нощта и не съм го видял да прави дефрост.
    Ах да и няма пукане, скърцане, трепети,въздишки и т.н.
    Този пост е редактиран от stainway; 29-11-17 в 00:34.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,174
    #308

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Относно коментар за цените в Италия - през лятото братовчед ми в Триест си монтира климатик - по-скоро за охлаждане - за отопление са на газ. Сложи си Gree Chdnge мисля - цена на климатика 300 евро , монтаж 560 евро - явно всеки си избива разликите по различен начин.

  11. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #309

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Верона, свързване на бойлер - 150 евро. Сам не можеш да го свържеш, глобите са до небето.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #310

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Верона, свързване на бойлер - 150 евро. Сам не можеш да го свържеш, глобите са до небето.
    Така и трябва да бъде, но след като взимаш пари за дадена услуга трябва и да я извършваш качествено а не мърляво. Не е често тези, които си вършат съвестно работата и имат съответните знания да бъдат също толкова платени ,както и тези, които не знаят, не могат и не искат. А клиента търпи всичко това с вдигане на рамене. Вакуумиране само ако валяло- и такава глупост прочетох.
    В интерес на истината тука можеш да си свършиш цялата хамалогия по инсталирането, дупки, стойки и т.н. но за пускане в експлоатация на климатика трябва дойде лицензиран техник ,продухва, тества под налягане, вакуумира , пак замерва...Регистрира машината и всичко се знае, за гаранция ако се наложи се обръщаш към производителя .

    - - - - - - - - - -

    При мене в момента е 1 градус и 100% влажност на въздуха. Климатика е настроен на 22 и си ги поддържа без проблем. Външното си работи нормално, топлообменника е сух, не е прави дефрост..https://youtu.be/bRnQKUVjIBI
    Сега може и да го намаля до 21-20 градуса, защото съм си сипал малко хубав коняк .

    П.П. Преди малко го видях за първи път заскрежен. Тука продължава да е около 0 градуса и 100% влажност. Взех стълбата и се качих да го снимам от близо. Чува се само вентилатора и компресорът си мърка монотонно https://youtu.be/zFgo3YpwmP4
    След няколко минути се размрази-също много скучно като музика https://youtu.be/wsitVfolAiQ
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от stainway; 01-12-17 в 13:03.
    musster и Jack Krauser харесват това.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #311

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Последен update-тази вечер температурите паднаха до -4,мъгла и 100% влажност. Прави размразяване само когато се заскрежи- последно беше преди 2 часа...Топли учудващо добре за цената и параметрите си в помещението ,което е прекалено голямо
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от stainway; 02-12-17 в 03:44.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #312

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Не ти е наред нещо музиката на външното. Искаш ли да ти покажа каква е на истинските климатици.
    /на лично показвам само/
    stainway одобрява това.

  16. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #313

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Размразяването ми се струва доста шумно?

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #314
    Цитат Първоначално публикувано от ruuni9 Виж публикацията
    Размразяването ми се струва доста шумно?
    Не знам. Сигурно е така.Вътре не го чувам и нямам намерение да излизам всеки път да го гледам и слушам Във всеки случай не е по часовник ,прави го само ако е заскрежено външното тяло.
    За тези пари-толкова
    П.П. Тук температурата е в момента 0 градуса (усеща се като -4) 100% влажност на въздуха. Гледам ,че се размразява през около 2 часа....Работи на 22 градуса и си ги поддържа без проблем

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Не ти е наред нещо музиката на външното. Искаш ли да ти покажа каква е на истинските климатици.
    /на лично показвам само/
    Да така е липсва определен ритъм
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от stainway; 02-12-17 в 15:45.
    kokovox одобрява това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1,035
    #315

    Re: COOPER AND HUNTER

    Ето един модел на Gree amber работи с добър минимум, може някой от моделите на CH да е същия
    https://www.youtube.com/watch?v=zWnAU23-Qs8

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 21 от 111 ПърваПърва ... 1119202122233171 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Deer Hunter
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 15:39
  2. ISO- то на BIG GAME HUNTER 2004
    От JIM във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-04, 03:51
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 12:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе