Страница 5 от 111 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 1664
Like Tree1362Одобрявам

COOPER AND HUNTER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #61
    Цитат Първоначално публикувано от Terko Виж публикацията
    Тази нощ оставих на 25 градуса спалнята режим Sleep. 3 часа климатикът не се активира и към 3 часа изключих Sleep режима и стаята стана хамам и до сутринта си работи чудесно.
    Мисля че със sleep се увеличават температурните разлики. Бих го пробвал без sleep, и ако е студено проверете колко градуса показва датчика бутона temp 2 пъти

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Ventsislav Negentsov Виж публикацията
    Много красиви монтажи, това в коя държава е ?
    Холандия.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Ventsislav Negentsov Виж публикацията
    Много красиви монтажи, това в коя държава е ?
    Иначе монтажа си го правих сам, защото тука услугата е между 300 и 500 Евро. Но с много мерак, търпение, вакумна помпа и flaretool се получи
    babati, kokovox, Ventsislav Negentsov и 1 други харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #62

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Относно Wi-Fi модула... Забелязах че и при мене ми дава често network delay.Днес си поиграх с приложението и опитах различни сървъри. В крайна сметка се върнах отново на Europe ,но си направих нова регистрация с друг имейл. Пробвам го цял ден на 4g и работи безотказно. Не знам дали е резултат от firmware update и нова регистрация, но проблемът изчезна.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    57
    #63

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    Относно Wi-Fi модула... Забелязах че и при мене ми дава често network delay.Днес си поиграх с приложението и опитах различни сървъри. В крайна сметка се върнах отново на Europe ,но си направих нова регистрация с друг имейл. Пробвам го цял ден на 4g и работи безотказно. Не знам дали е резултат от firmware update и нова регистрация, но проблемът изчезна.
    От C&H ми писаха, че още чакат отговор от САЩ, но ме съветват да опитам да избера американски сървър. Аз обаче не го избрах, а оставих така нещата и в един момент сякаш стана по-добре, вероятно са подсилили европейския сървър, не си го обяснявам по друг начин.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #64

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Откакто регистрирах нов емайл нямам нито веднъж network delay. Пробвам го по няколко пъти на ден и засега всеки път е перфектно. Аз също останах на европейския сървър.

    - - - - - - - - - -

    Попаднах на интересно съобщение в страницата на C&H Украйна. Алармират за фалшиви/ментета продукти. Кой пък си играе да фалшифицира климатиците им
    http://cooperandhunter.ua/news/63
    Този пост е редактиран от stainway; 02-10-17 в 14:09.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    57
    #65

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    Попаднах на интересно съобщение в страницата на C&H Украйна. Алармират за фалшиви/ментета продукти. Кой пък си играе да фалшифицира климатиците им
    http://cooperandhunter.ua/news/63
    На мен цял ден ми дава Network Delay за единия климатик. Видях новината за фалшивите климатици. Не съм очаквал, че и климатици могат да са фалшиви

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #66

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    При мен си работи сървъра....наистина пробвах с другия телефон и дава network delay, регистрирах и на него нов потребител с нов емайл и сега работи безотказно. Нямам представа защо, може данните да ги местят на различни сървъри, но с нова регистрация работи перфектно.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #67

    Отговор: COOPER AND HUNTER



    Прикачени изображения Прикачени изображения
    stainway одобрява това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #68

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Arctic е от 2015 мисля,докато търсех инфо за тези климатици преди няколко месеца попаднах на този клип https://youtu.be/5Iyz61mvk8w ,но за съжаление тука продават само Алфа, Веритас и VIP.
    Този пост е редактиран от stainway; 06-10-17 в 21:43.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    57
    #69

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Аз засега съм много доволен. Разходът ми на енергия последните дни е доста нисък при включени от 20 часа до 7 сутринта климатици на 25 градуса е между 0.30 и 0.65 лева на нощ за климатик. Е, температурите не са падали много последните дни, само до към 8-9 градуса, но ми се струва добре. Ако не бяхме взели климатици, щяхме да пускаме маслен радиатор на 1-2 киловата и щеше да е доста по-скъпо. А още - моделите, които купих август месец бяха на промоция и ми излязоха около 700 лв броя, заедно с монтажа от 300 лв за двата, общо двата ми се вързаха около 1700 лв. Сега гледам са ги пуснали същите по 989 лв. с включен монтаж - т.е. с около 300 лв отгоре. Явно хванах когато прохождаха тук.
    Този пост е редактиран от Terko; 06-10-17 в 22:57.
    stainway одобрява това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #70

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Явно имат обща ценова политика-тука също бяха на промоция- сега са с по 200 евро по-скъпи. Моят разход е също изненадващо нисък в сравнение с газта която традиционно използваме . Със здраве да си ги ползвате!
    П.П. След регистрацията на нов емайл Wi-Fi работи наистина безотказно.
    Оправи ли се проблема с температурата на единия климатик?
    Този пост е редактиран от stainway; 06-10-17 в 23:24.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    57
    #71

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    Оправи ли се проблема с температурата на единия климатик?
    Не пускам sleep режима и е далеч по-добре. Обаче ми прави впечатление, че на отопление работи и духа около 10-15 минути, после жалузите се вдигат леко нагоре, леко духва студен ветрец за минута-две и консумацията на ток пада до 10 вата. Така стои известно време, да речем 20-30 минути после пак пуска жалузите и тръгва да духа топло. Мислех, че като е инвертор ще духа далеч по-дълго, един вид, че ще работи постоянно. Сега не размразява и няма причина да спира за да прави дефрост.
    В сайта пише, че цитирам - "компресорът се изключва при достигане на зададената температура и работи на ултра-ниска честота от около 1 Hz, консумирайки само около 40 вата". Защо хем се изключва, хем работи на ултра-ниска честота, това не го разбирам. Ако работи на 1 херц, само поддържа вътрешна температура ли? През това време не мога да очаквам, че ще духа топло?

    Още не ми се прави галимацията със смяна на имейл. Имам си имейл адрес с мой домейн terko.net и си ползвам за всичко, другите ми са за спам. Надявам се проблемът да се реши. Пък и давам сведения на българския офис за решаване на проблема с надеждата, че ще се реши. Те препращат към американците, ама засега няма инфо от тях.
    Благодаря за пожеланието, дано и при вас работят дълго и безаварийно
    Вчера бях на събрание на входа. Всички се оплакваха от шумни климатици. Само аз засуках мустак, че моите са безшумни. Да видим като скове студа дали няма и мен да порицаят
    Ето как изглежда консумацията тази вечер - температура външна 12 градуса
    https://drive.google.com/open?id=1at...fphb8c3vEqjqGg
    А ето как се представи тази седмица при температурите в София https://drive.google.com/open?id=1hh...oF-4Bv3vSOH-CQ
    Този пост е редактиран от Terko; 07-10-17 в 00:27.
    stainway одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #72

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    При мене си духа докато достигне температурата и градус отгоре, намаля консумацията и накрая спира, но в интерес на истината започна все по-продължително да духа със застудяването. Ако е достигнал температурата и загубите от топлина в помещението са по-малки наистина спира-те така го и рекламират без да духа студено. Ако ви е топло не би трябвало да е проблем Може и датчика да се залъгва че е топло...А това с ниските обороти доколкото разбирам е за да стартира с топъл въздух когато температурата в помещението падне.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Terko Виж публикацията

    Още не ми се прави галимацията със смяна на имейл. Имам си имейл адрес с мой домейн terko.net и си ползвам за всичко, другите ми са за спам.
    Точно един за спам ще свърши работа Винаги можете да се върнете на предишния .Аз само се log-off нах и след това регистрирах нов потребител с нов емайл. Работа за 2 минути
    И да тихи са
    Terko одобрява това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #73

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    stainway, колко е външната при тебе в момента?

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #74
    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    stainway, колко е външната при тебе в момента?
    11-12 градуса през деня, вечер пада до 7-8.Много влажно 81% и вятър.
    Този пост е редактиран от stainway; 07-10-17 в 12:25.

  18. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #75

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Аз виждам грии с друг надпис като лого нищо ново те ако не е на грии ще е на мидея.
    bobovo, Aleksandars и Mega харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 111 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Deer Hunter
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 15:39
  2. ISO- то на BIG GAME HUNTER 2004
    От JIM във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-04, 03:51
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 12:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе