Страница 3 от 111 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 1664
Like Tree1362Одобрявам

COOPER AND HUNTER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #31

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Ви макс в Пазарджик ги монтират едни работници от една фирма на едни трима доктори -съдружници от която фирма пострада половин България."Булхес" й е името, дори около 2 години и фирмата и работниците им работиха без да са сертифицирани за монтаж и техническо обслужване на климатици ...Най-накрая някой ги издаде и им наложиха санкция от 2000 лв мисля, след което фирмата престана да съществува юридически, но на практика къщата на единият от монтажниците се превърна в склад на гробници 2 употреба и там започнаха да складират и "климатици" ...в дворът на къщата има камари от такива "климатици" ...

    1. БУЛХЕС климатици / Мнения / Черните списъци / Черен списък на фирмите

    2. https://forum.setcombg.com/%D1%87%D0...%B5%D1%81.html

    3. http://www.tehcomservis.com/forum/to...m=2&topic=1175

    4.Pa1.bg – порталът за новини на Пазарджишка област

    Изобщо такива "спящи" еко-терористични монтажнически "клетки" на територията на Република България колкото искаш ...

    Сега Булхес се подвизават в сферата на хранително-вкусовата промишленост и бизнес ...

    П.П. Забравих да кажа, че винаги забравят да вакуумират и когато има кажеш отговорът е "Не е необходимо, ние го "продухахме"" ...
    dodo_pv одобрява това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    453
    #32

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    Ви макс в Пазарджик ги монтират едни работници от една фирма на едни трима доктори -съдружници от която фирма пострада половин България."Булхес" й е името, дори около 2 години и фирмата и работниците им работиха без да са сертифицирани за монтаж и техническо обслужване на климатици ...Най-накрая някой ги издаде и им наложиха санкция от 2000 лв мисля, след което фирмата престана да съществува юридически, но на практика къщата на единият от монтажниците се превърна в склад на гробници 2 употреба и там започнаха да складират и "климатици" ...в дворът на къщата има камари от такива "климатици" ...

    1. БУЛХЕС климатици / Мнения / Черните списъци / Черен списък на фирмите

    2. https://forum.setcombg.com/%D1%87%D0...%B5%D1%81.html

    3. http://www.tehcomservis.com/forum/to...m=2&topic=1175

    4.Pa1.bg – порталът за новини на Пазарджишка област

    Изобщо такива "спящи" еко-терористични монтажнически "клетки" на територията на Република България колкото искаш ...

    Сега Булхес се подвизават в сферата на хранително-вкусовата промишленост и бизнес ...

    П.П. Забравих да кажа, че винаги забравят да вакуумират и когато има кажеш отговорът е "Не е необходимо, ние го "продухахме"" ...
    Те само те да са в Пазарджик с" мед де ги помажеш".Почти е невъзможно да намериш читава фирма.
    Jack Krauser одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    57
    #33

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Пратих на Vimax мейл в който ги питам, дали те носят отговорност, ако тялото падне върху човек. Също дали носят отговорност, ако това се случи извън гаранционният срок. Искам писмено потвърждение от тях. Всички други климатици на високи етажи са вързани с по четири болта, гледах етажите наоколо, само моите само с 2 болта. Едва ли технологично не са могли да го направят.
    Писах им, че искам да се върнат и да си оправят мърлявия монтаж, за който съм платил 150 лв - за тия пари те се трудят 2 часа, а аз работя няколко дни. Да видим дали ще се върнат да си оправят бакиите.
    Този пост е редактиран от Terko; 03-09-17 в 22:46.
    kokovox одобрява това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #34

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Снимки прати ли? И копие на имейла в изпратени, да си го имаш и ти. Кога, какво си сигнализирал.

  6. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #35

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Не съм фен на ВиМакс, особено след като ми се размина на косъм, заради техен монтаж. Но монтажниците преценяват колко крепежа са нужни, за да седи машината стабилно. Това, че стойката има четири отвора, не означава че трябва да има четири крепежа на всяка стойка. Понякога повечето крепежи отслабват стената повече, отколкото по-малко крепежи. Да, те носят отговорност за тялото. Ако сложим по два анкера на стойка, означава ли, че трябва да сложим по четири, заради 30 килограма тяло? Г-н Миланов може да каже, дали му е паднало външното тяло?
    Този пост е редактиран от Mega; 03-09-17 в 23:41.
    espace, bobovo, necata2 и 1 други харесват това.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #36

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Някои неща трябва да се правят с двойно осигуряване. Два анкера на стойка. А ако стената има във вътрешността неустойчива структура и единия анкер изпусне при буря като днешната.
    На моят четирите анкера в панела няма да изпляскат, но самите стойки имат слабо сечение и ще слагам допълнителни от долната страна.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #37

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Десет милиметров анкер,издържа сила на опън 600кг и на сряз един тон.
    bobovo, necata2 и Mega харесват това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #38

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    А 10mm анкер попаднал на сантиметър от фуга между два панела /запълнена с хартия от чувал за цимент/ колко държи?
    justify, zxc0 и spas.slavchev харесват това.

  11. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #39

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Темата е за друго, моля Ви....

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    57
    #40

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Темата е за друго, моля Ви....
    Темата наистина е за друго, затова приключвам въпроса с монтажа, увериха ме, че са ползвали специални анкери, всеки изържащ по 80 кг при опъване и има гаранция за монтажа.

    Купър и хънтър още не са отговорили какъв е проблема с WiFi достъпа до климатиците. От Вимакс казаха, че вероятно проблема е софтуерен и ще се реши с ъпдейт. Ще видим дали е така.

  13. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #41

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Terko Виж публикацията
    Купър и хънтър още не са отговорили какъв е проблема с WiFi достъпа до климатиците.
    Явно секретарката е в отпуска.
    От Вимакс казаха, че вероятно проблема е софтуерен и ще се реши с ъпдейт. Ще видим дали е така.
    Мисли му, ако е в отпуска и софтуериста...
    bobovo, Mega и ivan74 харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #42
    Здравейте, попаднах случайно на темата и разгледах с интерес форума. Имам C&H Veritas от 2 месеца и съм много доволен. Относно Wi-Fi проблема -да имах момент на network delay ,но ми се случи веднъж. От мобилното приложение можете да актуализирате firmware на модула. При мен е версия 3.8 .Намира се под edit device -firmware update.
    Колкото до марката Cooper and Hunter от 2017 имат дял в Zhuhai Vino и са партньорите. Дори името е променено на Zhuhai Vino – Cooper & Hunter Environmental Technology Equipment Co. LTD. На практика Gree, Cooper and Hunter и Tosot са в голяма част идентични.
    P. S. За сървъра съм избрал Europe
    Jack Krauser и kokovox харесват това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #43

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Сега видях в Уикипедия ,че и Panasonic имат заводи в Жухай. Нали няма да напишете,че тия COOPER AND HUNTER са свързани и с Panasonic.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #44

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Zhuhai си е икономическа зона, сигурно много световни фирми имат заводи, аз имам предвид Vino.
    kokovox одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    57
    #45

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Аз фърмуерите съм ги ъпдейтнал още на втория час в надежда да се реши въпроса. Почвам да се чудя дали проблема не е в рутера, който е в хола, а климатиците са в спалнята и детската стая. Но сигналът там е добър. Сървърът и при мен е Europe.
    Интересно дали това е фърмуер на климатика или на Wifi модула.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 111 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Deer Hunter
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 15:39
  2. ISO- то на BIG GAME HUNTER 2004
    От JIM във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-04, 03:51
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 12:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе