Страница 51 от 111 ПърваПърва ... 41495051525361101 ... ПоследноПоследно
Резултати от 751 до 765 от общо 1664
Like Tree1362Одобрявам

COOPER AND HUNTER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #751

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от microclim@ Виж публикацията
    Чофу , се мярнаха преди години на пазара в България, но нещо не можаха да се наложат и изчезнаха.Явно потребителя не ги разпознава ,като марка , бяха и доста скъпички...
    Напротив щом бащата,който наближава 70г ги познава,сигурно нещо с цена или внос са проблем,не знам причината!

    Малко нарушавам правилата,но това с тези две фирми с история при климатиците?!
    Няма как да се подминава!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Врна
    Мнения
    214
    #752

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Ами по смътен спомен преди около 10г бяха към 2000 лв.Нещо подобно...

  4. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #753

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Julius Caesar Виж публикацията
    Ами тогава пишещите за Дайкин и те да се преместят в темата за Грий.
    Направи ми впечетление обаче,че форумните специалисти дето монтират само скъпи маркови климатици,нещо се изнесоха като бити джендъри.Стейнуей чистосърдечно и безвъзмездно постваше инфо за да е полезен на хората и типично по български великите разбирачи го оплюха.И как няма да го оплюят след като ако хората решат да си купят С&Н от това ще пострадат форумните корифей които продават достатъчно прескъпо,респективно печалбата им ще намалее.Аз имам Fujitsu 12 LGC,LMCA LTCA.Но ако в този момент ми се наложи да си купя четвърти климатик,бих си взел един купър и хънтър ICY II.
    Аз имам няколко Дайкина,не пиша за тях.Машините работят,доволен съм.
    Нито ще ида при Гри/Грее/,не знам как е правилно,нито ме интересува.
    Кой какво продава не е твоя работа,щом го може да го прави!Не е нужно с излишна информация да се товарят хората!
    Щом си разбирач намери си клими на добри цени и се хвали тогава на какво си способен!
    Айде да не ставам нагъл,защото ако ти снимам фактурата няма да спиш един месец сигурно.Пиша ти за нови европейски климатици,така че не съм адвокат на никого!
    Всеки сам си преценя как да си харчи левчетата!Ела мен ме накарай да си купя..кво'-купър и не знам кФо' си..

    Поста не е по темата,трябва да се затрие.
    Поне Сашо да го остави да видиш и възраженията на лични!
    Понеже съм тъпо парче ми обясни думичката Джендър,какво означава!!!!!!!
    За другите ти изцепки обясних-фирми с традиции в климатичната техника.
    Е аз съм с други клими,но такива с история и качество....
    Този пост е редактиран от Viking72; 14-02-18 в 00:55.

  5. Member
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    196
    #754

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Julius Caesar, само ще Ви кажа, че материята Ви е много чужда...Само като прочетох за Chofu или York....
    Чофу и Йорк съм ползвал за периода март-август (2013) в Кабул, Афганистан .През деня климата е същия като в България.Нощем ставаше по-хладно и затова се пускаха на отопление.Масово даваха дефекти или не работеха както трябва.А сервизна поддръжка имаше,даже всяка седмица ги миеха с водоструйка външните тела,веднъж в месеца проверяваха налягането с манометри.Затова американската армия започна да ги подменя по етапно с друга марка климатици.Пиша това от гледната точка на обикновен потребител,а какво са измислили за света на климатичната техника,не е важно.Така или иначе после са длъжни да продадат патентите на останалите.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #755

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Те и нокия правеха телефони ама като гледам се предпочитат китайчетата....Та който ще купува климатик повече май го интересува сега кой кой е, а не някога.
    Genadi80 и stainway харесват това.

  7. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    892
    #756

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Аз не виждам с какво някой е обидил колегата stainway. Аз си позволих да оспоря рекламните глупости на CH, на които не е автор колегата, а са директно от сайтовете на марката. Нямам нищо против някой да внася Gree на по-ниска цена, но за съжаление не е такъв случаят.
    Mega одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    София
    Мнения
    118
    #757

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    И като спамите в тоз раздел не виждам как "компетентно" помагате на нас незнаещите неспециалисти? Би било хубаво да си правите темички тази срещу онази марка или по по най, а не да заривате раздел за конкретна марка със спам. Все си мисля че тук се иска инфо за конкретна марка и как се държи в реалността, ама аз съм проЗ потребител, какво ми разбира главата.
    musster, bibobore, ruuni9 и 2 други харесват това.

  10. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #758

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Съгласен с написаното преди мен. Нека темата да остане за C&H. Излишните "писания" ще бъдат изтривани.

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
    ruuni9, Viking72, krasimir77 и 1 други харесват това.

  11. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    Този пост е редактиран от Aleksandars; 14-02-18 в 15:56.
    musster одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #760

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Lorda_^ одобрява това.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #761

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Аз ако си го поискам този климатик за осмия етаж под прозореца,просто не ми е ясно как ще ми го монтират и как ще го прекарат през ония 60 см.? Едно LMCA от 26 кила ги озори,насмалко да полети,а тая торба с цимент направо не ми се мисли.Може би ще трябва да наемам хеликоптер
    Този пост е редактиран от ponyasd; 14-02-18 в 22:05.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #762

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    ponyasd, това зависи от тези които монтират - ако са с две леви ръце, друг е въпроса...
    necata2, ivan74 и Иван Вълков харесват това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #763

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Много е добре това купърче.
    Много ми хареса сравнение при отрицателни температури.
    Genadi80 одобрява това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #764

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Нарушавам си обещанието да не влизам и пиша тук единствено и само този път, за да се опитам да обясня нещата по-ясно.
    Видях , че моята скромна персона е обект да спорове-напълно излишно според мене.
    Не съм обиден или пък разсърден на никого-най-малко пък на Ivan74.Просто няма за какво и искрено се надявам аз да не съм обидил някой. Както написах вече ако съм го направил-моля да ми простите.
    Простата причина е ,че тъкмо се бях приготвил да отговарям как C&H не са само от Gree и за кой ли път да пускам линкове,че имат собствен завод-докато пишех осъзнах че се повтарям като папагал и аз самия не допринасям с нищо ново към темата.
    Вижте-аз съм просто любопитен аматьор, който си е монтирал климатиците и два броя на приятели. Много ми стана интересно и от чисто любопитство и запълване на времето почнах да чета и стигнах и до този форум, в който научих много и полезни неща, за което ще бъда винаги благодарен на споделилите и обяснилите .
    Информацията за C&H си я събирах от предимно руско-украински и финландски форуми, в един момент през Google стигнах и до тук. И почнах да споделям, каквото съм намерил - нищо повече или по-малко. У дома на никой не му се слуша за климатици, така че се разтоварвах тук и на холандския форум.
    Нямам претенции да разбирам чак толкова много, просто обичам да се ровя и чета, когато нещо ми стане интересно. Кулминацията беше това с търговската марка и регистрация-наистина се рових цяла вечер, но пък съм благодарен за въпросите, защото иначе сам нямаше да науча тази неща-просто не се бях сетил.

    Сега за неосъществени таргети не искам да влизам в дискусия, но ако наистина си ги вярвате тези неща... не знам какво да ви кажа...Не е честно, защото не е вярно. Недейте да търсите винаги някаква конспирация, тайни сили и още по-малко рекламни агенти под прикритие. Не разбирам как ви идват на ум подобни идеи - няма как да стане, поне в моя случай и ако ме познавахте лично и знаехте с какво се занимавам професионално-много щяхме да се смеем . Понякога нещата са много по-прости и лесни за обяснение.

    Имах алтернатива просто да престана да пиша и така, докато се забрави, но мисля, че по този начин е честно и ясно за всички.

    Още веднъж- не виждам с какво мога да бъда полезен и само ще се повтарям, на мен лично ми омръзна-предполагам и на околните. Това е единствената причина и моля ви проявете разбиране, че на някой, на който не му е професия може и да му доскучае в даден момент. Имам и други хобита и занимания за свободното време.
    За мене я ясно какви са моите климатици по какво са еднакви и по какво различни от Грее-тази информация съм я дал много отдавна, заедно със сервизните, както и разликата с Алфа.
    Оставам все още приятно изненадан как работят и дано така да е занапред-ако нещо им стане...може и да попитам в раздела за избор на климатик
    Ако прегледате първите страници на темата ще видите леко остри забележки и нежелание да има такава тема, но все пак е оставена да се развива и зависи от потребителите дали ще споделят и обсъждат. Каквото съм намерил-съм го споделил сега е ред и на други да го правят ако счетат за нужно и да си помагат взаимно.


    Аз лично оставам с много приятни спомени от форума и благодаря на всички, които са давали някаква полезна за другите информация.
    Пожелавам на всички здраве и безпроблемни уреди и се надявам да ги обсъждате спокойно и аргументирано, иначе става понякога като чат страница

    П.П. Колкото до ICY II - последното, което четох при финландците, че е леко подобрен Hansol- бяха ги замервали и на ICY II външния вентилатор се оказва по-мощен и дебелината на тръбите на топлообменника бяха по-големи. Там си го харесват и просто сухо сравняват приликите и разликите, но хайде почвам пак...
    Относно Нордика-за последен път го пиша-той си е тяхна разработка с техен софтуер от техния завод-бях давал линкове назад няколко пъти. Който е прочел и разбрал-разбрал.

    Още веднъж със здраве и не се занимавайте толкова много с климатиците си-има и по-важни неща в живота.
    Този пост е редактиран от stainway; 15-02-18 в 04:44.
    VanDan, bisval, musster и 1 други харесват това.

  18. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #765

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    staiway не се товари толкова, повечето пишещи тук също си убиват времето изявявяйки личностни проблеми като страничен ефект.
    Малка част са истински питащите, а от тях малка част се вслушват в нещо въобще.
    За съжаление най-малка е частта на професионално занимаващите се, на които сигурно им е писнало от нашите аматьорски въпроси, но все пак гледат да помогнат с нещо.Много се съмнявам някой от тях нарочно да даде грешен съвет “че да те набута”.
    Бих се радвал да продължиш да споделяш впечатления за CH ,а и не само.Виж си последното изречение - евала!
    bobovo, Aleksandars, SPSt и 3 други харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Deer Hunter
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 15:39
  2. ISO- то на BIG GAME HUNTER 2004
    От JIM във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-04, 03:51
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 12:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе