Страница 79 от 111 ПърваПърва ... 2969777879808189 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,171 до 1,185 от общо 1664
Like Tree1362Одобрявам

COOPER AND HUNTER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    36
    #1171

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    Просто натиснете Fan бутона за 2 секунди и ще се включи функцията X-Fan.....
    Потвърждавам, че така работи, мерси.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от stoqng76 Виж публикацията
    Ще чакам с интерес снимката довечера,ако има сериен номер на дистанционното ,качи и него.

    Така изглежда дистанционното на Veritas NG.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    stainway одобрява това.

  2.  
     
  3. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #1172

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Явно на сйта на Cooper & Hunter снимката е грешна,а и не само там.Аз където и да съм го гледал модела снимката е като качената в по горния пост.Останах с впечатление,че е като мойто,(серия Alfa)
    20180718_204741.jpg
    Е важното е,че разбра как се пуска X-fan.То друга ралика не виждам.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    57
    #1173

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Не съм писал отдавна, но да споделя. Моята Алфа 12 - накрая викнах сервиз, който замери сензора за температура. Според него е ок. Обаче не го видях да го мери по таблицата, просто с мултицета премери на око и обяви, че е ок.
    Накрая го извади от гнездото и го сложи пред йонизатора, като каза, че така ще получава въздух без да се бърка. Обаче пък на мен ми се струва, че лъха хлад от питата и все още се лъже. Чудя се какво да правя. Взех че омотах малко изолирбанд (леко, с цел лесно да се махне) и донякъде се оправи, като осигури лека филтрация на температурата. Но това не е решение. Да не би в гнездото където беше пъхнат датчика да се засмуква топъл/студен въздух от евапоратора (не съм сигурен как беше думата на български, тия дни все на английски четох разни документации за климатици). Гледам, че при много модели датчика за стайна температура е някъде над евапоратора.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1174

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Има си и капилярка има си и ТРВ... И други работи си има (Sigma)
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от stainway; 18-07-18 в 23:05.

  6. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #1175

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Terko
    А пробва ли с активиране на I-FEEL,така ще взима данни от датчика на дистанното и ще следи температурата около него.
    Може при теб да заработи по адекватно климатика.Хубаво е климатика и дистанционното да се "виждат" при теста.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    57
    #1176

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Пробвах и с I Feel. Дава някакви безумни стойности. Външен датчик и метеостанция стоят една до друга и казват, че в помещението е 25 градуса, I Feеl твърди, че е 27-28. Слагам външното тяло на станцията близо до климатика, отчита разлика от около 1 градус, т.е. по-горе е по-топло, което е нормално. Обаче пак...
    Пускам климатика, натискам бутона за температура и установявам, че ако съм заложил 25 градуса, датчикът (този вътре) показва, че е 23. И климатикът си работи да изстудява. Някъде към 24 градуса температура в помещението почва да духа леко хладно, не студено. Обаче в помещението вече е студ. Съответно жената казва - Спри го! Трябва да го сложа на 28 градуса, за да вземе да климатизира стаята на 25. Което е тъпо.

  8.  
     
  9. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901
    #1177

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Кое ти харесва че е с капилярка от зората на клима техниката
    Велев, жив ли си?
    Въпроса беше за платката.
    Не е целта да сравняваме другото, защото този Аукс е 2х по-евтин даже-fir1di 9ka...

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1178

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    @Terko. Продължавам да мисля, че 12-ца е голяма за спалнята. Но все пак -можеш да опиташ да изведеш сензора навън, под вътрешното отстрани. Друг вариант е да го пускаш на Eco режим, ако става много студено. И трети вариант да го изключиш от захранването,махаш бактериите на ду и след 10 минути го пробваш на I-feel.За друго не мога да се сетя като опция.

  11. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,880
    #1179

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    махаш бактериите
    Ако е нов му е рано още..
    stainway одобрява това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1180

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Нещо съм много йонизиран от морето
    Пробвай с батериите
    ccankov73 одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #1181

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    С тези бактерии се сетих за оня селянин от Мрачин дол, който си купуваше латоп и ба(к)терии за же пе-ес.
    stainway одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1182

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Няма страшно ДУ е с антибактериално покритие, а телефона ми май никога няма да научи български
    П.П. Няма лошо по време на тази процедура с батериите да са почисти и от бактериите
    Този пост е редактиран от stainway; 19-07-18 в 01:17.

  16. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #1183

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    Има си и капилярка има си и ТРВ... И други работи си има (Sigma)
    Това на схемата дето са показали че има ееv ама няма. И това са збъркали както всичко друго при тази марка. Виж снимките и забележи че няма ееv нито кабел към него. Е за това развих негативно мнение за марката грии то проблеми с платки шупли в заварки на външното не адекватен сервиз на вносителя. А вие изпадате във възторг.
    bobovo одобрява това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1184

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Зa cъжaлeниe ниe cмe пpocтocмъpтни пoтpeбитeли.Aз c интepec изчeтox тeмaтa зa U-Сrоwn,пpeди дa ce oбзaвeдa cъc cъoтвeтния мoдeл и ми нaпpaви впeчaтлeниe Baшaтa oцeнĸa :https://forum.setcombg.com/%D0%BA%D0...wh12ub-13.html
    Колкото до модела Sigma и Nordic-те нямат нищо общо с Gree за добро или лошо.Последните няколко дни разглеждах фасадите на сградите в България и се убеждавам, че действителността няма нищо общо с обсъжданията тук-явно хората не четат форуми и пак са доволни.Никой не изпада във възторг-просто се опитвам да съм реалист и да споделям информация.Убеден съм, че хората са достатъчно интелигентни да обобщят и преценят .Защо просто не изчакаме малко реални отзиви от потребителите и догава да почваме с негативните оценки ?
    musster и Genadi80 харесват това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1185

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Е за това не трябва да си разглобявате техниката. По брошурите лоши работи няма да напишат, гледаме си картинките и сме доволни от покупката. Като махнах някога капаците на моя лошо ми стана.
    stainway одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 79 от 111 ПърваПърва ... 2969777879808189 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Deer Hunter
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 15:39
  2. ISO- то на BIG GAME HUNTER 2004
    От JIM във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-04, 03:51
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 12:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе