Страница 78 от 111 ПърваПърва ... 2868767778798088 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,156 до 1,170 от общо 1664

COOPER AND HUNTER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на ivocho
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    26
    #1156

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от ivocho Виж публикацията
    Колеги, някаква идея какво може да означава функцията "Low temperature heating setting"? Активира се с Mode и +. Взех 2 бр. сигма 12-ки , но още не са монтирани. Силно се надявам да е опцията 8гр, както е при алфа и другите, защото в упътването я няма.
    След допитване до C&H България и потвърдено от тях - тази функция е еквивалент на 8 гр, както е при другите модели.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    36
    #1157

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Искам да попитам дали не е нормално след като се достигне зададената температура вентилаторът на вътрешното тяло да спре да духа, става въпрос за Veritas C&H Corporate. Понеже притежавам и друг климатик, който работи по описаният начин и ми е чудно, че C&H не го право, но допускам, че е някаква допълнителна функция, която аз не знам как да активирам от дистанционното, моля ако знаете да споделите. Някой по-горе в темата беше писал за функцията x fan-n, какво представлява и как мога да я активирам - нямам бутон с подобен надпис на дистанционното ?
    Този пост е редактиран от vsterev; 18-07-18 в 07:45.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,169
    #1158

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Зависи от управлението при различни марки - при моя Панасоник никога не се изключва турбината на вътрешното тяло - просто минава в много тих режим с едва доловимо подухване.

  5. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #1159

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от vsterev Виж публикацията
    Искам да попитам дали не е нормално след като се достигне зададената температура вентилаторът на вътрешното тяло да спре да духа, става въпрос за Veritas C&H Corporate. Понеже притежавам и друг климатик, който работи по описаният начин и ми е чудно, че C&H не го право, но допускам, че е някаква допълнителна функция, която аз не знам как да активирам от дистанционното, моля ако знаете да споделите. Някой по-горе в темата беше писал за функцията x fan-n, какво представлява и как мога да я активирам - нямам бутон с подобен надпис на дистанционното ?
    Когато достигне желаната температура,ако вентилатора е на "AUTO" само намаля оборотите ,не спира.Това мисля е нормално за инверторен климатик.Няма функция от дистанционното която да го спира.
    А функцията X-FAN активира изсушаване на топлообменика след спиране на климатика в режим охлаждане.Тоест работи вентилатора още известно време да обдуха влагата,за да не се образува мухъл.
    Ако си със Veritas трябва да имаш този бутон на дистанционното:
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    36
    #1160

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Здравей, благодаря за отговора, дистанционното визуално изглежда така, но долу в дясно се намира бутона wi-fi, а не x-fan, възможно ли е да нямам тази функция или може да ми е объркано дистанционното управление.

  7. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #1161

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от vsterev Виж публикацията
    Здравей, благодаря за отговора, дистанционното визуално изглежда така, но долу в дясно се намира бутона wi-fi, а не x-fan, възможно ли е да нямам тази функция или може да ми е объркано дистанционното управление.
    Модела 'Veritas"ли е ,да не бъркам аз нещо.Качи снимка да го видим това дистанционно.
    По спецификации на официалния представител дистанционното на Veritas е това на което съм качил снимка в горния пост.
    Ето на R410 Серия Veritas WiFi, R410A: A++/A++, SCOP 4.6 / SEER 6.1, CH-7 Sky Филтри : Veritas CH-S12FTXQ WIFI
    Ето и на R32 НОВО! Серия Veritas NG R32, WiFi, A++/A++, SCOP 4.6 / SEER 6.1, отопление от -15°С : Veritas CH-S12FTXQ-NG (WIFI) R32

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1162

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    ДУ е различно на новите модели (според сервизното).

    Ако е такова, тогава функцията X-Fan се активира чрез натискане на бутона Fan за повече от 2 секунди в режим охлаждане или изсушаване и индикатора се появява на ДУ
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    36
    #1163

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Здравей, да Veritas е, но е 24 BTU, връзката към сайта на производителя е НОВО! Серия Veritas NG R32, WiFi, A++/A++, SCOP 4.6 / SEER 6.1, отопление от -15°С : Veritas CH-S24FTXLQ-NG (WIFI) R32, като гледам долу в иконите са писали че е с фреон 410, нищо чудно и снимката на дистанционното да не е точно на този модел. Мога да го снимам, но довечера.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1164

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Просто натиснете Fan бутона за 2 секунди и ще се включи функцията X-Fan.
    Моделът Sigma остава много интересен. Надявам се ivocho да сподели впечатления и снимки на външното, но се оказва с компресор на Panasonic, двуредов топлообменик...липсва му само подгрев, както е при Nordic . Ето и сервизното :
    https://drive.google.com/file/d/1UqX...w?usp=drivesdk
    Ясно се вижда на сервизното и производителя - VINO. Миналата година се опитвах да обяснявам, че имат и собствено производство ,различно от това на Gree ,и че Nordic си е тяхна продукция, но сега се вижда и от сервизното. Още веднъж за VINO :
    Cooper&Hunter Украина | COOPER&HUNTER стал владельцем нового завода климатического оборудования “ZHUHAI VINO – COOPER&HUNTER” в г. Чжухай (Китай)

    П. П. На охлаждане вътрешното тяло не спира никога ,на отопление -при достигане и евентуална невъзможност да поддържа минимум се изключва и вентилатора на вътрешното, за да не вее хладно.
    Този пост е редактиран от stainway; 18-07-18 в 12:29.

  12. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #1165

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от vsterev Виж публикацията
    Мога да го снимам, но довечера.
    Ще чакам с интерес снимката довечера,ако има сериен номер на дистанционното ,качи и него.

  13. Junior Member Аватара на ivocho
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    26
    #1166
    Малко снимки от SIGMA отвътре
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  14.  
     
  15. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901
    #1167

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Харесва ми.
    Обаче не мога да разбера защо винаги се спестява от кутия за електрониката ?
    При АУКС например всичко е прибрано в една кутия, в която не влиза вода и прах и има IPX4 защита.
    А тази "кутия" струва 2$ сигурно ...

    - - - - - - - - - -

    https://photos.google.com/photo/AF1QipNT8N5FJSiZM894pPJjhbaPrI6ZFuG9doVmJ-YN

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #1168

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Ако не се лъжа платката е в кутия при Нордика. Ако е херметизиран целия отсек няма ли да се образува конденз ?

    - - - - - - - - - -

    ПП: Подвел съм се , просто платката е обърната надоло.Наистина щеше да е добре да е в кутия.
    Този пост е редактиран от Mig82; 18-07-18 в 18:49.

  17. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901
    #1169

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Не се образува защото има отвори отдолу, а и всичко грее.

  18. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #1170

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Ventsislav Negentsov Виж публикацията
    Харесва ми.
    Обаче не мога да разбера защо винаги се спестява от кутия за електрониката ?
    При АУКС например всичко е прибрано в една кутия, в която не влиза вода и прах и има IPX4 защита.
    А тази "кутия" струва 2$ сигурно ...

    - - - - - - - - - -

    https://photos.google.com/photo/AF1Q...6ZFuG9doVmJ-YN
    Кое ти харесва че е с капилярка от зората на клима техниката

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 78 от 111 ПърваПърва ... 2868767778798088 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Deer Hunter
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 16:39
  2. ISO- то на BIG GAME HUNTER 2004
    От JIM във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-04, 04:51
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 13:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе