Страница 18 от 25 ПърваПърва ... 81617181920 ... ПоследноПоследно
Резултати от 256 до 270 от общо 364
Like Tree21Одобрявам

Neo, Crown, Telefunken, Finlux, Sang, Vestel, Beko и други..

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    Сливен
    Мнения
    90
    #256

    Отговор: Телевизори Neo, Crown, Elite, Grundig, Vestel, Beko, Funaj, Daewoo

    Благодаря ти, много ми помогна.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    8
    #257

    Отговор: Телевизори Neo, Crown, Elite, Grundig, Vestel, Beko, Funaj, Daewoo

    Здравейте, трумя се меьду следните предложения:

    https://zora.bg/product/32290sm-1?ut...m=broshura2018
    за 300 лв смарт

    https://www.emag.bg/televizor-smart-.../pd/D1BYZBBBM/
    за 400 лв от Метро-пак смарт
    смятам,ако е един от тез да взема донгъл- за споделяне с телефон/комп

    Кауфланд брошура до 18.02 #60954 - Broshura.bg
    И тази евентуална 32-ка от кауфланд, за която не пише, че е смарт но е с 3 години гаранция пак Краун.за 280 лв
    ежентуално + андроид бокс?
    Гледам има в зора и Хитачита за по 420 пак смарт тв.

    Заслужава ли си Тошибата/Хитачи 100 лв повече, като цена-евентуално по добра сглобка, или софтуерна поддръжка сражнение с Краун

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #258

    Отговор: Телевизори Neo, Crown, Elite, Grundig, Vestel, Beko, Funaj, Daewoo

    Не се задълбавай много .Вземаш този с най-голяма гаранция. Един господ знае какъв Smart ще видиш от тези телевизори „

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    28
    #259
    Преди малко купих, и малко след това върнах въпросният Crown. Картината беше еднакво гадна, без значение дали сигнала е 576, 720, 1080p, цифров или аналогов sd или hd. Филмите от флашка тръгваха, но насичаха леко. Картината не беше гладка и имаше значителен шум. Сравнявам с 8 годишенхд реди Сони, и 7 годишен Филипс.
    Бях го взел за детската стая, за да не ме е яд ако го счупят диваците, НО ще сложа някоя от старите машини и ще ъпгрейдна с нова по-качествена.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,464
    #260

    Отговор: Телевизори Neo, Crown, Elite, Grundig, Vestel, Beko, Funaj, Daewoo

    Цитат Първоначално публикувано от gens Виж публикацията
    Гледам има в зора и Хитачита за по 420 пак смарт тв.
    Заслужава ли си Тошибата/Хитачи 100 лв повече, като цена-евентуално по добра сглобка, или софтуерна поддръжка сражнение с Краун
    Забрави за Crown виж Хитачито. Не възлагай големи надежди на Смарт функциите-това е просто маркетинг.

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    8
    #261

    Отговор: Телевизори Neo, Crown, Elite, Grundig, Vestel, Beko, Funaj, Daewoo

    Мерси за отговорите на всички.Смарт функцията ме блазни, до толкова, че да има отворен браузър и баща ми да джитка през него в нета с усб-мишка, клавиатура.

    Смятам да се насоча към:

    Тошибата от метро

    Хитачи или Финлукс от Зора- до 400 лв.
    Frogst одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,271
    #262

    Отговор: Телевизори Neo, Crown, Elite, Grundig, Vestel, Beko, Funaj, Daewoo

    Моделът в Метро не е Full HD!
    Виж JVC и Toshiba от Технополис. И те са Vestel Обаче са леко по-скъпички.
    За сметка на това са Full HD, като JVC има и SAT тунер, ако ти е нужен де. За Тошо не съм сугурен, но и двата имат DVB-T2.
    Успех!

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    8
    #263

    Отговор: Телевизори Neo, Crown, Elite, Grundig, Vestel, Beko, Funaj, Daewoo

    Мерси колега,аз съм от от Бургас и от там и ще копувам.Знам че Тошо не е фулл хд, за баща ми е, той човека мина 60, и гледа на едно ЛГ от първите ЛЦД 32', едва ли ще направи разлика хд/фхд.До сега най ми е допадала картина на Краун- бюджетно за 250 лв, поне на мен.Инак другите ми лилавеят, сивеят и т.н като картина.Аз съъм и със смутено цветооусещане- форма на далтонизъм и от това може да ми е малко по субективна оценката за моделите.Питам относна поддръжка техническа , поддръжка -фирмуеър,и най веяе шаси.От ниското бюджетното качество за сумата /х-хикс/ да не се вземе най недалновидния вариянт.Ще погледна и JVC.Преди се водиха добри телевизори-сега не знам- Пазара 90% е китай и Вестел.TR.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,271
    #264

    Отговор: Телевизори Neo, Crown, Elite, Grundig, Vestel, Beko, Funaj, Daewoo

    Ако имаш възможност, вземи му на човека FHD. Има разлика, щом и моите родители я усещат.
    Поддръжката за моделите от този ценови клас е никаква.
    Има някаква вестелска програмка за промяна на функциите в сервизното меню. Колегите са писали подробно в предни постове за нея.

    От "марковите" Smart FHD с поддръжка най-евтин модел 2017 е LG 32LJ610V - в МЕТРО е на промо в момента 550лв. Но за твоя случай е неоправдана инвестиция, според мен

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    8
    #265

    Отговор: Телевизори Neo, Crown, Elite, Grundig, Vestel, Beko, Funaj, Daewoo

    Мхмм, Напълно съгласен.
    Мислех и за друго като идея в бюджет по висок -около 450 -480 лв, толкова гледам ,че са JVC & Toshiba Full HD
    Или самсунг от Метро 479 лВ със смарт функций.
    или едни лГ без смарт функций + Андроид тв бокс за около 70-100 лв
    https://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-...v-p365770853/#
    Това ЛГ от Плесио е 379 лв а в метро 420, като му бодна и един андроид тв бокс за около най много до 100 лв , става на цената на самсунга=379 лв
    Не знам само ЛГ-то струва ли си 500В модела и някой занимавал ли се е с андроид бокс или по евтиният вариянт- ддонгъл.Да се вади някакъв интернет за браузване на устройството.Основно ,ще се четат теми в нета и ще се гледа ТВ, от кабелна-(/"Скат"/да не звучи като реклама).
    Поздрави и уважениш към целият раздел телевизори- доста е подробен.

    - - - - - - - - - -


    Това ЛГ от Плесио е 379 лв а в метро 420, като му бодна и един андроид тв бокс за около най много до 100 лв , става на цената на самсунга=379 лв
    исках да кажа 479 лв

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,271
    #266

    Отговор: Телевизори Neo, Crown, Elite, Grundig, Vestel, Beko, Funaj, Daewoo

    Вземи един свестен ТВ и не им усложнявай живота на хората!
    Box, 2 + дистанционни, кабели, настройки, ъпдейти...
    32LJ500B не е FHD, затова е и толкова евтин. Самсунг в METRO май е моделът от 2016 4500 (буквите не ги помня) също HD Ready.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #267

    Отговор: Телевизори Neo, Crown, Elite, Grundig, Vestel, Beko, Funaj, Daewoo

    gens, купи на баща си един настолен компютър. Баща ти ще бъде най-доволен от браузването с него.

  16. Novice
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    8
    #268

    Отговор: Телевизори Neo, Crown, Elite, Grundig, Vestel, Beko, Funaj, Daewoo

    Мерси на всички, настолен комп си имат. Исках поне и едно ТВ да взема с екстри а и цената блазни/300-400лв/
    Много много задълабхме темата, за такъв бюджет телевизор. Накрая ще се гледа сравнява на живо и който е той.
    32LJ500V е фулл ХД -така го дават от Плесио а и брошурата на Метро/сори ако се е разбрало/Б вместо В за модела./
    Ще отида идният понеделник-/ми е почивен ден /до хипермаркетите да ги видя на живо.
    Още веднъж БЛАГОДАРСКО за всички включили се или вклчващи се в темата.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,271
    #269

    Отговор: Телевизори Neo, Crown, Elite, Grundig, Vestel, Beko, Funaj, Daewoo

    Аз си мисля, че моделът е само 32LJ500B (не V) и не е FHD, но не съм 100% сигурен.
    Погледни в сайта на LGE какво точно пишат. Има модел 510 и 590V.

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    8
    #270

    Отговор: Телевизори Neo, Crown, Elite, Grundig, Vestel, Beko, Funaj, Daewoo

    Телевизорът е купен LG 32LJ610V, но от Техмарт-530 лв, надскояих малко бюджета но съм доволен
    Наистина вади по добра картина /ФХД мисля че е / от другите, които гледах-ХД реди.
    Ходих до метро да видя Тошо, да му пусна една флашка със сериал+ субтитри-като го размърдаха, че като му заподскача картината... мале мале-консултанта като се притесни и като взе да се оправдава, че телевизорчето е работило малко повече.
    Отказах се да му пускам каквото и да е на Тошибата- а е на промоция с рутер-общо за 400 лв.Не си струва..
    Добро впечатление ми направи Техномаркет- М Рудник, млада консултантка русо момиче,Ходих да тествам едно НЕО, но ме разубеди.
    Препоръча ми Скайурд
    https://www.technomarket.bg/televizo...rt-tv-09161790
    Добре изглежда, и сериала на флашка захапа, а и го похвали,че е топ селър в Китай.
    Който се интеренсува може да им хвърли едно око-бюджетни, но по добре изглежда шасито от на Тошибата и Ариели, поне за мене/Тошо ли бе Ариели ли 32" с едно светещо прозначно копче от долу ,като противовлажен ЦК ключ.. оле мале/
    Та от въпросните Скайуорд бяха останали в Техномаркет три броя в Б-с М. Рудник. до М.Бриколаж.ХД реди са като матрица VA.
    Консултантката, както споменах, дава да се тества с флашка, пуска нет- браузване, обеснява, препоръчва,проверява за наличност- неразопаковани в склада без да си я карал, за което огромно БЛАГОДАРЯ...
    Та в общи линий взех от Техмарт, и там ме обслуьиха добре- не са отказвали, даже момяетата искаха флашката със сериала със субтитри, дето я носих да показват на други два клиента. Още две ЛГ-та по голям цолаж 43" и 49" изхвърчаха пред очите ми докато се чудя да взема ли или не моето.Поне имаше него и още едно ,като бройки неразопаковани.
    НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ЗА 43" ЛГ в Техмарт 43LJ5150 за 499 лв, което излиза в нета,става въпрос за две мостри едната в Търново и едната в Габрово ли беше.
    Инак има някакво намаление, кое чувствително ,кое не- на абсолютно всичко-дори слушалки от 5 лв тапички имат 10% намаление- на касата-50 стотинки.
    Дано съм бил полезен на някой и Благодаря за насоките.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 18 от 25 ПърваПърва ... 81617181920 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Хладилник Vestel спира често.
    От JordanVass във форум Хладилна техника
    Отговори: 0
    Последно: 11-09-12, 09:24
  2. Климатик VESTEL D-9 ADORE/CFRONT
    От hrutka във форум Други марки климатици
    Отговори: 22
    Последно: 16-08-12, 13:17
  3. Elite PV-371X или Elite PV-366X или Elite PV-400 USB
    От zezco във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 85
    Последно: 04-05-08, 13:39
  4. помощ за divx субтитри dvd vestel
    От chobi във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 23-07-07, 20:54
  5. 21"ТЕЛЕВИЗОРИ NEO И CROWN ДО 190лв. - КОЙ Е ПО НАДЕЖДЕН
    От ERIC във форум Други телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 12-06-07, 10:44

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе