Резултати от 1 до 10 от общо 10

Проблем с ТВ Хитачи-40H6C03

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    5
    #1

    Проблем с ТВ Хитачи-40H6C03

    Здравейте на всички, нов съм тук днес се регнах.
    Не съм много на ти с електрониката, но мисля че тук ще мога да получа някакъв съвет. Проблема ми е, че преди 3-месеца си купих въпросния телевизор от магазин Зора в София до Герена и вчера направи проблем, тв-то не иска да се включи не работи дистанционното не работи и контролния панел. Утре, ще го нося в магазина да го пуснат към сервиза си, но ако има начин това да се оправи и без техническа намеса кажете.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #2

    Отговор: Проблем с ТВ Хитачи-40H6C03

    Пробвай това - изключи го от захранване и извади всички свързани кабели (HDMI ,антена ,скарт и т.н.) , остави го за поне 30 мин. и опитай пак.

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    5
    #3

    Отговор: Проблем с ТВ Хитачи-40H6C03

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Пробвай това - изключи го от захранване и извади всички свързани кабели (HDMI ,антена ,скарт и т.н.) , остави го за поне 30 мин. и опитай пак.
    Ще го направя и, ще пиша какво е станало. Да не би проблема да е в това, че съм включил в един разклонител всички устройства от Мегалан плюс интернет рутера и тв-то?
    Иначе разклонитела е подсилен със защити и не би трябвало да има проблем в напрежението.

    п.с. Направих каквото ми казахте, но тв-то само се включи след като го вързах иначе дистанционното и контролния панел пак не работят. Явно си има проблем.
    Този пост е редактиран от ванката; 26-10-12 в 08:25.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #4

    Отговор: Проблем с ТВ Хитачи-40H6C03

    Носи го в магазина - те имат грижата . Имаш ли галваничен разделител на антенния кабел?

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    5
    #5

    Отговор: Проблем с ТВ Хитачи-40H6C03

    Не съм запознат с това, но мисля че нямам такова устройство или ако имам предполагам е в едно от двете устройства на Мегалан с iptv съм. Този галваничен разделител предполагам е за предотвратяване на такива токови взаимодействия между устройствата нали?

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #6

    Отговор: Проблем с ТВ Хитачи-40H6C03

    А , не съм разбрал че си с iptv , ако нямаш друг кабел в ант. вход - не ти трябва . Последно може да пробваш с връщане на заводските настройки .

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    5
    #7

    Отговор: Проблем с ТВ Хитачи-40H6C03

    Нищо не става, ще се носи в магазина явно. Казаха ми, че ако има дефект даден телевизор се проявява на втория-третия месец, има ли начин занапред, като купувам тв да го тествам за да разбера дали има дефекти още в началото? Аз като го купувах си мислех, че е японски а, като прочетох тук във форума се оказва, че са турски..

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #8

    Отговор: Проблем с ТВ Хитачи-40H6C03

    Цитат Първоначално публикувано от ванката Виж публикацията
    Казаха ми, че ако има дефект даден телевизор се проявява на втория-третия месец, има ли начин занапред, като купувам тв да го тествам за да разбера дали има дефекти още в началото?
    Има - купуваш си мостра работила 2 месеца, ако е имало някакви проблеми , то те ще са се проявили през този период.

  11. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    5
    #9

    Отговор: Проблем с ТВ Хитачи-40H6C03

    Добър ден на всички, оказа се че проблема е софтуерен само не разбрах, колко време, ще ме мотаят в сервиза.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #10

    Отговор: Проблем с ТВ Хитачи-40H6C03

    Цитат Първоначално публикувано от ванката Виж публикацията
    Добър ден на всички, оказа се че проблема е софтуерен само не разбрах, колко време, ще ме мотаят в сервиза.
    Ако е софтуерен - не повече от 1 ден, докато направят ъпдейта. /иначе става за 15 минути/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Презреждане на климатик Хитачи!
    От ivanov_km във форум Профилактика и гаранция
    Отговори: 11
    Последно: 06-09-20, 17:16
  2. Официален вносител Хитачи?
    От cacho във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 5
    Последно: 01-03-14, 08:23
  3. Хитачи, японско или малайзийско
    От offspring_bg във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 6
    Последно: 23-08-12, 14:36
  4. Заслужава ли си този проектор Хитачи?
    От harvest във форум Проектори и екрани
    Отговори: 11
    Последно: 10-02-12, 15:48
  5. хитачи-избор
    От vasko_123 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 7
    Последно: 19-11-11, 19:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе