Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 44

Vip Brother

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    57
    #1

    Vip Brother

    E .. какво ще кажете за нашите звезди Наистина не очаквах да са точно тези .. но, не решавах аз в крайна сметка Фаворит ми е Дим Дуков! А на вас?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #2

    Re: Vip Brother

    Преди десетина години един министър в момент на откровенност каза: "Егати и държавата, щом аз съм и министър". Перефразирано, сега може да се каже: "Егати и народа, ако това му е VIPа..."

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    57
    #3

    Re: Vip Brother

    Това е истината .. егати ВИП-а на България.. неам думи..

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #4

    Re: Vip Brother

    Половината въобще не съм ги и чувал даже..... Обаче за момента най ме кефи писателчето "Денди"

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    57
    #5

    Re: Vip Brother

    Мен все още ме кефи Дим Дуков! Може да изглежда на всякакъв но е пич! Денди кефи също, но останалите са .. смет с извинение. :coolsmiley:

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re: Vip Brother

    малоумието с 3-годишното хлапенце защо не го коментираме?

    "мамооо, пиша ми се" (в 3 през нощта), след което константин трябва да слезе от райна, за да не види хлапето как са го правили...

    също така "бицепса" слиза от дим дуков, който слиза от оня, дето не му знам името... изобщо разкача се влакчето...

    не ги разбирам аз явно тия работи... защо ли обаче това ме кара да се чувствам горд?

  8.  
     
  9. zzzz
    Guest
    #7

    Re: Vip Brother

    Почна се ....

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    57
    #8

    Re: Vip Brother

    Майтап няма .. като всички останали реалити шоута.. :coolsmiley:

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #9

    Re: Vip Brother

    Умирам да ги гледам...особено Уайна и Косматин...в последно време ги лансират във всяко 2ро предаване...

    За фютката, която си вкара детето - нямам думи...няма ли начин да се забрани и накаже - на това дете ще му разбие психиката за 1 месец затворено в една къща с двор.

    Моят фаворит...нереализиралия се кандидат-кмет на Велико Търново на тоя дори и У, бре, Желязко не може да му се опре на простотията


    @ggbg, а така...трябва твърдо да отстояваш позицията си...от 22:03 до 22:45
    Мен все още ме кефи Дим Дуков


    Както беше казал поетът "На маймуни ни направиха"

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #10

    Re: Vip Brother

    това детенце, горкото, ще го направят пасивен пушач (да не говорим за други вредности, напр. от общуването* *с психопати и психотравми)...майката е за бой :slap: ...ако беше в друга държава вече да са дошли социалните с полицията и да са ги вкарали в затвора...

    пълна идиотщина и простотия *uke:

    експерименти с малки деца не се правят!
    ...значи оная мадама не си взе кученцето вътре - не било подходящо за домашни животни, а детето го вкараха

    предлагам бойкот на шоуто!


    ей това ми е фаворит:* VipBrother


  13. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #11

    Re: Vip Brother

    Цитат Първоначално публикувано от Edin_Lud
    @ggbg, а така...трябва твърдо да отстояваш позицията си...от 22:03 до 22:45
    абе момчето или момичето е на "твърда" позиция

  14.  
     
  15. zzzz
    Guest
    #12

    Re: Vip Brother

    Гейове и лесбийки в новия VipBrother. :coolsmiley:
    Това са новите европейски ценности, ако щете.
    Приятно гледане.
    Поне ще бъде интересно.

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #13

    Re: Vip Brother

    Цитат Първоначално публикувано от zzzz
    Гейове и лизбийки в новия VipBrother.
    Това са новите европейски ценности, ако щете.
    Приятно гледане.
    Поне ще бъде интересно.
    а лесбийки има ли?



    ей това ми е фаворит: VipBrother

  17. zzzz
    Guest
    #14

    Re: Vip Brother

    Галя от "Каризма", нали е пускала език на Зара и не само, според слуховете и жълтите вестници.

  18. Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    331
    #15

    Re: Vip Brother

    Лигавни и простащина.
    Райна и Константин - лигави до немай къде.Оная не може да си върже приказката,а оня и приглася в мрънкането и тъпоумните изказвания.
    Тая мадама с детето - разграден двор. Къде го е повлякла т'ва "маче" да и хленчи постоянно и тя не знае. По-интересното е какъв пример ще му даде,може би един от поредните,на който то е свикнало. Едно време участваше във "Вот на доверие" и си виреше носа,че е самотна майка,изкарваща си хляба от богати мъже,които я харесват и спят с нея,видиш ли,за престиж.Моделка!А какъв език и интелект докарва..мани бегай.
    Нейнски - оперната певица. Тя си е направо като гъдулка в кухня сред останалите.Няма претенции да не понася някаква храна,нито да е вегетарианка.Мълчи си жената. Опасявам се,че ако не си промени поведението първа ще излети от "Къщоретината".Не се вписва в общата картинка тип "Cartoon Network" /така беше нали?/
    Галя от Каризма - е тя така ли не се научи да ГОВОРИ,а не да скимти ?! Но това си е неин проблем.Както казах - превземки до деветия облак.Дай да ни види народа колко разбираме от стил и какъв изискан вкус имаме.Дори не можем да говорим на висок глас.
    Дим Дуков - държелив човек.Дано не се разкисне покрай останалите.Хомосексуалист, бохем, нахлузил расото 'щото така му харесва. Той май пропусна да спомене,че не яде месо...
    Денди - писателя.Честно казано не е толкова приплъзващ се и мрънкащ,на колкото се прави. Евгени Минчев е по-на място от него,защото не се преструва на надувка,а директно си признава,че е такъв и има на какво отгоре.А тоя ми ти естет като не понася *"масовия вкус", карначета, месо и еди какво си още, какъв ... ще яде като остане с 22 лв на седмица ?! ..и с какво ще си поръчва чер хайвер ?! Ама не - и той вегетарианец. На бас,че ще ръфа само хляб една седмица. .. но и на бас, че ще е вегетарианец САМО една седмица.
    Дичо - скромничи засега. Сериозна приятелка..всичко точно.Не парадира и не прекалява с бъзиците.
    "на Дичо бившата" - хубаво де! Тия хора на какво го обърнаха ?! Бардак ли ще правят там или арена за сблъсъци от "Искрено и лично" и "Море от любов" на куб ?! Веднъж им мина номера с разбитото семейство,ама да не забравят,че всичко се изтърква.Хората сядат да го гледат за разтоварване /уж това е предназначението му/,а не да слушат кавги и да разплитат интригите на Някой си - неща, презипълващи ежедневието им.
    Лилана - тая пък измита чиния откъде ги извади тия претенции ? От джобчето на роклята си Версаче ли ?! Да видим от главата си какво ще извади,отсега се вижда,че няма да е много.Струва ми се,че и тя ще изреве на умряло още първата седмица.
    "някакъв Кирил с мускули" - дано *не си отваря устата много.Стигат ни мъдростите на Пищова.
    Митьо Пищова - тоя непрокопсаник кой го лансира нон-стоп,не мога да си го обясня ?! Възможно ли е да сме стигнали до там,че да издигаме в култ невъздържаната простащина,пълната липса на каквато и да е култура,неграмотността и всичко всичко останало от това естество,събрани в противната особа на тоя откачен, празноглав "селски бек" ?! Винаги ли трябва да има по един простак за цвят ?! Какво ще ни стане ако си покажем само добрите страни ?! пфф....censured
    /Прощавайте за израза!!/
    Може и да съм пропуснала някой,но не гледах цялото представяне.
    А пропуснах ли да спомена за популизма ? "Аз съм вегетарианец,не ям месо,защото не одобрявам да убиват животни". Ще видим докога.
    Както казах,ще капе яко лига от тоя випаджийски Брадър...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам Brother MFC 7820N и Brother QL650TD
    От jjelev във форум Приключили продажби
    Отговори: 9
    Последно: 20-12-11, 11:07
  2. Big Brother 3 започна...
    От BerkStock във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 40
    Последно: 25-09-06, 21:47
  3. Big Brother на ДивХ ???
    От Popkaro във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 23-09-06, 13:36
  4. "Big Brother", кой ще грабне кинтите?
    От ru-boy във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 40
    Последно: 29-01-05, 18:49
  5. За "Big Brother" и останалите....
    От ru-boy във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 152
    Последно: 17-12-04, 12:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе