Резултати от 1 до 7 от общо 7

Банка ДСК

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #1

    Банка ДСК

    Пиша, за да се пооплача, май...

    Преди 3 седмици в понеделник, заявих дебитна карта при тях - отне ми около половин час! Срокът бил 10 работни дни!
    Две седмици по-късно, пак в понеделник, чаках 20 минути, за да обслужат 1 /един/ клиент преди мен и за да ми кажат, че карта още няма! Картата пристигна на другия ден - явно съм объркал измерването на 10те дни - приемам го...
    Обаче и до днес /станаха 3 седмици/ няма ПИН код, а в Общите им условия не видях срок за доставката му - за мен логично върви с картата, но явно не е така

    Досега мислех, че най-отвратителната банка за банкиране на дребно у нас е Булбанк /за безредието там - друг път/, ама Банка ДСК ги мина

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #2

    Re: Банка ДСК

    Мии, дам, организацията им е фърха просто, аз съм чакал по час и нещо да минат 2-ма пред мен. И все пак, това си остава банката с най-големи активи и що-годе сигурна за спестяванията. Инак от райфайзен съм доволен от скоростта и работата.

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #3

    Re: Банка ДСК

    Заедно с картата трябв да получиш запечатан плик в които е пин кода ти. Щом какртата е издадедена тя си има код. Поне няколкокото пъти като съм си вадил (сменял) картата е било така. вярно че нее в Банка ДСК, но си мисля че организациятае същата, защото кода го дава "Борика" а не банката.

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    Re: Банка ДСК

    echo звъни им и ги питай какво става с пина. Определено е трябвало да го получиш заедно с картата (щом картата си я взел лично от клон на банката).
    Иначе сега е момента да изразя недоволството си от EIBank, които са подобаващо тромави и дезорганизирани (имам опит само с дебитна карта при тях и той е плачевен), както и да кажа едно благодаря на FIBank, които правят всевъзможни усилия да бъдат максимално удобни на клиентите си (напр. да работят и в почивните дни и до по-късничко през седмицата).

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #5

    Re: Банка ДСК

    Ако ти е загубен плика с ПИН-а, най-вероятно ще ти направят нова карта, но пак трябва да ходиш да подаваш заявление...

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #6

    Re: Банка ДСК

    Ами досега и аз съм ги получавал заедно, но от банката казват, че няма...
    Те не издават обкиновени дебитни вече, а само международни - Maestro и VisaElectron - може там да е проблема - утре ще питам пак. Едната служителка каза, че и тя чака ПИН-а си...

    Иначе банката с най-големи активи е Булбанк, а не БанкаДСК, но това не ги прави по-добри...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    69
    #7

    Re: Банка ДСК

    Картата и ПИН кода пътуват оделно от съображения за сигурност, самоче лаг-а е по принцип ден, два. Незнам защо се е получило така...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Първа Инвестиционна Банка Сливен
    От Wise във форум Бял списък
    Отговори: 9
    Последно: 28-03-12, 18:29
  2. ... за Първа Инвестиционна Банка.
    От Carnivorous.Vulgaris във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 13
    Последно: 17-04-09, 00:55
  3. Virtual visa на Банка ДСК
    От obshtinska_mishka във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 22
    Последно: 09-04-09, 18:14
  4. пощенска банка
    От kasis във форум Черен списък
    Отговори: 12
    Последно: 30-10-08, 09:50
  5. Банка ДСК
    От silverfox във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-05, 00:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе